Posts by Traxdata

    van egy program mac címet változtatja meg, engem bárhol barhonnan bannoltak ezzel fel tudtam oldani, nem nagy dolog ja és hogy ne legyen off nem sok mindent tudnak vele mit kezdeni vissza fognak jönni mondjuk nemsokára 2024.. nem sok jövőt jósolok a magyar metin2nek mert ugye játékos alig de az összevonásról még szó sincs pedig ideje lenne

    talán kipróbálom mert izgat a dolog de nagyon látszik hogy a gf el megy lassan *** irányába mert nagy a bevétel kiesés és kell minden lové nekik, hát valljuk be jól csinaljak csak lőjjék ki a maradék pár ezer privát szerot és akkor megnyugodhat a lelkük


    Figyelmeztetés!

    Szabályzat megszegése

    Lesirg

    sztem itt nincs olyan hogy első item stb, am esik vagy lesz yang azt kell megvenni:D sokan szeretik map1 map2 farmot is.. vagy pl orkoknal megallni vagy 35ös követ ütni vagy sivibe a fejlesztőket farmolni, kesztyu mindenkepp kell hozza és szerintem egy hátas se árt, egy mannys vadkan, ez pént azért de ha simán van vadkan és manny is az itemshopba lehet kombinalni

    Lengyel vagy poly az eventek miatt, lehet levonni következtetést mert lengyelen pörög a piac, sok az áru, olcsóbbak a kisebb cuccok, amit magyaron 2x drágábban találsz meg és aki azt mondja nem az hazudik, december óta figyelem magyar+lengyel piacot üveggel és a lengyel 100x jobb mindenben, te döntésed de én a süllyedő hajóra nem mennék de te tudod szóval poly vagy lengyel

    úgy vagyok vele hogy legyen inkább nagy ák és minek 20 ördög? bariba összeszedsz máshonnan 20 ördögöt és kevés ák am is, a 47akval meg már máshol is tudsz ütni, követ is tudsz ütni és könnyebben is el lehet majd adni

    minek támogatni? játszik 50 ember de lehet sokat mondok, majd a gf ha akarja berakja vagy a magyar team ha akarja kár itt bármit is kérvényezni ja és nem lesz off nem támogatom

    Lengyelen játszok és map1-map2 sd-k és orkok stb kisebb mapokon is van élet és nem csak a botok vannak szóval valótlant ne állíts, biztos megcsappant a létszám de bármelyik szerverrel felveheti a versenyt a lengyel szeró mert a piac még mindig ott a legjobb és legtöbb player is ott van régiót tekintve

    Nem ide tartozik teljesen de nagy pozitívum hogy megnyitjak lengyel szerora a regisztrációt megint..mivel nincs régi accom és nem játszok, magyaron nem akartam elkezdeni mert nincs player de ezért új accal végre megint tudok valamit kezdeni meg a kis szintű farmmal is legalább van értelme mert van player bőven és van piac is



    Témákat szétválasztottam, új témát megnyitottam.

    A téma alapja egy Discord hír:

    https://discord.com/channels/593746946125070356/611555249613701150/990944856123772968

    Polyphemos szerver regisztrációja lezárva:

    Polyphemos closed for new registrations


    Mod megjegyzés:

    Már többször megkértünk, ne össze-vissza szólj hozzá, éppen oda, ahova kedved tartja.

    Ha nincs a mondanivalódhoz kapcsolódó téma, akkor nyitni kell.

    Dreamy

    Nem játszok de azért van véleményem hogy nem ilyen hülyeségekkel kéne foglalkozni hogy kazamata meg felesleges dolgok hanem nézzék meg hol mennyien játsszanak és vonják össze a szervert mert még énis visszatérnék, remélem nyáron lesz valami előre lépés mert az eddig halál amikor néha felnézek de ha nekik ez jó hát csinálják

    Lengyel német törököknek biztos tetszik de nálunk semmi haszna ezeknek

    nem játszok de jó dolog, mindig idegesített mikor karit húztam és nem engedett már 70es karikat törölni, bár sokakat nem érint magyaron mert nem játszik kb senki már, aki azt mondja hogy sokan vannak az hazudik, néha felnezek piacra és chatra is és rémes amit látok, talán nyáron lesz összevonás és akkor visszatérek, de amíg ilyen siralmas a helyzet addig off de lehet jobb is hogy megszabadultam már 2 éve a metintől

    legyen összevonás mert ami itt magyaron megy az vicc.. vettem üveget csak szétnézni és hetek óta ugyanazt áruljak ugyanolyan áron, hívó chat 0, piac van de nem tuds zeladni semmit és venni se normális áron, játékos alig mozog, mikor látja be a gf hogy lépje már meg? bár remélem nyáron megtörténik mert ez szenvedés

    régi accountról fel lehet menni lengyelre, lehet a világjáró nincs oda de amit még évekkel ezelőtt csináltam account és kész van rajta az orkfog biosz azzal még ugyan úgy tudok lengyelre karit csinálni


    még mindig azt mondom legyen összevonás mind1 kivel de felnéztem és olyan szinten halott a chat és minden is hogy már rossz nézni, remélem nyárig csinálnak valamit de nem akarom szét offolni a topicot, egy esélyt még adok neki aztán lesz ami lesz


    de akkor már kérdés: wp surának p pengével mennyi tűz kéne? nem kell sok vagy kb semennyi? max sisakba meg vért meg a mitik alki amit ad? mert akkor inkább kezdek wp-t mint warit mert annak kell vagy 70 tuz

    hát én boldog óránál csak ilyen min 30-35%nál töltenék pont ezért írtam a húsvétot, és lehet veszek 1 üveget rá szétnézni magyar piacon hogy kapni-e egyáltalán amiket keresek és nem horror ár, mert ha nem vagy drága akkor megyek lengyelre inkább, hiába nem sok magyar van és nem tudok beszélgetni senkivel, magyar szeron se tudok senkivel mivel nincs játékos de lengyelen van legalább piac.. román és cseh szerver is kuka ahogy néztem a piac ott se él, egyedül lengyelen van virágzás ahogy láttam de lehet tévedek, majd rá kell néznem köszönöm azért

    sziasztok pontosan nem tudom hol kéne ezt megkérdezni de aki még aktív magyaron vagy figyeli a piacot mennyire van még élet? úgy értem hogy újrakezdeném egy kis sé ráforditassal majd ha lesz boldog óra husvétkor vagy bármikor (ne írjátok hogy ne költsek stb mert én tudom a dolgom:D) egy 55-61es karit csinalnek max szilizni eventezni, hfezni, okeyezni stb sd3ba dtbe meg ilyenek, lehet-e kapni még mitik matt alkikat, 15 tüzes cuccokat, vértet warira vagy surára, 61pajzsot szóval nem a nagy lvl-t akarom mert időm sincs annyi és kedvem se szóval egy ilyen max 61es karit tuzes cuccokkal mitik matt alkikkal, mert akkor vennék üveget is rá mert hívó chat is halott, ezért maradna a kereskedő üveg köszönöm

    mit vártál amúgy?:D ez itt GF... nem csodálom hogy sjért is kapjuk a 25 érceket meg a piros kék potikat akkor itt se lesz nagyobb jutalom.. hiába yohara hiába bajnok szint meg mittudomen, a lényeg hogy a GFnél beraktak valami újat és kész jutalom meg nem kell:D *************************, adnak valamit de a másik kezükkel meg elveszik a dupláját. KÖSZÖNJÜK SZÉPEN ELÉG VOLT A GFBŐL. **************************** KÖSZÖNTEM


    Megelőző idézetet töröltem.

    Figyelmeztetés: A fórumon semmiféle politikai hasonlatnak nincsen helye! Erre már többször felhívtuk a figyelmed.

    Politikai tartalom törölve.

    Dreamy

    Hát jó is meg nem is ez az egész hogy kiveszik, végülis mindenki ment magyarról lengyelre és lengyelről hoztak cuccokat vagy mi vittünk ki oda, és az összevonás meg fog történni bárki bármit mond és még idén nyáron vagy tavasszal de be fog következni, én már nem játszok de ha összevonják felnézek azért mennyi a player de a magyar metin2 már halott és kuka jöhet ide bármiféle összevonás vagy ajándék 1k sé, már nincs közönsége