Posts by Anubis95

    válasz a kérdésedre egyszerű, nem meg gazdagodni akarok mint sokan mások hanem élvezni a játékot amit sokan nem tudnak mert pénz pénz pénz, piac piac piac. mert türelmetlen valaki és nem vár 2 napot sem 😂

    Mondom én aki több karakterrel, több szerveren is jelen van :D csak én élvezem á játékot, amit el akarok adni el tudom adni, ha 2 nap akkor 2 nap. Ha 1 hét akkor 1 hét. Ha újra kellene kezdenem 0ról? nem sírnék elhiheted. gyorsan lehet haladni főleg a 10 szintenként kapott fegyverekkel.

    Az még kicsit furcsa hogy románok rossz szemmel nézik azt hogy angolul írsz hívóba :) csehek azok akiket annyira nem ismerek piacilag illetve stílusilag de a többieket igen és nem nagyon adtak panaszra okot :D

    De bármennyire is örülnék ha nem 4-5szerveren kellene egyszerre jelen lenni hogy jó ismerősökkel együtt szórakozzunk, az egyesítés felesleges. Maximum Polyphemos, Charpathians, Lyncirium egybegyúrása lehetne.

    Ahogy elnéztem a támogatók 90 %-a a piac miatt támogatja a dolgot, gyerekek gondolkodjatok kicsit azért. Kicsit el kellene gondolkodni a magyar árakon hogy az új játékos kedve ne menjen el 2 nap után :D Bár ha a szerveren a nagy szintű játékosok 90%a eltűnne lenne esély az új nemzedéknek és nem lenne halott az áldott Piacotok 😂

    De Chad szépen leírta azt hogy a vonás nem lenne kifejezetten jó hatással a piacra

    Speciális szervereket összevonhatják (amennyiben nem egy aktív verseny folyik) Többit felesleges háborgatni. Valószínűleg csak rontanának a helyzeten. Inkább hibákat javítsák, új eseményeket térvezzenek, új küldetéseket amik NEM CSAK A JÁTÉKOSOK EGY BIZONYOS RÉTEGÉT ÉRINTI

    Vagy blokkold, ilyenkor odaállok mellé elötte aztán egy szép kép. Kép supra (persze a PM is látszik rajta) aztán blokkolás és már ott se vagyok. Heckert továbbra is én le szoktam ütni. 3-4 alkalom után ledobja, nem jön vissza. Viszont egyre gyakoribb az instant kill osztás karaktereket is, de az illetőt sok esetben nem látni

    Azokon a szervereken a gyors fejlődés a lényeg, illetve poliphemos szerveren a mobok erősebbek voltak 20%-al. Voltak olyan helyek ahol egy normál szerveren elég volt def és elvoltál. Polin már erősen ajanlott volt a legendás kör ezen résteken. Vagy def mellett domage is de erősebb. de hogy viszonyítva 95 villámmal lb2-be egy kissebb vörös terembe úgy szedték a tp-d mintha csak 50% villámod lenne. illetve erdőve is ugyan ez. de nem sokan használják így sem a lelkeket (hogy témánál maradjunk) teljesen más kategóriába tartoznak ezek a szerverek

    A problémára Lengyelektől kapott válasz jegyben a következő:

    A szolgáltatói oldalon bekövetkezett technikai változások miatt az SMS-fizetések 2021.01.01-ig nem lehetségesek.

    Poliphemos szerveren, hiba a szerver kapcsolatban, folyamatosan összeomlik a szerver, másnál is? Már ha van aki jelen van ott. Illetve brutális a lagg.

    Ráadásul még a versenynek nincs vége. Az hogy jött nekik így össze, vagy mi késztette a fejlesztőket arra hogy egy picivel régebben nyílt szervert ahol már nem beszélve arról hogy brutális mennyiségű yang illetve erősebb cuccok vannak, bevonjanak egy versenybe ahol jóval kevesebb cucc és yang van valamint mindenki megküzdött keményen az eddig elért helyezésért. Most majd jönnek olyanok akik semmit nem szenvedtek csak hátradőlnek. Ennyi erővel Magyarország szervert is betehették volna. Összevonását halasszák el esemény végéig!!!!

    1. Piac map, kicsit hiányos díszletben, viszont annyira nem laggol (nálam) mint mondjuk map1.

    2. PvP hát igen kicsit mélyen érintett pár embert hogy nem tud már lvl15 illetve nagyobb boltokat leütni (vagy 15 szint alatt mobokkal leütni) de ha már dt elött lusták pvp-t folytatni akkor map2 zenész talán még ismert. Neki van egy gyakorló harc map 1v1 ahol semmi poti és buff (kivéve skillek) nem működnek (emlékeim szerint) kari és cuccok számítanak, nincs hogy véletlenül megnyomtam a poti gombot 🤣 tehát azt is lehetne használni nyugodtan esetleg egy rendezvény keretén belül is mini bajnokság hátha megmozgat pár embert, harci övezetet inkább hagyjuk ott ha vesztésre áll már fut mint a nyúl.

    Bár lehet hogy azért nincs díszlet a kereskedő mapon hogy ne akadjon be senki illetve hogy csökkentsék a laggot (ez utóbbi dt runon is zajlik olyan formában hogy cucc le és ne fussatok szét csak ha azt mondjuk, aki jár a csapattal az gondolom ezt tudja)

    De lehet hogy csak hamar gyorsan összerakták aztán majd folytatják

    Jutalom terén gondoltam, bár ezt nem írtam oda. Viszont azért szintek terén is lehetne akár 1-2 +feladatot bedobni. (Így, azért a piacot sem dobálják tele cumóval) Aki sokat jár/járt DC runra az minden lehetőséget ismer már, szinte pillanatok alatt ott van Azreal elött. Legyen eljutni hozzá egy kicsit nagyobb kihívás ha már a dropp-ot változtatni szeretnénk és népszerűsíteni.

    Támogatom a javaslatot. Ráfér egy kis felújítás :)

    Nos nálam is ugyan ez a helyzet, ugyan úgy új gép és ez a hiba. Az említett módszer nem működött amit eddig kaptam javaslatot szintén nem. Viszont nálam a steamos fut gond nélkül. Egyenlőre ez a hiba a gépen továbbra is jelen van. Megoldást sajnos még nem találtam rá ezért nem is írtam még bocsi dreamy :)

    1 forduló 8 hetes, elvileg 4 forduló van. Fejlődés nem nehéz, inkább a felszerelés beszerzése és a yang ami nehéz. De igazából ha barlangba bejutsz onnan már lehet yangot termelni illetve 90-es mapokon. Dt felkapott feltéve ha van cucc amit húzni akarsz. Céh kovácsok és alkimisták már nincsenek. Itt nem kivitelezhető a napi 5m így Jinnoba illetve grófságokba ezek nincsenek jelen. 2. Forduló a felénél jár így ez inkább már csak fejlődni jó és felkészülni a 3. Fordulóra. Helyezést persze lehet szerezni viszont lvl30-tól lehet sebezni a megákat. Jelenleg nincs maxra kitolva a megák ereje de közel van hozzá. Nem egy 100+os fekszik ki 1 skill után, és csak 3 bossra mennek mert a többit nem bírják

    Nem állt szándékában eret vágni illetve nem szándékoztam csapatot támadni csak a statisztikák alapján írtam le hogy kevesen vagytok. 10 éve mikor felvétel volt a csapatba kb 2-3 nap után már zárták is, és hosszú hónapokig nem is volt felvétel. Abban egyetértek Praxina -val hogy nem árt egy kis játékos közösség+Team esemény mondjuk olyan időben amikor a legtöbben aktívak előre jelezve. Már csak a szórakozás kedvéért :) ahogy dreamy tette itt fórumon ;)

    (Remélem nem harapja le a fejem mert beidéztem 😜) ki nyereményért ki csak a részvételért :)

    Nem követelés a részemről félreértés ne essék csupán egy ötlet vagy javaslat. Lassan nyakunkon a Kari ilyenkor van pár nap amit sokan kockulással töltenek erre alkalmas egy ilyen kis rendezvény, aztán ugye a családi élet rokonlátpgatás stb amit senki ki nem hagyna :)

    Voltam Dt-n a teammal sokat :) bányászon is :) egyedül főszörnyesen nem vettem részt. Nem azt mondtam hogy 50 GM legyen ott egy eseményen, csak azt akartam mondani hogy a fegyelmet meg tudják tartani elég 1 is :) egyszerre több dologra ne kelljen koncentrálnia senkinek mert az csak kapkodás hoz vezet, mindenki annyit tehet amennyit a szabályok engednek ezt te is leírtad és ezt tudom én is. Látom mi van Contin ott is fentvagyok csupán nem írogatok hívásba sőt ki is van takarva. Néha nézem csak meg mikor betévedek a városba. Az hogy ez van lehet erős volt részemről, igen nyitva van a felvétel a csapatba de senki nem jelentkezik vagy nem felel meg az elvárásoknak. Azért ne 14évesekkel töltődjön fel a csapat :) bár lehet köztük is lenne olyan aki alkalmas és több ideje lenne, viszont nem kivételezhetnek ezen a téren sem. Láttam Dc-n igen olvastam is szinte minden nap nézem mi a helyzet ott és kicsit gyorsabban fel tudok lépni ott mint fórumra infóért :)

    Most azon indultál el amiről egy képet küldtem Polyphemos ox eventről? :) Ott nem csak lengyel csapat van hanem román is :) De hogy témánál maradjak, csapatunk megcsappant láthatóan, nincs nonstop lefedettség a játékban és nekik is ugye van dolguk játékon kívül is így ugyebár lebonyolítani egy rendezvényt nem lehet. Hiányzik igen az a rengeteg esemény ez tény de sajnos ez van