Nem indul a játék vol.2

  • Szia ! Azt a hiba üzenetet írd be youtubera és kifog dobni pár videót hogy kell megcsinálni nekem a win 10 visszabutitása jött be azis ott lesz köztük

    Név: X Szint: 92 Szerver: Pegasus Aura: P Vágás: P Forgó P Mámor: G1 szági: P

  • sziasztok nekem sajnos továbbra is fennt áll a( metin2.create no appropriate device ) problèmám ès sajnos nem találom a megoldást sem, mert hiába raktam ujra a gèpet ès adtam meg èkezetek nèlküli elèrèsi utat vagy próbáltam kompatibilitást állìtani továbbra se indul. Ha valaki segìtene hálás lennèk.

  • Nem indul játék a gemeforge folyamatosan tölt de nem történik semmi,valakinek valami ötlet mi lehet a gond?



    összevontam. dreamy

  • sziasztok nekem sajnos továbbra is fennt áll a( metin2.create no appropriate device ) problèmám ès sajnos nem találom a megoldást sem, mert hiába raktam ujra a gèpet ès adtam meg èkezetek nèlküli elèrèsi utat vagy próbáltam kompatibilitást állìtani továbbra se indul. Ha valaki segìtene hálás lennèk.

    Szia Vagon!


    Telepítetted a windows újratelepítése után a szükséges illesztőprogramokat? Különösen a videokártya illesztőprogramjának hiánya vagy annak elavultsága okozhat ilyen problémát. Így célszerű azt a gyártó weboldaláról letölteni, ott biztos a legfrissebb található meg. Amennyiben ennek frissítése óta jelentkezhet a probléma érdemesebb egy régebbi verziót keresni mert lehet a játék még éppen nem kompatibilis vele. De ez utóbbi ritka eset.


    Illetve a Windows10-nél tapasztaltak még ilyesmi hibát, de ezt megoldotta másnál a windows utóbbi frissítéseinek vissza állítása. Ezt az előző oldalon olvashatod. Ha sehogy sem jó ajánlom moobs77 ötletét, hogy a youtube-on keress rá a hiba üzenetre és számtalan megoldási javaslatot találsz majd.


    Nem indul játék a gemeforge folyamatosan tölt de nem történik semmi,valakinek valami ötlet mi lehet a gond?



    összevontam. dreamy

    Szia killerman14!


    Mit értesz az alatt hogy a gameforge folyamatosan tölt, de nem történik semmi?
    Milyen operációs rendszert használsz?
    Ha a Gameforge Live-ot nem sikerül elindítanod (a kék ablakot) akkor egyszerűen lépj be a játék könyvtárába és a metin2launch.exe futtatásával indítsd el a játékot.

  • Sziasztok! Ilyenkor mivan? Minden karimmal be enged kivéve a fő karival nem hiába inditom a gépet és próbálok más cht..

    Images

    • ffffffffffffffffffffffffff.png

    Név: X Szint: 92 Szerver: Pegasus Aura: P Vágás: P Forgó P Mámor: G1 szági: P

  • A kérdőjeles kliensbezárás patchelési problémát jelent.

    Be kell zárnod a futó klienseket, aztán a telepített metin2 könyvtárban a pack mappából kitörölni az összes patch_dragon_rock kezdetű fájlt. Ezt követően a kliens indításakor az újrapatcheli magát (remélhetőleg hibátlanul) és helyesen kell működjön.



    Elnézést, hogy saját magamat idézem.

    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

  • Sajnos nem az oldotta meg a problémát

    Név: X Szint: 92 Szerver: Pegasus Aura: P Vágás: P Forgó P Mámor: G1 szági: P

  • Sajnos nem az oldotta meg a problémát

    Nekem sem, még mindig nem működik, szerintem már nem is fog. 2016. dec.11. óta. Hiába rakom újra, hiába törlöm a dragon patchet a pack könyvtárból...semmi
    Csak ezért meg nem rakom újra az OP rendszert.

  • Sziasztok !
    Nekem az a problemam hogy nem tudok tobb klienst inditani,Laptoprol nyomom quadcoros 4 Gb memoria 64 alapu proci,2 ghz... minden rendben volt amugy 5x klienst nyitottam meg siman. a problema a legutobbi eventnel kezdodott(10 Evfordulos),akkor mar nem engedett csak 1 klienst megnyitni,azota tettem uj windowst,probaltam rendszergazdakent,direkt mappabol nyitni,sehogysem sikerult,Metin2 is Crashed ezt irja ki,meg h memoriahiba..a gep,net tokeletesen mukodik mass minden megfeleloen fut,ugyhogy kizarasos alapon a kliensel lehet a problema,masnal is van ien esetleg?? valaki tudna megoldast?? ja es Win8 pro 64 rendszeren van a vinyo.. a vicc az hogy asztalin winXP2002 sp3 64 en ugyanugy megy..

    Kaszt: WpSura :red: :sk08
    Skillek: Penge-P. Vertezes-P. Orveny-P. Ujjas-P.
    Lo-Max. Lohivas-Max. Loszkillek-M1.
    Nyelvek-M1. Vezetes-M2. Combo-Max. Atvaltozas-G+
    Othon=Continuum-SHINSOO

  • Eddig főleg az AVG vírusirtó ütközése a GameGuarddal okozott ilyen problémát, de a legutóbbi Awast frissítés óta az is szokott kavarni. Próbáld meg a vizsgálatból kizárt fájlok közé tenni a metin2-t, vagy teljesen kikapcsolni a vírusirtót (akkor is ha nem AVG-t vagy Awastot használsz).

    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

  • Koszonom Dalvin,Valoban az avast volt a problema,kikapcsolni biztosan nem fogom,masra is hasznalom a gepet..,vizsgalatbol kizarni hogyan tudnam hol talalom ezt a bealitast? valaki megoldotta mar avaston belul?esetleg ojan virusirto amely barat a m2 tobb kliensel?
    avg,Esetnod32 kilove ezzekkel nemmegy,utobbinal nem is birom elinditani a klienst eggyaltalan

    Kaszt: WpSura :red: :sk08
    Skillek: Penge-P. Vertezes-P. Orveny-P. Ujjas-P.
    Lo-Max. Lohivas-Max. Loszkillek-M1.
    Nyelvek-M1. Vezetes-M2. Combo-Max. Atvaltozas-G+
    Othon=Continuum-SHINSOO

  • vizsgalatbol kizarni hogyan tudnam hol talalom ezt a bealitast?

    Elméletileg a beállításokban (ha megnyitottad a vírusirtó felhasználói felületet) van egy olyan opció, hogy kizárások/kivételek, ott hozzá kell adnod a Metin2-őt.

    esetleg ojan virusirto amely barat a m2 tobb kliensel?

    Esetleg Panda Global Protection-nal már próbáltad? Ott is a kivételekhez hozzáadod a Metin2-őt.
    De a legegyszerűbb módja, ahogy Dalvin is írta. Amíg játszol, kikapcsolod a vírusirtót. Legegyszerűbb, leggyorsabb módja a probléma megoldásának.
    Vagy még megpróbálhatod az Avast! egy korábbi verzióját letölteni, ha azzal korábban nem volt gond és most a frissítés miatt felmerült.

    sirmusrsig.jpg

    Sig by: IsidarMithrim

  • Koszonom Sirmium, problema megoldva,kizarasos alapon avaston belul sikerult.

    Kaszt: WpSura :red: :sk08
    Skillek: Penge-P. Vertezes-P. Orveny-P. Ujjas-P.
    Lo-Max. Lohivas-Max. Loszkillek-M1.
    Nyelvek-M1. Vezetes-M2. Combo-Max. Atvaltozas-G+
    Othon=Continuum-SHINSOO

  • kizarasos alapon avaston belul sikerult.

    Nekem is Avastom van, de még kizárással sem sikerül a legutóbbi vírusírtó frissítés óta 2 kliens nyitni. Ha 1 ablak már megy akkor az avast folyamatosan állítja le a programokat (vidikártya illesztői, win intéző, explorer exe, vagy bármi amit megnyitok (pl paint)). Aswhooka.dll hibamodul szerepel az összes hibajelző ablakban.
    Kikapcsolva nincs gond, több klienst is megnyit. (ha a metin nem megy a vírusírtó nem produkál semmilyen hibaüzenetet)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • dreamy,nekem az Avastnal aktualis verzio:17.2.2288(build 17.2.3419.0).Egyszeru volt a beallitas,Kizarasoknal-Tallozas,megkerestem ahova mentve van a game,pipa es Hozzaad.Oszinten meg is lepodtem hogy csak ezen a kis bealitason mullott az egesz ,enmeg ellotte uj wint raktam mindenfelekepp probaltam elinditani,csomot kinlodtam vele...

    Kaszt: WpSura :red: :sk08
    Skillek: Penge-P. Vertezes-P. Orveny-P. Ujjas-P.
    Lo-Max. Lohivas-Max. Loszkillek-M1.
    Nyelvek-M1. Vezetes-M2. Combo-Max. Atvaltozas-G+
    Othon=Continuum-SHINSOO

  • nekem az Avastnal aktualis verzio:17.2.2288(build 17.2.3419.0).

    igen, nekem is amióta ez bejött azóta csinálja, de amint már írtam, nekem a kizárás nem oldja meg, csak a vírusírtó kikapcsolása. És amint írtam, nekem nem csak a metin2. ablakát nem nyitja, hanem ha a metin 1. ablakban fut, akkor folyamatosan állítja le a különböző progikat.


    Edit: ilyen ablakokkal dobál tele, ha nyitva egy metin meg az avast


    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Hat ez elegge idegesito lehet dreamy,ha jol latom neked win7 op rendszered van ezekszerint azon nem engedi kizarni az m2-t,akkor marad az antivirus OFF opcio,azmeg sajnos eleg necces egy megoldas...

    Kaszt: WpSura :red: :sk08
    Skillek: Penge-P. Vertezes-P. Orveny-P. Ujjas-P.
    Lo-Max. Lohivas-Max. Loszkillek-M1.
    Nyelvek-M1. Vezetes-M2. Combo-Max. Atvaltozas-G+
    Othon=Continuum-SHINSOO

  • A frissés óta olyan problémával találkoztam, hogy nem akarja megnyitni a 2. klienst. Eddig minden jól mennt, tegnap jelentkezett először a probléma.
    http://i68.tinypic.com/20j4h8j.png


    Esetleg valaki valamilyen megoldást tud?

  • most meg jobb az új patcherrel megnyit 1 klienst majd a game guard vagy mi lelovi kb 10 sec alatt koszi sikerült megint jot alkotni
    megkerdezhetem mi a retekkert kellett ezt berakni?

  • A frissés óta olyan problémával találkoztam, hogy nem akarja megnyitni a 2. klienst. Eddig minden jól mennt, tegnap jelentkezett először a probléma.
    http://i68.tinypic.com/20j4h8j.png


    Esetleg valaki valamilyen megoldást tud?

    Szia bartos!


    Mostanában ez a jelenség az antivírus szoftverekkel köthető egybe. Az utóbbi időben leginkább az Avast vírusirtó bizonyos verzióinál gyakori ez a jelenség. Nyisd meg a vírusirtód kezelő felületét és a beállításoknál add a vizsgálatokból kizárt fájlok közé a Metin2 mappáját. És ezek után már probléma nélkül kellene hogy fussanak a további kliensek is.