Kezdő kérdések... (7. rész)

  • Persze odavan írva, hogy új de ez egy teljesen új játékosnak pont nem azt jelenti, hogy hamarosan be is zár csupán annyit, hogy új. Oda lehetne írni szerintem a szerver neve mellé, hogy pvp vagy, hogy limited time bármit, ami utal arra, hogy totál felesleges akár egy percre is belépni rá...

    1. Igazából minden ki van írva Fórumra, tudsz tájékozódni minden szerverről, és rengeteg téma van nyitva Pakozdról is.

    2. Nem totál felesleges, ha jól játszol, nagyon sok nyereményt szerezhetsz, amit ki tudsz osztani más szervereken lévő karaktereid között is. Úgyhogy javaslom, hogy kezdj bele, ha van elég energiád. :)

  • Oda lehetne írni szerintem a szerver neve mellé, hogy pvp vagy, hogy limited time bármit, ami utal arra, hogy totál felesleges akár egy percre is belépni rá...

    Amikor elindítottad a GF klienst a 2. hírben láthattad a leírást :) mielőtt még belemerültél volna bármiféle játékba.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • a boldog óráról ha *** írta valaki ki akkor miért nincs semmi tájékoztatás? el tudom képzelni hogy csak 26.-ától lesz.. vagy valami infó? kösz


    Figyelmeztetés

    trágár tartalom

    ninnalány

    Edited once, last by ninnalany ().

  • vagy valami infó?

    elkezdődött már a boldog óra

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • a boldog óráról ha szarul írta valaki ki akkor miért nincs semmi tájékoztatás? el tudom képzelni hogy csak 26.-ától lesz.. vagy valami infó? kösz

    Nem volt odaírva hogy egész nap csak hogy 25-27 között ha jól emlékszem

  • a boldog óráról ha *** írta valaki ki akkor miért nincs semmi tájékoztatás? el tudom képzelni hogy csak 26.-ától lesz.. vagy valami infó? kösz

    Teljesen jogos a felháborodás. Én is azt gondoltam, hogy a 25.-e nem este 7-8 órát jelent (hiszen kb. ekkor kezdődött el a Boldog Óra), hanem amint a naptár 25.-re vált, már egyből érvényes. Nem így lett, mindegy, legalább már életbe lépett. :thumbsup::thumbsup:

    Edited once, last by ninnalany ().

  • Egy olyan ember válaszat várom aki már csinált ilyet vagy team tag is megfelel ha tudja


    El akarom távolítani az accountomrol az automatikus bankkártya adatok megjegyzéset ezt ugye csak külföldi supporton tehetem meg? És elég leirni hogy törölni szeretném vagy kéri a kártyára írt nevet és kártya számot is? Vagy ok alapból tudni fogják hogy ahhoz accounthoz hozzá van rendelve? Köszi

  • Elvileg tudod módosítani, törölni az adatokat. Tárgy piacon de ha nem felejtem el megnézem a dolgot neked

    Edited once, last by Anubis95 ().

  • annak a ládának mi a neve ami ritkán van bent de tartalmaz 20 üzőt 15 koncit asszem? nem a mostani nagy kicsi kaszt ládik hanem nemtudom mi a neve remélem nem írtam hülyeséget:D köszi ha valaki tudja


    sziasztok olyan kérdésem lenne hogy melyik fajta ördögűző éri meg? aki jobban benne van a témában lehet tud segíteni és nem a TALÁN válaszra várok hanem ami fix, ugye séért 10 pakk uzo 166sé viszont ha vesz az ember nagy kasztládisat (1k sé) van benne 20db ami nem sok de ad mellé 10 koncit is meg pár apróságot vagy inkább fixen megvenni yangért ha árulnak ilyen 15-20millás árakon? vagy esetleg még a rufus csomag? ad 30 uzot meg 10 koncit meg ami jó az az 50 biosz és 799 és ne azzal jöjjön valaki hogy amelyik neked szimpi hanem olcsón akarom megúszni viszonylag, de ha azt nézzük hogy 10es pakk 166sé és 10k ftból jön 6db csomag az 60db összesen ha meg yangot nézzük 9won pl 60 uzo de más válaszát is várom köszönöm



    Postokat összevontam. Dreamy

    Edited once, last by Traxdata ().

  • Sziasztok! Wont vissza tudom váltani yangra? Vagy ha van wonom de yangom nincs akkor nem tudok vásárolni csak wonos dolgokat?

  • annak a ládának mi a neve ami ritkán van bent de tartalmaz 20 üzőt 15 koncit asszem? nem a mostani nagy kicsi kaszt ládik hanem nemtudom mi a neve remélem nem írtam hülyeséget:D köszi ha valaki tudja


    sziasztok olyan kérdésem lenne hogy melyik fajta ördögűző éri meg? aki jobban benne van a témában lehet tud segíteni és nem a TALÁN válaszra várok hanem ami fix, ugye séért 10 pakk uzo 166sé viszont ha vesz az ember nagy kasztládisat (1k sé) van benne 20db ami nem sok de ad mellé 10 koncit is meg pár apróságot vagy inkább fixen megvenni yangért ha árulnak ilyen 15-20millás árakon? vagy esetleg még a rufus csomag? ad 30 uzot meg 10 koncit meg ami jó az az 50 biosz és 799 és ne azzal jöjjön valaki hogy amelyik neked szimpi hanem olcsón akarom megúszni viszonylag, de ha azt nézzük hogy 10es pakk 166sé és 10k ftból jön 6db csomag az 60db összesen ha meg yangot nézzük 9won pl 60 uzo de más válaszát is várom köszönöm



    Postokat összevontam. Dreamy

    Szerintem amire az elején gondoltál már nincs bent. Rúfus csak egyszer megvehető de azt mindenképpen megéri szerintem a kis pet miatt is. Ha győzöd wonnal akkor ott jobban megéri de ha inkább Sé akkor érdemes utána számolni és úgy venni. Most koncentrált olvasás ugye lélek kőre nem hát. Kasztláda meg random bead valamennyi könyvet aminek alabból nagyobb esélye van a sikeres olvasásra mint amit játékban kiütsz a kövekből.

    Sziasztok! Wont vissza tudom váltani yangra? Vagy ha van wonom de yangom nincs akkor nem tudok vásárolni csak wonos dolgokat?

    Raktárosnál tudsz váltani wont yangra illetve yangot wonra

  • Nem igazán találok egy részletes leírást arról, hogy hogyan működik az alkímia. Ha valaki tudna nekem segíteni, vagy adni egy linket ahol részletesen le van írva, hogy hogyan is működik azt megköszönném!!

  • Még egy kérdés, mert így már tiszta: Melyik szerver marad majd a végleges? Hogy ne kelljen mindig elölről kezdenem, mert elég lehangoló...

  • Continuum és Rubinum végleges szerverek, csak Pakozd volt event szerver. :) Ha megengedsz egy javaslatot: én Continuumon kezdeném el a játékot a helyedben, itt több a lehetőség, nagyobb a játékosszám.


    Áthelyeztem. Kissbb

    Edited once, last by Kissbb ().

  • Sziasztok!


    Az lenne a kérdésem, hogy a fő ork, kilencfarkú, teknős és láng király 2 órás respawn ideje változott-e ebben az új rendszerben a random respawn pont mellett?

  • Szia, a resi idő nem változott.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Ha már, kereskedő üveg, kohókat hol lehet keresni vele? Arról nem beszélve, hogy már alapban, minden amit a logika diktálna a leglehetetlenebb helyen van benne.

    Szinte már külön Használati utasítás kéne hozzá... A legszebb az amikor olyan tárgyra akarsz keresni aminek a neve nem fér ki a keresőmezőben. Kiírja nincs találat, ha a mezőt üresen hagyod viszont megtalálja.


    Áthelyeztem. Kissbb

    Edited once, last by Kissbb ().