Kezdő kérdések... (7. rész)

  • Sziasztok!

    Az utolsó infó amit láttam, hogy a Windows 11-et még "nem ismeri fel" a játék. Történt azóta újítás, mert a 10 szépen lassan lejár, vagyis nem lesznek biztonsági frissítések 2025 ~ októbertől. Válaszokat megköszönöm!

  • Sziasztok!

    Az utolsó infó amit láttam, hogy a Windows 11-et még "nem ismeri fel" a játék. Történt azóta újítás, mert a 10 szépen lassan lejár, vagyis nem lesznek biztonsági frissítések 2025 ~ októbertől. Válaszokat megköszönöm!

    Én szerintem két éve Windows 11 alól játszok, semmi probléma nincs vele. Nyugodtan frissíts, ugyanúgy fog futni minden.

    "Ha egyszer meghoztuk a döntést, a legjobb ellenérv előtt is be kell zárni a fület: ez az erős karakter jele. Tehát az ostobaság alkalmi akarása."

  • Sziasztok. Csak velem történik olyan hogy farmolnám a Sárkánykövet de egyáltalán nem dob egyet se 1 óra alatt úgy hogy minden küldi kész ami kell hozzá és még nem is szereztem be egyet se a mai nap?

    Áthelyeztem. Lesirg

    Edited once, last by Lesirg ().

  • Sziasztok. Csak velem történik olyan hogy farmolnám a Sárkánykövet de egyáltalán nem dob egyet se 1 óra alatt úgy hogy minden küldi kész ami kell hozzá és még nem is szereztem be egyet se a mai nap?


    A problémád megértéséhez több információra van szükségünk.
    A dobás javításához használj Tolvaj kesztyűt.
    Amennyiben hiba merül fel, küldhetsz jegyet a támogatáshoz.

    9l81qYV.jpg

    Nő vagyok. Ellentétes lehetek, ahogy akarok.

  • Sziasztok

    Megcsináltam az egyes szintű lovamat de tovább nem bírom fejleszteni. A lovásznál felveszem a küldetést,í írja, hogy menjek el a kijelölt pontokhoz de nem mutat semmilyen pontot se a térképen. Nagyon frusztráló, van erre valami ötlet/tipp/segítség?

    Előre is köszönöm!



    Áthelyeztem. Lesirg

    Edited once, last by Lesirg ().

  • Fontold meg a következőket:
    Végezd el az összes függőben lévő küldetést, hogy ne veszítsd szem elől a térképen aktivált villogó pontokat.
    Kell, hogy legyen egy lóérem az inventáriódban.
    Amikor a küldetés aktiválódik, ne szállj le a lovadról.
    Néhány pont összekeveredhet a halász pozíciójával.
    A küldetés befejezése után beszélj a Lovászinashoz fiúval, majd nyisd meg újra a küldetést annak megerősítéséhez, hogy sikeresen vagy sikertelenül teljesítetted-e azt.
    Ha továbbra is problémákkal küzdesz, fordulj a Támogatási Rendszerhez.

    9l81qYV.jpg

    Nő vagyok. Ellentétes lehetek, ahogy akarok.