Posts by Traxdata

nem tudom más észrevette-e de neha mikor bekapcsolom a gépet és a metin2 ikonnal akarom indítani a játékot akkor csak tölt a client de semmi.. ha meg simán gf clientel indítom akkor minden hiba nélkül megy

áthelyeztem. dreamy

hát ha nem akarsz szintelni csak farmolni akkor kell 1 céh ahova leadod az expt és vagy horgászat vagy bánya vagy map2 35ös kövek ütése és hát elég jó fegyokat ad 10szintenként a játék, nekem anno 47aks fmsnél is 100al többet ütött

amióta be jött az a tolvaj kesztyű patch melyik a legjobb felállás? sés tolvaj+2-3oras elég vagy sés tolvaj+40% tárgy drop vagy sés+2-3oras és 40% tárgy drop? jelenleg nekem annyi van hogy sés tolvaj+40tárgy de valahogy az eventes drop nem az igazi (dt 6. emeletig jön 1 tábla szóval nem rossz de okeyből jött 2 szett mindig) más meg írta hogy dupla kesztyúvel óránként 4 tábla vagy bugos lett most a 40% tárgy drop vagy ennek teljesen más a hatása? ha valaki levezetné és ért hozzá és tud valami használható infóval szolgálni megköszönném

off az első fele de lehet segít sam spayed: ha feladatkezelővel nem tudod hogy melyik metint zárd be és ez boltos is lehet 50-50% akkor menj el a másik kariddal olyan helyre ahol alig van ember/bolt és akkor feladatkezelőbe nézd meg hogy mennyi memóriát eszik és értelemszerűen amelyik kevesebb memóriát mutat azt kell bezárni, mert ahol sok a bolt/ember ott sokkal több memóriát eszik a gép

idegesítő dolog hogy pénz nélkül nem lehet sokmindent elérni

ez off de miért kell az életet összekeverni egy kis játékkal?:D oké hogy az is való élet hogy pénzért vesszük adjuk de most őszinten a mai világban szent lélekkel és csak mindent betartva tud elérni valamit az ember?:D kell egy kiskapu amit ki tud használni az ember mert ez a jajj de szent vagyok, en semmi rosszat nem csinálok ettől én hányok.. gyerekek ez az élet nem kell minden szabályt követni, vagy ha igen jo unalmas életetek lehet:D amugy akkora bomba robbant hogy nemigaz:( még 1 illetekes se írt ide, na vajon miért?:D viccek vagytok ti szent emberek, ja és ha már itt tartok én melozok rendesen és nem bűnözők meg nem lopok csalok hazudok a VALÓ életben, ez meg csak egy játék ki némi rásegítéssel.. jöhettek okoskodni

szerinted a team ezt nem tudja? nagyon is jól tudja:D 90%unk vett már ftért yangot/wont de bant tudtommal nem kaptak vagy nagyon kevesen szóval hiába teszed itt a nagyembert:DD akkor is továbbra fog ez maradni nem kell szentmadárnak lenned köszi

felrakja a gf clientet és azt írja an error occurred, másnál is csinálja ezt vagy kell valami mást is csinálni vagy weboldalon először belépni? mert mindig ezt irja ki.. másnál jó volt vagy valakinél csinálja még ezt?

Témákat szétválasztottam a postban lévő hibajelenség miatt. Dreamy

(Megj: weboldalon nem kell belépni és nem kell semmit csinálni.)

ez amugy vicc... 4x próbálkoztam abból 3x ledobott a kliens rögtön ch1 betöltése után 1x meg fekete képernyő.. érdekes hogy minden resi után ez van és utána megjavul.. szoljatok már fent valakinek hogy vicc a cég és az egész vezetőség meg úgy mindenki aki ezt a játékot kitalálta.. más cég még kompenzál meg minden de ezekenk? *************************

A politikai hasonlat nem volt szerencsés, eltávolítottam. Ilyen jellegű megnyilvánulások nem illenek egy játék fórumára sem.

Dreamy

hátas dolog: semmi értelme, nem ad bonuszt, nem vagyok előrébb, semmi de semmi olyat nem ad hozzá a karihoz amiért megérne 30 millát.. ilyen az 50 millás ruha és vért átalakítás, ezeknek van értelmük?
    akkor lenne értelme ha azt mondaná van 1 150deffes hátasod és van egy vadkanod és ha a 2öt ötvözöd akkor lesz 150deffesed+megkapod mellé a 20 szörnyet is na akkor megérné.. lehetne 300 milla is de akkor van értelme de így mi? dísz dolgoktól nem lesz erősebb 1 kari, ez olyan hogy megköszönik a munkád de abbol nem tudsz vásárolni

napi küldi: ahogy shao írja ebbe mi a nyeremény? új játékos réteg nincs aki megcsinálja, ha lenne is 50re se fog felmenni mert megunja az egészet

fejlesztés: én ebben se látok hu de nagy dolgot.. alap kardot felhuzol 9re törés nélkül vagy ilyenek... ne ragozzuk túl.. megint eladták a semmit köszi

csak egy észrevétel hogy oda volt irva hogy hf és zárójelben titokzatos láda:D az nem ugyanaz a hf ami régen is volt.. vagy nem is esett semmi láda? nem voltam fent tegnap..
    ch váltó mehetne már.. érdekes ide egy admin se irogat:) hogy mi a rossz.. gondolom féltik a forumos regisztráciojukat

Off hozzászólás. Dreamy