Posts by MrSunyi

    Megkérek mindenkit, hogy arra használja a témát, amire való: Kezdő kérdések.

    Köszönöm szépen!

    Te se tudsz mit kezdeni magaddal szóbeli figyelmeztetés.



    Mod megjegyzés:

    Az ilyen jellegű megnyilvánulásoknak nincs helye a fórumon. Megkérünk ezt mellőzd!

    Dreamy

    Sziasztok lányok és srácok!

    Ezt most tényleg komolyan mondod neki,hogy "lehet itt játszani"?

    Péntek késő délután felnéztem Rubira sárga map1-en egy teremtett lélek nem volt,de még bolt se,azt hittem nem ch1 re léptem be, de sajna ott voltam. Végigloholtam a mapot, az ég adta világon senkivel sem találkoztam,átmentem map2-re, ott se futottam össze senkivel. Nos kérdem én itt kezdjen valaki játszani egy "csapatjátékot"?

    Contin meg felzárkózni a többiekhez,felvenni a versenyt a "szörnyszülött" farmoskarikkal? Szerintem csak csalódás érheti az oda újként regisztrálókat!

    Üdv.:fincsi

    Nem versenyezni kell, hanem élvezni a játékot. Tipikus magyar hozzáállás, hogy a másiknak mije van, meg méregetik egymást az emberek. Igen vannak brutális farmos karakterek mindenhol, de attól függetlenül az újak is tudnak menni ugyanúgy mindenhová farmolni. Nekik is ugyanannyi esélyük van találni metineket- bossokat mint a szavaiddal élve "szörnyszülött" farmos karakterekkel rendelkező játékosoknak. Ismerkedni kell, ha csapatban szeret az ember játszani. vannak sokan kis szintűek nagy szintűek között is, akik nagyon szívesen keresnének maguknak játszótársat és vannak sokan olyanok is, akik nem. Ilyen ez a játék régen is ilyen volt. Az más téma, hogy már nagyon sok olyan ember van akik maxosak fullosak mindenük megvan, de nem kell ilyennel foglalkozni. Amúgy meg, igenis ellehet egyedül lenni.


    Szóbeli figyelmeztetés

    off

    ninnalány