Posts by Kagagi

Ez, így, nekem eddig, Fura...

Elvileg, van "valahol" egy Medálok őre-enk, Valahol, Egy új, Mapunk, De, hogy hol, vagy hogyan, Nincs róla semmi infó... A részvétel, rögzítése, egy dolog, kiírja, hogy megkaptam a medált, de Se, bal felső, sarok, se raki nem mutat semmit... Egy ilyen szintű, dologhoz, azért a promó leírásnál kicsit, több infót várna az ember... Legalább, némi támpontot.. Magyar, wikire, ez úgy sem fog felkerülni, mint már vagy 5 éve semmi, tehát, a csapatnak kell kiinduló pontot adni... A többit, meg, meglátjuk...

Ha, már a Hibáknál, tarunk...

Akartam csinálni, 1 új azonosítót, Azt kaptam, "Hiba Történt!"

Ezután, csináltam Honlapon újat... "Ennél, meg:" Az, már csak mellékes, hogy az azonosító nevet meg sem adhattam, Ha megpróbálom a fiókomhoz rendelni, Szintén hiba üzenetet kapok...

Hogy is van ez? Ha valaki akarna csinálni, magának, további Azonosítót, már nem teheti, meg? Vagy, maximalizálva van? Csak abból gazdálkodhat ami van? Vagy, ez még mindig az új kliens Bugja? Mivel, nem adhatom, a fiókomhoz, és nem lehet két kliens, és " saját Buff" karinak szántam volna, a fiók használhatatlan....

Bár, már hallottam már valakitől, HÉTFŐN, mikor próbált belépni, pedig játszott VASÁRNAP is, hogy nem engedte be "FRISSÍTSE A KLIENST" címszó alatt

EDIT: Úgy látszik, szerver leállás, kellett a megoldáshoz. Most, létre hozta az új azonosítót....

Kedves mindenki, nyilván, ti is tudjátok, hogy a magyar, nyelvű, wiki, Hiányos, Elavult, és alapinformációk kivételével, áttekinthetetlen, és használhatatlan....

Ezzel, alapjában, nem is lenne, probléma, mert megszoktuk. Inkább, használjuk, az angolt, vagy bármelyik más nyelvet. Gondolná valaki, hogy na jó, megcsinálom... De a lapok 90%-a NEM MÓDOSÍTHATÓ így hiába szeretné, bármely jószándéku szerkesztő, módosítani, vagy javítani, nem lehet. Tudom, kevés a szerkesztő, meg minden... De, az, hogy az Eventekről, egy általános leírás nincs? Vannak, amiket megtanultam, van ami egyértelmű, de pár kérdőjeles....

Kéne csinálni 1 leírást, ezekről és kirakni, a nagyon kezdőknek. Ez lenne, a téma indítóm.

A második, Ennél körülményesebb.... A szerkesztők, számára, lehetőséget biztosítani, Hogy a "nem szerkeszthető oldalakat is módosíthassák", persze, nem azonnal...

Ha, máshogyan nem működik, Kapjanak 1 gombot. amellyel letölthetik, a Teljes honlapot (Forrás*) És, egy Honlapszerkesztési útmutató**. Ezen, Ha, akarnak ízlés szerint változtathassanak. Ezután, kapnak 1 e-mail elérhetőséget, Ahová, elküldhetik a módosított, változatot. A főszerkesztőnek, a módosítások listájával együtt... Hogy részben, vagy egészben? Az a ti döntésetek. Ilyen módon, megoldható, lenne, hogy aki akar tehessen is valamit a wikiért.

*Forrás: A Teljes Wiki, Könyvtár... Gyökérmappától, nevezve, a Hivatkozások miatt. Ez, Tartalmazna mindent, Képek helye, Hátterek, Stb... (Folyamatosan frissítve)

**Ajánlott, Honlapkészítők, alapismeretek.

Így, nyilván, a szerkesztőnek is lenne lehetőségük, módosítani

Sasori, Maximálisan, Egyetértek, a Záró mondatoddal... Én, is pontosan, ezért nem fogok, bármit, is, Túlárazni ezért... És, valóban, lehet, hogy az illető, map1 kéreget, de, nem az juttatta, koldusbotra, hogy nem, képes, farmolni, hanem az, hogy azt, az árat, amit kérnek a tárgyakért nem tudja megfizetni... Márpedig, van pár dolog, ami nem olyan, hogy esik, boldog, boldogtalannak... Nekem, például, 30-as legyezőt szerezni,vagy vértet, 42-felett kiütni esélytelen volt... Hiába ütöttem napokig tolvajkesztyűvel a megfelelő mobot... Nem kaptam 1 db-ot sem...

Így maradt a piac...

De, A fenti jelenség miatt, kénytelen voltam elmenni 61-es szintig 42-es vérttel... Legyező, helyett, használhattam, egy nem túl jó harangot stb...

Ami Pedig MetinSzaki Hozzászólását illeti, Annyit tennék, hozzá, hogy, a látvány nem minden... Ha, Játszottál már valaha RPG-Makeres Játékkal, megértheted, hogy a dolog, nem, a 4K-s, csilli-villi látványról, hanem, magáról, a történetről, és a társaságról szól...

A baj, csak, az, hogy a játék alapvető, magatartási szabályaira, nem hívják fel a figyelmet...

És, mivel, a közösség "nagyon felhígult" TUDATLAN BARBÁROKKAL A játék is esik szét...

Szerintem, az összes metines játékos 10%-a tudja, hogy, Public mapon, a PVP következményekkel jár...

Tisztelt csapat, Kedves, Fórumozók, és Játékostársak!

Egy, komoly Problémáról lenne szó, a játék "tisztaságát" illetően....

Nemrég, egy néhai játékos társunk is, újrakezdte a játékot, és a "piaci árakra" panaszkodott... Pár hete, még nem értettem, a problémáját... Mostanra, viszont igen... A Játék Legnagyobb piacán ugyanis nagyon elszálltak az árakkal...

Íme néhány példa... Üres 19%-os mesterpánt, 88WON! 46ÁK-s 30-as Harang 12 WON!, A pánt ára, egy kicsit sokkolt, mivel nálam is van ugyanolyan..., Azt a Sámán karit Aki kitermel 12 WON-t 0-tól 30-ig viszont megtapsolom....

Felvetettem, Céhben, a témát, és megkaptam a választ...

Ezúton teszem hozzá hogy az én birodalmam nem érinti a probléma... Csak a szűk választék...

Néhány Játékostársunk, hogy, kik ők, vagy honnan nem tudom, De WON-t Árulnak Facebookon. Azzal, hogy ezt teszik, nem csak az a baj, hogy (gyanítom valamely ponton megszegik az ÁSZF-t) Hanem, hogy a többi, Akár SÉ-t akár SÉ-t nem használó játékos játékát tönkreteszik a tettükkel...

Arról nem is beszélek, hogy szerintem, az aktív játékosok 70%-a szerintem etikai kódexet nem olvasott...

Mivel, a játékospiacon, mindig, a kereslet, és a kínálat Határozza meg az árakat... És, ezzel, a túlárazással, még 1 gazdasági válságot is csinálhatnak... Ha Mindenki beletörődik, az árakba, és Won-t vesz, előbb utóbb csődbe mennek... Mivel, az árak emelkedni fognak, és egy idő után nem lesz feljebb... Még, ha nekik be is jön az "üzlet" Gyanítom, a GF, meg súlyos veszteségeket könyvel el közben, és megint kapunk 1 összevonást...

Tehát, ezúton kérném minden játékos társamat: Mindent a MAGA HELYÉN METIN VALUTÁT A TÁRGYPIACRÓL, KP-T MUNKÁBÓL...

Srácok, Ránéznétek, a Meseterkönyvek "olvasási arányára"? Mert szerintem, itt valami Árulás lesz... Eddig is mesterkönyveket olvastam, Ami elvileg a sima készségkönyvhöz (30% esély a sikerre) 2,5-szeres eséllyel olvasható...

Tehát az esély 75%. Na most, a múlt héten, betartva a maximális 48-órás határidőt, 6-ból (Ördögűző tekerccsel) 6 könyvem törött... Mintha csak sima KK lenne... Azt, meg nem hiszem, hogy Zsinórban, 6x Rossz Passzban vagyok... A céhes kovács is legrosszabb esetben 6-ból 1x sikeres +5-+6 Az, hasonló arány...

Tegnap olvastam... Simán Törte... Utána, Tekercs és Koncentrált olvasás már sikerült...

De, azzal a sima KK is megy... Kérdem én, akkor miért vegyek Mesterkönyvet? A Nagy Láda 10 Koncentrált olvasása elvileg, arra lenne való, Sima KK-t is úgy olvass, mintha egy Mesterkönyv lenne nem? Vagy csak azért ment Mert 75%+75% = 150 %?

Ennyit a probléma leírásáról....

Szóval, Ha kérhetem, megnéznétek?

UI.: Nem, bírálom, a csapatot, csak, ez, hogy nem Hajlandó a játék könyvet (Pláne Mesterkönyvet!) olvasni csak "Koncentrált olvasással" Nagyon idegesít. Ha sima KK lenne egy rossz szavam sem lenne...

Annyi kiegészítést, Tennék, még hozzá, hogy hónapokkal ezelőtt Olvastam utoljára "mesterkönyvet." (Vagy Bármely Kaszt Készségkönyvét - Alap készségek nélkül) A legutóbbi készségem miután kifogytam a Mesterkönyvekből, M10-ről G1-re Húzásához "Sima Készségkönyvet és Koncentrált olvasást Használtam..." Összesen 3x volt sikertelen az olvasás... Elvileg, a mesterkönyvnek is ezt kéne tudni nem?

A hozzászólásokat összevontam. Dreamy

Kedves "Fórum Kezelők," A fekete designal, még nincs is semmi problémám, viszont lenne pár kérdésem...

1. Miért nincsenek, "jól láthatóan kijelölve" az új témák?

2. Miért kell, a "Rendszerrel kapcsolatos híreknek, káoszban" lenniük?

3. Hol lehet a "profilomat" szerkeszteni? Régen ki lehetett írni, mi vagy, hányas szintű, melyik céh stb...

Vagy, ez a frissítéssel "elveszett?"

Nekem is iszonyat lassan indul PC-n 40 mp körül ami régen szinte azonnal betöltött (I7, 16 GB, 1080 ti) Laptopon meg több perc is akár (i5 , 8G

Nem írtad, hogy Win10, vagy win7... Már a témaindítóban is szerepel, hogy win7 "jobb időt fut" De, ezek szerint, az enyém pedig "elbújhat a tiéd mögött" jobb időt fut...

Ha, van rá módod, mérd le stopperrel, még most, és írd le az időt... (Karbantartás alatt...

Mélységesen aláírom... a 19.5 után, kétszer indítottam "első alkalommal" kilenst mire az első megjelent (win7) mire rájöttem, hogy a betöltés bizony már nem fél perc, (A Cheat Blocker előtt, az indulási idő, 2-10 sec volt...) hanem "percek kérdése. (Frissítés után, nem 1 hanem 3 klienst indítottam el, mert azt, hittem, az első nem csinál semmit...)

Amúgy, bár nem ide tartozik, De más is kap "hibaüzenetet", 1-nél több kliens Futtatása esetén, ha marad, aktív, és bejelentkezett kliense, de "Szabályosan lép ki " a játékból? (win7)

(i3 6100, 8GB DDR4, SATA3 SSD, Videokártya a processzorból)

Na, most stopperrel mérni fogom, az időt...

"Bár az eredmény nem lesz valós", hiszen, Rajtam kívül csak a "Próbálkozók" indítanak klienst "hogy működik már?"

A "Specifikáció adott, tehát, meg lehet nézni, a "Számítási teljesítményt" Az idő: 26 másodperc...

Úgy, hogy a szerver "kihasználtsága jelenleg szerintem maximum 0,01%

A MÉRT ADAT KARBANTARTÁS ALATT KÉSZÜLT, TEHÁT NEM RELEVÁNS

Én, kiegészíteném, Sphirot, még annyival, ha a csapat, a "Boldog órákat" tekinti kárpótlásnak, téved... Nem mindegy, hogy az ember mit vásárol, ha már SÉ-t költ...A lényeg, csak a "Tárgypiacon vásárolható" Valós lejárati idejű Tárgyakról, stb beszélünk... Íme néhány példa a "Kínálatból" Fejleszthető hátasok, (Farkas, vadkan, stb pecsét) és a "Különleges Hátasok" , Maga a Hátas, lejár, Egyedi Házi kedvencek, Nazar amulett, Prémium doboz

A felsoroltak, mind csak SÉ-ért szerezhetők, be, vagy legfeljebb, Event keretein belül, A "Boldog óra", a mint kárpótlás, már csak azért sem jó megoldás, mert nem biztos, hogy akkor épp van mindenkinek "kedve"

Kedves, Mindenki a Csapatból, látom, többen is, Reagáltatok, a "Felvetett problémákra" Én, nem tudom, hogy mi történt, vagy, hogy mit és hogyan állítottatok, át a "szerver-Kliens" kapcsolaton, anno, hogy megoldjátok, a kékenél, az Anno, tapasztalt "iszonyatos, laggolást, és ledobálást", de, szerintem, valahol ott, lehet a probléma oka. Sajnálatos, módon ez, a DT-kárára, ment... Valószínúsítem, hogy ebből, fakad, a gyakori ledobálás, tömeges, Nem egy helyről, történő, belépésnél, ha "összességében sok játékos van fent..." Mostanában gyakran csinálunk "Céhes-Run-t" Eddig olyan 10x lehettem összesen... 10-ből 2 alkalommal, ledobott... Egyszer Map1-portosnál találtam magam, másodszor szerencsére visszakerültem a DT-be... illetve, egyszer volt olyan, hogy a textúra, nem töltődött be "szintlépés után" Tehát, csak feketeség volt, az én karakterem, meg a mobok.

Egy, másik "furcsaság" Pók kazamaták esetében, szintén van a "falak mögött egy kis terület, ahol mobok "bújhatnak meg" Ezzel, semmi gond nincs... viszont míg pók kazamatánál, lehet "belépni, vagy"távolról" támadni "jó szögből a mobot", addig a DT-ben ez, nem lehetséges... Valaki áll, a map szélén... Egy "Démon íjász" a "Fal mögül lövi" Hiába a "távolsági támadás..."Kapsz egy "Ennél nem kerülhetsz közelebb a célponthoz" üzenetet...

míg a pók kazamatában, ilyen nincs... Ha, a fal mögött van a mob, akkor is támadható, már, Ha "átlátsz a falon"

Ezúton, kérek elnézést, nem kritizálni szeretném a csapat, munkáját, nekem csak "ötleteim vannak..." ami, vagy jó, vagy nem...

Tudom, Ha "Napi szinten 1000-szer, nézi az ember ugyanazt a "forráskódot", egy idő után "belefárad..." Én egy, vizsga programmal voltam így... Nem értettem... Minden utasítás, "helyes, Minden Rendben van" Akkor miért nem úgy működik ahogy "kéne" megmutattam, 1 ismerősnek, a kb 2 óra után, annyit mondott... "Te, innen hiányzik 1 pontosvessző" pótoltam, és jó lett...

Persze, ez csak, egy "viszonylag egyszerű, 15-20000 soros VCL-Form program volt" Nem, egy ilyen "Internethasználó, több ezer Klienses agyrém" :)

Én, értem a csapat, munkájának a Nehézségét, és komolyságát, ezért sem kritizálom a csapatot. A GF-et, esetleg igen, de titeket nem... Mert tudom, hogy a "Debug" egy ilyen Bughalmaznál, nagyon komoly és kimerítő munka. (A Bughalmaz kifejezéssel, Nem sértegetem, a programot, csak, arra utalok, hogy 1-nél jóval több hiba van benne, Márpedig a ti dolgotok, ezt mind "letisztázni" Ráadásul, minden összefügg mindennel) lehet megoldok 1 hibát, de lesz belőle 3

Amúgy, ezzel a "kisállat összeszedős, újítással, egyet értek, valóban, csak akkor gyűjthesse, be az állat, más tárgyát, Ha csoportban vagytok, és az illető EXP-osztási távolságon belül van.

A Yang gyűjtési rész, viszont nekem "új" .

Eddig, ha csoportban harcoltam, és összeszedtem a Yangot, általában láttam, Ha pl Ketten ütöttünk 1 követ, Ha, a másik játékos is kap "yangot" Ne essék félre értés, Nem akarok, a csapattagom, vagy vezetőm zsebébe turkálni.

De, megnyugtatott, az üzenet, hogy a "másik résztvevő is kapja a "Pénzt" Az, elején nem tudtam, és szerintem, sokan nem is tudják, hogy a Yang "Névreszól" ugyan úgy, mint a tárgyak, vagy, bárki felveheti...

Gyakori látvány, hogy több játékos is csoportban, Harcol vagy fejleszt, de a yang ott marad "csak a tárgyat viszik" miért?

Jó, bő lére eresztettem, "de, legalább kibeszéltem"

Köszönöm, szépen, mindenkinek a segítséget, így már minden világos.

Az a bizonyos küldetés, csak a "Pók kulcs egyszeri előállításról szól" Bármennyire, is, "Utasít a Kapitány" Nem, kell Harcolni a Pókbárónővel.

Viszont, bárki aki addig eljut "jöhet" Csapattagként...

És, mivel, "járt a "Boss kamrában "teljesítette a küldetést.' Tehát, a küldetés lényege, "Hogy Uriel-nél, megkapjuk az SD3- kazamatába, szükséges kulcs előállítási lehetőségét.

Még egyszer köszönöm, Téma zárható!

Zártam. Dreamy

A, Raktárossal, problémám, nekem még soha nem volt...

Tárgypiacon, bámulhatom ugyan 3-4 másodpercig a "Fehér zajt" mire bejön, de ennyi...

Cáfolnálak... A "véletlenszerű, ledobálás, meg, a többi, abból, fakad, hogy a játék, "Folyamatosan "enyhén Laggol" A hiba, nem nálad van, hanem náluk... Én ezt az enyhe Laggot, már régebben is észrevettem...

Gondolkoztál, már rajta, hogy a játék betöltése miért "lassult ennyit? 1 éve még 2 másodperc volt. Most kell kb fél-1 perc mire a kliens betölti a játékot...

És, szerintem, ezt nem csak a Cheat Blocker-nek köszönhetjük...Ami, nem tudom mit csinál, de szerintük "jó" Aki csalni akar úgy is fog... CB-ide-vagy oda.... Nem, Fejtem, ki részletesen, Aki látott már Hackerekről szóló filmet, és, csak egy kicsit is járatos a programozás elméletben értheti... Én, nem csalok, és nem is fogok... Magamtól venném el a játék örömét szerintem...

"vagy ha csalok is, azt nem programmal, hanem ésszel teszem... Ismeritek a mondást "Többet ésszel mint erővel!" Dehát, kinek mije van... Aki "olvas, a játék jeleiben" nem fog, egy KK-törés után Fegyvert húzni stb...

Gondolom, a szerverekben, nem SSD-van... Nem tudom, milyen Szerver OP-t használnak, De, lehet, hogy pár "töredezettség mentesítés "segítene" Ha Csinálják, Vagy a rendszer csinálja, "elnézést a csapattól" csak egy ötlet volt...

A raktáras probléma nem a frissítéssel jött be. Már fél évvel ezelőtt is volt ilyen gond. Nekem olyan is volt, hogy csak a 3-4. nyitásra mutatta rendesen a raktár tartalmát, előtte olyan dolgok is szerepeltek benne, amik biztosan nem voltak azon az accon.

2. Ez se új keletű dolog. Csak most tűnt fel sokaknak. Már évek óta jelzem, hogy a mobok és bossok frissítéssel erősödnek. Persze ez sehol nincs bejelentve. Folyton le voltam hülyézve, hiába mondtam, hogy felszerelést nem váltottam és elég régóta vagyok a szinten, elég rutinosan ütöm már az adott bosst, hogy észrevegyem, ha valami más. Most már olyan mértékben változik, hogy mások is észreveszik.

Pl. a dt-ben szinteltem 40-től kb. 67-ig, ott rangoltam a skilljeimet, jó párszor ott tudtam hagyni a kovácsos emeleten, mire meglett a 3-4. P. Aztán egyszer csak nem bírtam felvinni, pedig már nem m-g skillekkel mentem és a petem is erősebb volt, időközben a +7-es sisakomból is +8 lett.

Nuttika, Nem, lehet, hogy a te géped így dolgozza, fel a Folyamatosan erősödő "enyhe Laggolást? Ma például Frissítés előtt, SD2 Kígyó kardharcost ütöttem...

Én, veszítettem, a TP-t ő nem, Sőt, Gyógyult!... Utána, 1 pillanat alatt, veszített annyit, mint amennyit kb addig ütöttem rajta, Az idő közbeni gyógyulás nélkül...

A harc rendszer "mostmár "nagyon csúnyán "laggol" Emiatt, Sajnos, 10-ből 9-szer a játékos szív, Még, ha "képességileg le is tudná ütni a mobot" Mert a játékos, mindig bukja a TP-t, a mob nem...

"Ettől lesznek a mobok "erősebbek" Ha ő üt téged, tuti bukod a TP-t, Ha te ütöd őt, és épp laggol a játék, a mob nem veszít semmit...

Írtam, volna, már pár "hibajegyet" De oda, a sikeres regisztráció "isteni csoda"

Sziasztok, Mivel, a Wiki, "elavult, meg nem is pontos" Gondoltam, felteszem, itt a kérdést...

A Céhemmel, Közösen, szeretnénk végigvinni a küldetést... Páran, már jártak, közülük a kamrában, "kudarccal..."

Kinek, kell "pók kulcs, és kinek, nem?" A vezetőnek, mindenképp, ez "nyilvánvaló..."

De, a többieknek, elég csak " megcsinálni, és hagyni lejárni a Pók Kulcsot?" Vagy be is kell lépniük egyszer?

5-6 embernél ilyet nem könnyű összehozni, ezért kérdezem aki már járt ott "csoporttal"

Edit: illetve, mi va ha valakinek a kulcs előálítás sikertelen? mehet, vagy nem? (az alapanyagokat összeszedte...)

Kedves dreamy, nem, akarlak, megsérteni, de, sajnos, gyakran vagyunk, jó páran, akik a LAGGOLÁS, és a LEDOBÁS "kényes határán mozgunk..." Ha beírok, egy üzit és nem látom, már tudom... pár másodperc, és ledob....

A minap, például, DT-ben, vártam a ledobást..., Miután, a poti csak több mint 5 másodperc! után jelent meg a TP-sávban... már pedig, mobozás közben, pláne, ha határon harcolsz, 5 másodperc sok...

És, ahogy látom, ezek a jelenségek, sajnos csak szaporodnak...

Régen a játék betöltése volt 2 másodperc... Most olyan 60-90 körül mozog...

Te, többet, látsz, mint én... De, néha, még akkor is van lagg, ha egyedül vagyok a mapon... ha vagyunk 8-an 10-en csopiba, pl DT, A lagg, garantált...

"Ezért sírok..."

Sziasztok...

A Javaslatom, a következő lenne... Mivel, a "Kezelés...., és egyéb" gyógyítási lehetőségeken kívül, amelyet, csak a gyógysámánok tudnak, a játékban csak 1 azonnali TP-regeneráló, a Gangogyőkér lé van. Ez, viszont csak 50 TP-t állít azonnal vissza...

Így, kellene, egy "olyan bájital, ami azonnali TP-növekedést biztosít, De a gyökérlénél "jóval nagyobb hatásfokkal"

Ezért én a "Fekete Harmatra" gondoltam. Azonnali TP visszaállítás 1000-5000 pont mértékben...

Szerintem, sokan lennének, akik használnák...

Előállítása:

Icon bg.pngÜres üveg.png
    Üres üveg

1x

Rózsaszín Harmat
    1x

Rózsaszín Harmat
    Kék Harmat

1x

Rózsaszín Harmat
    Piros Harmat

1x

Rózsaszín Harmat
    Fehér Harmat
    1x

Rózsaszín Harmat
    Sárga Harmat

1x

Rózsaszín Harmat
    Zöld Harmat

Shypa, Látom, nem érted... Nem azért "sírunk," mert SÉ-ért vettük, és eltűnik, vagy határidős... De a TÁRGYPIACOS HOLMIK 90%-A NEM DROP... Ha drop lenne lesz... Kiütöm újra... viszont, egy Appalosa, nem tartható életben, 1 hónapnál tovább, Ha nem költesz rá...

Van aki megteszi, van aki nem...

De, ha önhibádon kívül, buknál dolgokat, Szerintem te sem lennél Happy... (Lenne még mondandóm, de csak azért sem fogok személyeskedni) de, ez a fórum, nem arról, szól, hogy, "hiba"

Hanem arról, hogy hogyan lehetne "élhetőbbé tenni a játékot" valaki feldob, valamit, és tetszik, vagy nem... ennyi, és nem több... Ha a játékban "van peted", te meg kicentized az etetést, bármilyen okból, és, bejön 1 szerver frissítés bukta....

Ez a javaslat lényege... Hogy, ha már nem használhatom, legyen kompenzáció...

Tavaly nálunk 2 hétig nem volt villany Az EON mindenkinek fizetett... Nem kérünk se többet, se kevesebbet, mint, ha Nem használhatjuk, amiért fizetünk, legalább addig ne pörögjön az óra, míg nem használhatjuk...

ENNYI....

Attól, hogy a témát felvetettük, még nem jelenti azt, Hogy meg is csinálják... Én, továbbra is támogatom, az ötletet, Hiszen "karbantartás alatt, nem férsz hozzá a fiókhoz, tehát "nincs" S szolgáltató, nem nyújt szolgáltatást...