Új GF kliens problémák

  • Update:

    A jegy létrehozása után kb 5 perc mulva segített a team és kb 15 perc alatt megoldották a problémát. [SGM]Sirmium köszönöm!


    Nem is vártam ilyen gyors segítséget, megmondom 10+ év alatt a supportot kb 8 alkalommal vettem igénybe. Amikor magyar oldalról

    kaptam segítséget az mindíg gyors volt. 5* -os! Bárcsak a játék hibajavítása is így menne!

    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok

  • Sziasztok!


    Adódott egy ismerősnek egy probléma, a mai napig tökéletesen futott a játék majd a mai nap amikor próbált fellépni kiadott neki egy hiba üzenetett hogy egy bizonyos ssl tanusítvány hiányzik és a kapcsolat nem biztonságos így. Azóta nem indul neki a játék illetve már telepíteni sem akarja hiába akarja újra telepíteni ugyanaz a hibaüzenet.

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • Hali!

    nálam se megy a játék! azt irja hogy :nem sikerült hozzáadni a játék azonositód!

    de tegnap még ment probléma nélkül......

    Valami ötlet???

    Üdv


    Ez a probléma nálam is fennáll több játék id-vel is pár héttel ezelőtt próbáltam már belépni velük akkor ég "Játék azonosítót vagy e-mail-t" két a belépésnél a beírt adatok után jött elő az e-mail-hez rendelés ami meg is történt ám a tegnapig be sem engedett sőt egy jelszó váltóztatás kellett (elfelejtett jelszó) hogy be tudjak lépni holott biztos vagyok benne a régi jelszónak is jónak kellett volna lennie!

    Esetleg hol tudnám leellenőrizni, hogy a id adatai jók még mert a tegnap elszenvedett órák után mire jutottam valamire nem lepne meg ha egy pl jelszó módosításra lenne szükség, de mivel nem tudom hozzáadni az id-t hiába nyomok rá az elfelejtett jelszóra azzal a regisztrált e-mail jelszavát változtatja meg!

    A segítségeket előre is köszönöm!

  • biztos vagyok benne a régi jelszónak is jónak kellett volna lennie!

    A jelszavakkal kapcsolatban: a metin id-d jelszava esetleg nem több-e mint 16 karakter?

    Mert:

    Nem tudok játékfiókot hozzáadni a Gameforge-fiókomhoz, mert a jelszó több mint 16 karakterből áll. Mit tehetek most?


    Kérünk, lépj kapcsolatba a támogatással, és kérd a játékfiók jelszavának megváltoztatását. Jelenleg nincs lehetőség olyan játékfiók hozzáadására a Gameforge fiókhoz, amelyek 16 karakternél hosszabb jelszavakat használnak.

    Vagy esetleg ékezetes karakter volt benne?

    A jelszavakhoz: ha a metines id-d jelszava 16 karakternél több, illetve van benne esetlegesen ékezetes írásjel, akkor nem fogja hozzácsatolni semmihez, ez esetben lépj kapcsolatba a támogatással.



    Máskülönben, van, hogy csak a nagyon sokadik próbálkozásra adja hozzá a Gf accounthoz az id-ket, ilyenkor türelmesen kell próbálkozni, ha a fenti 2 dolog nem áll fenn.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • a legtöbb jelsavam 7 karakter, ékezetes karaktert ugyan nem tartalmaz de különleges karaktert igen mint az összes többi is amelyek nagy részét minden probléma nélkül hozzárendeltem.

    ám egy újabb észrevétel: egyik id-m valóban elfelejtett jelszavát minden gond nélkül tudtam váltóztatni csak a leginkább használt id-m jelszavát nem sikerül az esetben átirányít e-mail jelszó változtatásra ám az adott e-mail-al ha belépek az id nincs a hozzárendeltek között

    esetleg valami más mód id jelszó változtatásra?

    vagy marad a jegyrendszeres megoldás?

    utóbbinak nem örülök a pár napos feldolgozás miatt :(

  • esetleg valami más mód id jelszó változtatásra?

    A metines id-éknek már nem lehet megváltoztatni a jelszavát. Hiszen azok egy gf accountba kerülnek, így csak a GF accountnak lehet megváltoztatni a jelszavát.


    Hozzárendeléskor elfelejtett jelszót tudsz lekérni az adott metines id-dhez.



    "Leginkább használt id-m" - bocsi, ha értetlenkedek :) de nekem nem tiszta amit írsz. Ezt az id-d már hozzárendelted Gf accounthoz?

    Kicsit nekem úgy tűnik, mintha kevernéd a kettőt, bár lehet csak nekem nem egyértelmű ahogy írod :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • A leginkább használt id az úgynevezett "fő" kari amit a legtöbbször használtam faromlásra :) és a egyetlen amelynek nem enged jelsó módosítást mint fentebb is írtam nem a módosítani kívánt id-m jelszó változtatási folyamat zajlik le (mint ahogy történt mindez egy másik id jelszó változtatásnál) hanem amint beírom az id nevet és leütöttem az enter-t nem a megszokott biztonsági kód beírása következik hanem e-mail címet kér és ha folytatom azaz beírom az e-mail-t annak jelszavát módosítja .


    Játék kliens -> e-mail -> jelszó (belép) -> Azonosító hozzáadása -> (ha beírom az adatokat -> "ne sikerült hozzáadni a játék azonosítód" a válasz) "Elfelejtettem a jelszavam" -> át böngészőbe -> "E-mail vagy felhasználónév" -> beírt felhasználónév -> Elküld -> "Email"


    és innentől kezdve már a beírt email jelszavával foglalkozik


    sz említett másik esetben a beírt felhasználónév sőt megpróbáltam véletlenszerű karakterek beírásával is és az elküld-re kattintva jön a biztonsági kód bekérése, semmi ötletem, hogy hol mikor vagy mit szúrattam el :)

  • Sajnos hiába minden figyelmeztetés, nagyon sok a több ember által használt metin2 fiók a játékban. Gyakran az ilyen esetekben amikor sokszori próbálkozásra sem sikerül hozzáadni a GF klienshez a metin2 számlát, az a gond, hogy az adott fiók már hozzá van rendelve egy másik GF klienshez. Mindenképpen érdemes jegyet nyitni, akkor legalább ezt meg tudjuk pontosan mondani.

    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

  • Sziasztok! Örülnék ha tudnátok ezzel a problémával kapcsolatban segíteni, mert nem tudom letölteni a GF

    új kliensét, és így játszani se tudok a metinnel... Már mindent megpróbáltam de semmi se működik. Előre is köszönöm.

  • Sziasztok


    Szerintem ez egy óriási hülyeség volt a gf részéről. Ha már valamit csinálnak, jó lenne ha normálisan megcsinálnák és le lehetne egyáltalán tölteni a klienst hogy tudjak játszani a játékkal mert anélkül **********


    Ha esetleg valaki tudna segíteni a probléma megoldásában előre is köszönöm.


    Áthelyeztem, trágár tartalom törölve.

    Ha valaki ideges, attól még kulturáltan lehet írni. Köszi!

    Dreamy

  • Sziasztok! Örülnék ha tudnátok ezzel a problémával kapcsolatban segíteni, mert nem tudom letölteni a GF

    új kliensét, és így játszani se tudok a metinnel... Már mindent megpróbáltam de semmi se működik. Előre is köszönöm.

    Szia!


    Kérlek töltsd le EZT, majd próbáld vele telepíteni a Gameforge klienst.

  • Már vagy 50 x próbáltam jelszó emlékeztetőt kérni a z email címemre ,mindeddig hiába mert nem küldik el.

    Most tértem volna vissza egy kicsit játszani ,nosztalgiázni ,de hát így lehetetlen.


    Csak nekem nem működik vagy senkinek se küldenek jelszó emlékeztetőt?:cursing::fie::cursing:


    Előre is köszönöm a választ:hail:


    Már megoldódott :thumbsup:




    Áthelyeztem, postokat összevontam. Dreamy

    ~ a legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért,

    amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról ~

    :thx:

  • Most egy olyan problémám áll fent ,hogy nem küldi el a karakter törlőkódot az email címemre :wacko:

    ~ a legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért,

    amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról ~

    :thx:

  • A múlt héten valamelyik nap megpróbáltam, belépni, úgy mint eddig a fiókomba...

    Üres Fiókot kaptam...

    Kiléptem, és azonosítóval léptem vissza így észhez tért...

  • A múlt héten valamelyik nap megpróbáltam, belépni, úgy mint eddig a fiókomba...

    Üres Fiókot kaptam...

    Kiléptem, és azonosítóval léptem vissza így észhez tért...

    Én is így jártam, aztán már megértettem miért :D

    Kell egy Gameforge-os felhasználó és hozzá kell rendelni az azonosítókat amikkel beszoktál lépni a játékba.

    ~ a legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért,

    amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról ~

    :thx:

  • Ne, értsd félre, a GF, mail-címemhez, Már volt fiók, 4 hozzárendelt azonosítóval


    Mégis üres fiókot kaptam belépésnél...


    A mail-címhez tartozó azonosítót, megadva, tudtam újra belépni úgy, hogy azt láttam, amit e-maillel belépve is kellett volna.


    Edit1: mikor nem láttam, a fiókjaim tudtam, hogy baj van...


    Edit2: A legújabb, 4. azonosítót viszont, csak Resi alatt tudtam, létrehozni. Ez, már az új rendszerben készült. De, addig Unknown Errort kaptam, míg nem, Karbantartás alatt próbáltam létrehozni

    Edited 2 times, last by Kagagi ().

  • Bocsi, így már értem :)

    ~ a legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért,

    amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról ~

    :thx:

  • Most egy olyan problémám áll fent ,hogy nem küldi el a karakter törlőkódot az email címemre :wacko:

    Kissbb vagy Dreamy (pontosan nem tudom már melyikük) leírta egy pár napja Fórumon, hogy jelenleg nem lehet ezt a funkciót használni. Bár ez lehet csak a komplett felhasználói fiókra vonatkozott, nem tudom, de lehet ezt is érinti.

  • Értem,köszönöm szépen a felvilágosítást! :)

    Kissbb vagy Dreamy (pontosan nem tudom már melyikük) leírta egy pár napja Fórumon, hogy jelenleg nem lehet ezt a funkciót használni. Bár ez lehet csak a komplett felhasználói fiókra vonatkozott, nem tudom, de lehet ezt is érinti.

    ~ a legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért,

    amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról ~

    :thx:

  • Kissbb vagy Dreamy (pontosan nem tudom már melyikük) leírta egy pár napja Fórumon, hogy jelenleg nem lehet ezt a funkciót használni. Bár ez lehet csak a komplett felhasználói fiókra vonatkozott, nem tudom, de lehet ezt is érinti.

    Egy kis módosítás: a teljes felhasználói fiókod törlése nem elérhető jelenleg. Az, hogy karaktert miért nem tudsz törölni, erre nem tudok így rájönni. :) Szerintem írj jegyet, és ott megvizsgálják a problémát, vagy nézd át még egyszer, hogy biztosan mindent jól csináltál-e.:*