Nem indul a játék

  • Üdv. cheat blocker lefutása után nem indul el a játék hanem csak annyit Ír ki hogy Metin2 Create no appropriate device. Most vettem a laptopomat win 10 pro op. rendszer van rajta.

  • köszi a segtséget , de nem oldotta meg a problémát... Eleg vicces hogy 4 napja nem talalok senkit aki tudná a megoldást rá

  • Telepítetted a windows újratelepítése után a szükséges illesztőprogramokat? Különösen a videokártya illesztőprogramjának hiánya vagy annak elavultsága okozhat ilyen problémát. Így célszerű azt a gyártó weboldaláról letölteni, ott biztos a legfrissebb található meg. Amennyiben ennek frissítése óta jelentkezhet a probléma érdemesebb egy régebbi verziót keresni mert lehet a játék még éppen nem kompatibilis vele. De ez utóbbi ritka eset.


    Illetve a Windows10-nél tapasztaltak még ilyesmi hibát, de ezt megoldotta másnál a windows utóbbi frissítéseinek vissza állítása. Ezt az előző oldalon olvashatod. Ha sehogy sem jó ajánlom moobs77 ötletét, hogy a youtube-on keress rá a hiba üzenetre és számtalan megoldási javaslatot találsz majd.

    Metin2.create_no_appropriate_device. Olvastam, hogy sokaknak megoldást jelentett a "Kompatibilitási problémák megoldása",

    Utána láttam, hogy a Windows 10 legújabb frissítését kéne leszedni.

    Tovább kutattam különböző fórumokon. Az egyik azt írta, hogy frissítsem a vga drivert.

    Próbáld meg ezeket esetleg.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Üdv. Azóta se sikerült megoldani a problémát. HP pavilion gépem van . olvasstam külföldi oldalakon, hogy elvileg az új hp laptopokon nem indul valamiért...

  • Szia,


    Nekem is HP laptopom van win10-zel és ugyanezzel a hibaüzenettel szembesültem mint te, ráadásul az eddig felsorolt megoldások engem sem segítettek, pedig én tényleg kutakodtam. De végül a sok keresgélés meghozta gyümölcsét.:)


  • Sziasztok
    A saját problémámra nem találtam megoldást a sok info halom között, hátha itt valaki okosabb vagy felvilágosít.
    A klienst elindítva behozza a cheat blockert amivel nincs gond utánna látható h tölt és a kliensen is látható mert "játékban" de utánna ernnyi a kliens visszaáll h "játsz" így se hibaüzenet se semmi olyan mint ha semmit sem csináltam volna.
    Valaki tud rá megoldást vagy találkoztatok már ilyennel?

  • Üdv.

    Pár év kihagyás után gondoltam fellépek szétnézek mi változott és milyen lett.

    Nem igazán sikerült a dolog. A Cheatblocker hibakód: 27003

    Mit kell tennem hogy fel tudjak lépni?

  • Szia!


    A Metin2 mappájában keresd meg a Cheatblocker mappát, majd töröld.

    Kattints a Játssz feliratra, ki fogja írni, hogy új patch kell a CB-nek,

    majd azt az ablakot okézd le,

    utána kattints a Játssz melletti nyilacskára, és a lenyíló ablakban keresd meg a Telepítés jóváhagyása (ebben nem vagyok biztos, h pont ezt írja) feliratot (egy kis villáskulcs ikon van előtte)

    A hiányzó elemet újratelepíti.

    Utána már mennie kell a játéknak.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Szia!


    Kérlek töltsd le EZT, majd próbáld vele telepíteni a Gameforge klienst.

    Szia Kissbb, köszönöm a segítséget, egyel előrébb sikerült lépnem. Örülök hogy rád itt is számíthatok GoA-n kívül. :D

    Ez lenne a következő probléma... és fogalmam sincs mit csináljak vele.

    Ha esetleg tudnál ebben is segíteni, nagyon megköszönném. :)


    UI.: Ne haragudj dreamy , de oda annál tökéletesebb szót nem is találhattam volna. :)



    Áthelyeztem. Dreamy

  • A másik kérdésedre már volt itt válasz:

    Üdv.

    Pár év kihagyás után gondoltam fellépek szétnézek mi változott és milyen lett.

    Nem igazán sikerült a dolog. A Cheatblocker hibakód: 27003

    Mit kell tennem hogy fel tudjak lépni?



    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • A másik kérdésedre már volt itt válasz:



    Köszönöm dreamy , már fut a játék. :)

    Az utolsó mondatoddal pedig teljes mértékben egyetértek. :)

    Edited once, last by Axelard ().

  • Sziasztok,


    új vagyok. Most töltöttem le a játékot. De nem tudok belépni. Azt írja ki, hogy a pack/icon.epk nem megfelelő, frissítsd a játékot a patch programmal. Tud valaki segíteni?

    Előre is köszönöm.

  • mejat8719: Szia! Kissbb/Dreamy fentebb leírta, hogy milyen alternatív megoldásaid lehetnek abban az esetben, ha nem indul el a játék. Próbáld meg azokat előbb követni, megnézni. :saint::saint:

  • mejat8719: Szia! Kissbb/Dreamy fentebb leírta, hogy milyen alternatív megoldásaid lehetnek abban az esetben, ha nem indul el a játék. Próbáld meg azokat előbb követni, megnézni. :saint::saint:

    Köszönöm a választ :) Már ezeket kipróbáltam, de nem segít, ezért írtam ide. Bármit csinálok, mindig ugyanazt írja ki.

  • Bármit csinálok, mindig ugyanazt írja ki.

    Jó lenne azért tudni, mi az a bármi :)

    Pack mappát törölted már, és újrapatcheltetted?

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Jó lenne azért tudni, mi az a bármi :)

    Pack mappát törölted már, és újrapatcheltetted?

    Köszönöm neked is a segítséget :) Leszedtem azt a klienst, ami itt fentebb van linkelve és a játssz felirat mellett a kulcsra kattintottam, és jóváhagytam a telepítést. Így elindult a játék :) Most folytatni akartam, de nem indul el. Nem ír ki hibát. Lefut a cheat locker és ennyi. Nem megy tovább. Tudsz segíteni? :)