Nem indul a játék

  • Azthiszem ma is lehet számitani rá, nekem ugyanaz történik mint tegnap, feketedés, de nem tudok új klienst inditani amig a 2 boltomat be nem zárom és/vagy a gépet újra nem inditom.



    áthelyeztem. dreamy

  • Lehet hülye kérdés de nem lehetne egy olyan inditot csinálni amivel nincs ennyi probléma? Emlékszem 2009-10 be nem volt ezzel ennyi gond.



    Figyelmeztetés, off hozzászólás! Dreamy





  • Sziasztok!

    Ma frissítéskor jeletkezett a probléma, miszerint az accounton az egyik azonosító (amin a főkarim is van ) nem indulj. Játék indítását követően bármelyik ch-ra próbálok belépni

    "Hiba történt. Kérjük, lépj kapcsolatba a Támogatással. "


    Irtam már jegyet még nem érkezett válasz, valakinek valami ötlet?

  • Sziasztok!

    Ma frissítéskor jeletkezett a probléma, miszerint az accounton az egyik azonosító (amin a főkarim is van ) nem indulj. Játék indítását követően bármelyik ch-ra próbálok belépni

    "Hiba történt. Kérjük, lépj kapcsolatba a Támogatással. "


    Irtam már jegyet még nem érkezett válasz, valakinek valami ötlet?

    Egy céhtársam steam accon van neki kitiltást ír. Jegyben megjött neki a válasz ami a regionális összevonás általi probléma. Megnéztem a boltosként üzemelő karakterem ami szintén steam acc arra is tiltást ír. Igyekeznek javítani. Türelem, csak ezt tudom javasolni

  • Egy céhtársam steam accon van neki kitiltást ír. Jegyben megjött neki a válasz ami a regionális összevonás általi probléma. Megnéztem a boltosként üzemelő karakterem ami szintén steam acc arra is tiltást ír. Igyekeznek javítani. Türelem, csak ezt tudom javasolni

    Köszi a választ, nekem is ugyan ez érkezett. Remélem sikerül mai napon orvosolni ezt a problémát.

  • Nekem tegnap első indításaim közben nagyon érdekes dolog történt. Kis külön gépemen állt map1-en egy karakter ami azon a fiókon volt, amit az első összevonáskor generáltak automatikusan a fölösleges karik miatt. ID azonos, csak utána szerepel egy 1-es. közben a gépen amin játszok beléptem a főkarim fiókjára és a ch választáskor számlám csatlakoztatva kiírással ledobta a másik gépen a másik fiókon levő karit. Ezt mivel nem hittem a szememnek eljátszottam párszor, ha ott próbáltam visszalépni a főkarit dobta le és viszont, mindaddig, míg mindkettővel egy gépen nem töltöttem be a 2 klienst, ezután javult csak meg. Azért a technikai magyarázat érdekelne miért vette egyazon fióknak a kettőt :)

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • Az lenne a kérdésem miért nem tudok fellépni,bármelyik accomba próbálnék ami hozzá van adva a gameforge-hoz nem enged be,azt írja jelenleg nem elérhető számomra a játék vegyem fel a kapcsolatot a támogatással de ott meg nem írnak vissza,esetleg ha valakinek van valami ötlete szívesen fogadom őket.



    Áthelyeztem. dreamy

  • Az lenne a kérdésem miért nem tudok fellépni,bármelyik accomba próbálnék ami hozzá van adva a gameforge-hoz nem enged be,azt írja jelenleg nem elérhető számomra a játék vegyem fel a kapcsolatot a támogatással de ott meg nem írnak vissza,esetleg ha valakinek van valami ötlete szívesen fogadom őket.

    Nekem is ez a bajom, 2 napja próbálok belépni de semmi. írtam én is a supportra de nekem se irnak vissza.... Azóta persze a sés itemek járnak lefele.

    Német fórumon volt másnak is ilyen problémája, annyit tudtam kivesézni hogyha több IP címről lépsz be akkor védelem szempontjából letiltja az accot. (Ami valós is lehet nálam pl. van hogy 3 gépről fut a metin)

  • Érdekes dolog: Fut a karakteremmel a kliens az egyyik gépen. Itt mellettem egy másik gépen szeretném elindítani és áttenni a karaktert arra, de : Error Code: 27003 Security Alert üzenettel letiltja. Megjegyzés: azon a gépen semmi sincs, csak metin, boltra vagy autokarira használom. Ötlet?



    Kedves kezdő játékos! Kérlek állítsd át a gf kliensedben a régiót, elképzelhető, hogy pl. az angol klienst akarja betölteni Neked! Állítsd az English ( GB) West-et Magyar ( East)-re és utána el tudod indítani a játékot!

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

    Edited once, last by Sphiro ().

  • Érdekes dolog: Fut a karakteremmel a kliens az egyyik gépen. Itt mellettem egy másik gépen szeretném elindítani és áttenni a karaktert arra, de : Error Code: 27003 Security Alert üzenettel letiltja. Megjegyzés: azon a gépen semmi sincs, csak metin, boltra vagy autokarira használom. Ötlet?

    A 27003-as hibakódra az előző oldalon van megoldás:


    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Dreamy, alatta megírtam magamnak a megoldást, tréfásnak gondoltam a saját magam kioktatását, ugyanis ebben az esetben mint kiderült az általam leírt probléma kiiktatása megoldotta. Egyszerűen rossz régióval akart indulni. Erre a poszt megírása után pár perccel jöttem rá . De köszönöm a tanácsod :)

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • Ettől független én úgy vélem, hogy nem mindig van ez így, csak szimplán a cb romlik el.

    3-4 napja kaptam kékhalált meley végén, még benn nyitni akartam a megkapott ládát, és paff.

    Másik gépet izzítottam, ott még nem volt frissítve a kliens, lefutott, és utána 27003.

    Nekem a régió nem változott, azt nem kellett nézzem :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Jegyet is írtam lezárták válasz nélkül.

    Megint csak nem minősítek senkit (mert engem már tényleg nem érdekel...:D) de kb. ha egymás után írják a fórumra a regisztrált felhasználók, hogy nincsenek kezelve a jegyek, s ezzel akadályozva vannak a játékban, akkor nem kéne kinyitni a szemét az illetéseknek, és írni legalább valami sablonszerű választ? ;) Hát nem marad játékos, ébredjenek már fel azok, akiknek ez szól!

    5 millió hiba van. És mindenki megvan rekedve. Nem tűnik fel, hogy látványosan csökkent a játékosszám? És most nem arra utalok, hogy itt hagyták... Hanem mert az akadályok nincsenek megoldva, ergó nem tud megannyi játékos játszani. Van, akinek megy a SÉ-s dolga, van akinek a pete látja kárát, és még sorolhatnám.

    A kérdezőnek pedig csak annyit jó tanácsul: próbáld meg teljesen letörölni a Metin2-t a gépedről, és rakd rá ismét. Lehet, ezzel megoldódik a gond. :) Én nem látok bele. Sajnos nem. De segítenék, ha többet tudnék.

  • Sziasztok! nem találtam sehol megoldást rá ezért fordulok a fórumhoz. Jegyet is írtam lezárták válasz nélkül. olyan problémám van mióta újra lett rakva aa gép nem indul el a kliens.

    Teljesen töröld a metint, minden egyes progrsmjat, majd telepítsd újra a játékot. Nálam mikor jegyet írtam azonnal le volt zárva és csak x óra elteltével jött rá a válasz. Ezen ne lepődj meg.

  • Letörölném a játékot ha fent lenne de még ez a kliens telepítés után jön fel. 😀 a gép lett újra rakva a játék még sehol nincs. Lassan nem fog érdekelni mert mindenem lejár egy ilyen hiba miatt amire semmi megoldás nincs .

  • Sziasztok!


    Szeretnék kommunikálni egy csapattaggal, de IRC-t sem találok (csak a szabályzatot). Micsoda védelem a sok lökött ellen....

    Hónapok óta nem tudok játszani, mert csak a hiba jelentkezik és kilép, újratelepítettem (igen, töröltem az almappákat is...).

    Biztos én vagyok ostoba (elismerem), de benn van a játékban 10 évem és kezdek kicsit "felbosszantott" lenni...

    Mi a cél? Írjátok ide feketén-fehéren, nem kell a politikus kenő duma.

    Ez alapján fog írni rám valaki? Fogok még játszani?????

  • Teljesen töröld a metint, minden egyes progrsmjat, majd telepítsd újra a játékot. Nálam mikor jegyet írtam azonnal le volt zárva és csak x óra elteltével jött rá a válasz. Ezen ne lepődj meg.

    Nálam alkamazás újra indiása segített.Nálam akkor adja ha gépem kék halált kap utána ha elinditom adja.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Kedves Wen!

    Küldöm Neked a linket, amelyen keresztül el tudod érni az IRC-t: https://www.onlinegamesnet.net/officialChannels.php

    A Support fül alatt kiválasztod a Metin2-t, azon belül pedig a Metin2 HU-t. Amennyiben a "main" melletti linkre kattintasz, a Metin2 Játék főcsatornájára kerülsz, az "other" melletti linken keresztül pedig a Wiki Chatet láthatod.

    Abban sajnos nem tudok Neked segíteni, és garantálni sem tudom, hogy egyből választ fogsz kapni, de érdemes írnod, ha úgy van.

    Javaslom, hogyha olyan problémád van, ami már a Jegyrendszer hatáskörébe tartozik, akkor kattints erre a linkre: https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=hu

    Üdvözlettel:
    Aeshma