19.2 verzió (6.,7. bónusz, memó játék, stb)

  • A hírek adottak, itt lehet kibeszélni.
    Változások jegyzéke 19.2
    19.2 frissítés GyIK

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Szerintem igen. És az is "szép" még benne, hogy nem is biztos hogy hozzáteszi, de mégis 24 óráig a cuccod az NPC-nél marad. Szedgesd az erőszilánkot, hogy esélyed is legyen a bónuszra... Vagy lehet, hogy én nem értelmeztem jól a kiírást?

    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:

  • Valószínúnek tartom, hogy lesz rá mód. Továbbá reménykedem, hogy a 6-7. optnak külön forgatója lesz, kicsit fájdalmas lenne, ha van jó 5 optja, de nem sikerül jó 6-7. és egyszerre kéne forgatni.
    A sikerességét nézve kicsit elszomorító, még ha tárgypiacon beszerezhető erősítők dobnak is rajta, akkor sem biztos a siker :( Legalábbis ha egyszerre 1 erősítőt használhatunk csak. Magát a tárgypiacos tárgyak nélküli max 20%-ot kevésnek tartom.
    Mivel kk beváltásával lehet dobozt szerezni még nem tartom olyan nehéznek a szilánkok szerzését. Az már más, hogy olcsóbb kk-ból így se nagyon találni néhány fajtát a piacon, mert eldobálják többen azt, ami nem ér sokat.
    Minigame-eknek nem vagyok nagy rajongója horgászat óta, de nem zárkózom el előre a szörnyhármas memótól. :D

  • a 6. 7. Optoknak biztosra veszem hogy lessz külön forgatója, bár lett volna egyszerűbb módja is a kivitelezésének. A dc yang változására kíváncsi leszek és egyben örülök nem kell már ott küzdenem a szilikért a yangfarmer réteg kénye kedvének kitéve. Örülök hogy még lát a GF potenciált a metin2 ben :)

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Erre egyébként egy sokkal egyszerűbb és talán sokkal jövedelmezőbb rendszer lenne ha csak simán lenne 6-7. bónusz hozzáadó és 6-7. bónusz forgató

  • Erre egyébként egy sokkal egyszerűbb és talán sokkal jövedelmezőbb rendszer lenne ha csak simán lenne 6-7. bónusz hozzáadó és 6-7. bónusz forgató

    Az úgy túlságosan P szerós lenne :P , gondolom egy kis rafináltságot akartak ezzel a fajta opt rakással. Továbbá ha csak sé-ért lehetne 6-7. optot szerezni akkor lenne csak szerintem számukra jövedelmezőbb. Így viszonylag könnyen elérhető sé nélkül. És a csekély sikerességi esélyek miatt szerintem jópáran fognak venni erősítőt is. Amivel még mindig benne van a sikertelen kimenetelre az esély, szóval valószínűnek tartom, hogy így többet lehet bezsebelni.

  • ezek után már csak az kell hogy legyenek hátasok amik adnak 1-3% mob ellenit és lehet gyűjteni őket és összeadodnak a hatások, majd jön séért az switchbot és társai, szép lassan p szeros lesz kicsit lebutitva gf szintre de hát lássuk be, egy p szeroba több ötlet van mint ebbe az egészbe

  • Na vééégre valami jó kis újítás, ami hasznos és van értelme és minden játékosnak elérhető!



    (Ha azt hittétek, hogy ezt komolyan írom, akkor nem figyeltetetek oda rám az elmúlt 10 évben)



    Más játékokban ezeket ingyé adják, hogy örüljön az állomány, én itt SÉ szagot érzek :)


  • Hasznos és van értelme? Ha sima forgatóval egyben forgatható mind a 7 opt akkor a toppos waros csukámat, vértemet, nyakimat és egyéb cuccaimat dobhatom ki a kukába, marha jó

  • Nem hinném, hogy az egészet tönkreteszik a két új opttal.


    Bár annak örülnék, ha a hozzászólásomnak nem csak az első sorát olvasnád el.... MErt ez most így kb egyértelműen kiderült :)


  • Háh! Már előttem le is írták, hogy szép lassan beérjük azt amit nem szabad kimondani, nehogy baj legyen belőle. Azt a bizonyos "P" betűs dolgot. Kíváncsi leszek erre. Viszont az, hogy 100k yan+10 kk, nem fog túl sokat hozni a konyhára, de legalább ezzel is elősegíthetik azokat akik nem rég csöppentek bele a metin2 világába, és érdemes lesz eltenni a "haszontalan" kk-kat is a kis farmosoknak.


    Pont azt terveztem, hogy a húsvéti banzáj után hagyom picit ülepedni a dolgokat, és offolom a metint a következő eventig, de úgy látszik nincs megállás. (Ja végül is bejött a húsvéti event, csak még ilyen kevés játékossal is kevés a vadászható tojgli, még éjszaka is). Szóval nincs megállás, ezt a szörnykártyás cuccost ki akarom próbálni, és egy picit reménykedem benne, hogy szörnykártyát is lehet nyerni, mert nyögvenyelős kicsit h. annyi szörnykártya kell, hogy átváltozhassak, teleportáljak, és ami még fejlesztés alatt van, megidézhessek szörnyeket.


    Hmm... 6-7 bónusz. Nos ez a specifikus osztály konkrétan mit takarhat? Csak pvp-ben használatos erőt, illetve védelmet lehet szerválni ezzel? Esetleg szörnyek ellenit is? Ez a rész még nem tiszta, de majd a gazdag réteg kitapasztalja, és okosabbak leszünk. :)

  • 2 perc néma csend a pántba tört OP felszerelésekért.
    Egy ilyen frissítéssel elkélt volna egy visszafordító eljárás, amivel a pántba rakott cuccok visszanyerhetőek, hogy a bónuszon javíthassunk, vagy valami mert ez így rip.
    Egyértelmű, hogy ráhúzták erre is a SÉ lepedőt, hisz alapból egy tárggyal hozzáadsz, egy másikkal cserélsz, ez nem jelent potenciális profitot. Na most ezt átvariálták NPC-re, várnod kell, kellenek erőszilánkok, amiket vagy vért izzadva összegyűjtögetsz, hogy a hozzáadás sikertelen legyen, vagy kinyitod a pénztárcádat és megveszed SÉ-ért. 24 órás türelmi idő, ami alatt nem használhatod a tárgyat, oh, de várjunk csak.... Idő spirál, szintén SÉ-ért. Erősítők, melyek növelik a bónusz hozzáadás esélyét, hopszi ismét SÉ. Azt viszont nem árt megfigyelni ezzel kapcsolatban, hogy a legerősebb azaz a szuper erősítő 50%+-t ad, ebből lehet következtetni, hogy mindenféle erősítő nélkül mennyi esélyetek van hozzáadni a bónuszt.

    54632ed041.png
    Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig


    „Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

  • Szuper hogy most már dc is korlátozzák a yang droppot. Engem közvetlen nem érint. De amit beszedett a GF mindenféle trükkel, így még tudta pótolni a játékos állomány, most ha azt a csapot is elzárják érdekes szituk lesznek. Nem lesz yang jelmezt forgatni pl és szerintem azt várhatják hogy a yang csomag lesz a legnépszerűbb a tárgypiacon.
    6-7 opt feleslegesen túl van bonyolítva. Szinte biztos hogy nem fog menni tárgypiacos cucc nélkül (vagy még azzal se.....de ott lesz az ESÉLY!!!!)
    Inkább hallgatnának a játékosokra és mondjuk a horgászatot csinálnák meg normálisan vagy más játékélmény romboló dologgal kezdenének valamit. Esetleg nagy szintű pályák ??..
    Minijáték ? Még egy dolog ami szerintem nem erről a játékról szól

  • Nagyon jó irányban halad a játék, még 1-2 privát szerós dolog nincs bent, de szerintem hetek kérdése aztán .... jó pénzért bármit ...
    biztos lesz kerék 79 sé ért hozzá meg ládák vagy aukciók 5-10ezer séről :D


    ,,A Yang dobás mértéke módosításra került az Ördög katakombájában."
    *sokak örömére*


    27 kártya kell eddig 24 szokott nem baj jövőre 55 kell de sé ért lehet majd kapni nyugi nyugi :D


    :thx:

    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iqvideó :thx:

  • Köszönjük szépen GF, nekem itt volt elég:)
    Irány játszani a nagy konkurenciátokon, mert bárhogyis nézzük, többen vannak, kevesebb lóvé kell és 10x olyan élményt kapsz ott.
    Kinőtt oda a drága GF, hogy nem éri meg felmenni sem.
    Sikeresen kilőttétek a Yang Sellereket, de bárhogyis nézzük, ők is pénz források voltak, mert a harmadik kezet, autot, szerencsét megkell venni.
    Betettétek a 6-7 optokat, teljesen gyökér módon, elfért volna a forgató meg az adó item-shopban és megvan oldva, nem láttam ugyan milyen bónuszok kerülnek majd bele, de hát figyeljetek, ha a szokásos P szerveresek, szép lesz duplákkal szórakozni GF-en:)
    Egyáltalán feltűnik a GF-nek, hogy egy borzasztóan **** irányt követ? Felmegy az ember GF-re illetve felmegy egy Török vagy Nemzetközi p szerverre és tudatosul benne, hogy *******, egyáltalán nem éri már meg GF-en játszani.


    (És akkor jönnek a nagy okos emberek, hogy ha az összes p szerver meglenne szüntetve sokkal többen lennének GF-en, khm, nem! A 80%-a az embereknek ott hagyná a játékot, mert ettől függetlenül GF-en még mindig nem éri meg játszani.)



    Figyelmeztetés. Dreamy

  • Mikortól kerül be a 19.2 verzió? Azt közölték velünk, hogy a következő karbantartással, de az mikor lesz (mármint karbantartás)? :)

    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

  • Mikortól kerül be a 19.2 verzió? Azt közölték velünk, hogy a következő karbantartással, de az mikor lesz (mármint karbantartás)? :)

    Kedves Játékosok!


    A Húsvéti ünnepek miatt a heti karbantartási dátumok változtak:
    Április 25. Csütörtök 08:00
    Április 30. Kedd 08:00



    Bár nem igazán tudom milyen húsvéti ünnep van ma meg jövő héten de a G forge képes csodákra:)




    Szépen nyúlják le a p szerós ötleteket már alig várom az offline boltot és a +6 köveket. Elérték azt, hogy ugyanezt vagy jobb játékélményt tizedáron meg lehet kapni máshol...

  • Az offline bolt nem lenne rossz újítás viszont ez a 6-7. opt egy teljesen felesleges frissítés lesz de majd kiderül, hogy mennyire ******* ezzel a játékot...




    Figyelmeztetés. Dreamy

  • Tudom negatív vagyok meg azt se értem mit keresek még itt, de a GF olyat nem rak be ami a játékosoknak lenne kedvező . Például offline bolt tuti nem lesz soha, meg valószínűleg a ch váltó se kerül soha vissza, és map1-en a céh telkek is átmennek legendába. Valamikor voltak , játékosok kedvelték meg is szűntek. Ez a 6. 7. opt is egy vicc. Soha nem voltam pvp orientált ha ezek az optok csak olyanok lehetnek akkor nem is érdekel. Mivel az egész kicsit túl van misztifikálva, senki nem tudja hogy hogyan lesz forgatható, normális leírás akkor se lesz ha bekerül. Szóval máris lapoztam , ez nem érdekel ebben a formában. Érdekelne új map nagyobb szinten, esetleg olyan run map ahol, mint meleyen mindenki kap ládát nem úgy mint hydrán ahova kell befektetés, de jutalom az vagy van vagy nincs. Szeretnék ilyen javításokat is hogy meleyen nem tünedezik el a boss, ha netán valakit pont akkor vág ki amikor az oszlopokra kerül a gyűrű az ha vissza tud mászni kapjon ládát. Ne bugoljon be egy hétre az egész meley csak azért mert pont rosszkor dobott ki valakit a rendszer. Nagy álmodozó vagyok. Valami csoda folytán bekerülne valami olyan újítás aminek nem az a vonzata hogy vagy veszed a sé-t hegyekben, vagy kukázod a karid, teszem azt konkrét játékélmény a játékosoknak. Akkor én majd megköszönöm és bocsánatot kérek hogy ezt nem néztem ki belőlük.