Posts by fincs

    Sziasztok lányok és srácok!

    Az a jó ezekben az új dolgokban,hogy cseppet sem bonyolultak, és szinte mindenkinek elérhető.

    Nem jó irányba mennek a fejlesztések,átlagos játékosoknak esélytelen dolgok ezek. Sokkal inkább célravezető lenne a játékosok többségének elérhető dolgokat berakni. Nem mondom,hogy mindenki számára egyszerű legyen,kerüljön akár pénzbe,vagy elérhető legyen rengeteg ráfordított idővel,de az hogy egy maréknyi játékosnak fejlesztenek, az hogy is fogalmazzak,hogy ne banoljanak érte egy nagy rakás ........

    Üdv.: fincsi a közellenség

    Sziasztok lányok és srácok,szia dreamy!

    Lehet úgy gondolták bőven elég a születésnapi event,zászló esik garmadával,csak épp szinte értelmetlen összeszedni.

    Napi megszerezhető 7 érme :thumbsup: Még az elvakult fanatikusoknak is ....... ér! Ha jól emlékszem régen talán a 10. évfordulóson ettől nagyobb volt az érmék vásárló értéke,vagy csak a "régi szép idők" beszélnek belőlem?

    Üdv.: fincsi a közellenség!

    Két féle Okey van.

    Már a pontszámaik és a nevük sem különbözik, a leírásukból lehet tudni melyik a nyári (normál) és melyik a karácsonyi (speciális) láda. A karácsonyinál a leírásába belekerült ez: Esélyed nyílik egy Prémium magánbolt (1 nap) megszerzésére.


    Minden információt megtalálsz a wikin:

    https://hu-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Okey

    Sziasztok lányok és srácok!

    dreamy köszönöm a választ! Csak azt nem tudom még mindig,hogy a tartalma a régieknek változott e a mostaniakhoz képest. A régiekben jók voltak az esélyek a mágikusra, de ahogy hallom a frissekben ritka mint a fehér holló.

    Üdv.: fincsi a közellenség!

    Sziasztok srácok és lányok!

    Arra lennék kíváncsi,hogy a régi Okey láda tartalma megváltozott-e az idők folyamán. Van a régmúltból a 2. okey rendezvény idejéről pár száz arany-ezüst ládám. Akkor még igen jó arányban lehetett nyitni belőlük jó dolgokat. (szükségtelennek tartottan kinyitni,egyberakva kevesebb helyet foglalnak)

    Üdv.: fincsi a közellenség!

    Sziasztok lányok és srácok!

    Mindig ez a "magyarkodás"! Az itteni játékosok semmivel sem mások,mint sok nemzet gémerei!!! Mindig is voltak és lesznek harcos kedvű játékosok,nem csak farmerek! Szerencsére a játék lehetőséget ad mindkét játék stílusra.

    Az összevonással kapcsolatban csak ismételni tudom magam,ne egy szintén haldokló szerverrel rakjanak össze minket,mert annak előbb utóbb, úgyis ismételt egyesítés lesz a vége!

    Üdv.: fincsi a közellenség!

    Sziasztok lányok és srácok!

    Véleményem szerint a legnagyobb probléma egy összevonás kapcsán a nyelv,sokan vannak itt akik azért kezdtem magyar szerveren játszani mert egy idennyelvvel nem boldogulnának. Többek között mikor én is kezdtem,fő szempont volt a magyar nyelv! Egy egyesítés a magyar játékosok további lemorzsolódását fogja eredményezni.

    Volt idő mikor még menthető lett volna a magyar szerver,de ez a hajó már elment,vagyis már elsüllyedt. A GF nem tehet már mást a halódó szervereket összevonja.Csak azt nem értem miért kell egy ugyancsak haldoklóval összevonni? Annak szinte biztos,hogy ismét elnéptelenedés lesz a vége.

    Üdv.: fincsi a közellenség!

    Sziasztok lányok és srácok!

    Már alig várom,hogy elinduljon a szerver,ez lesz a nagy visszatérésem!

    Betolok pár 100k-t a kaszába.és én leszek az istenkirály!

    Gyertek minél többen,legyen kit elpáholni.

    Üdv.: fincsi, a valamikori közellenség!

    Sziasztok lányok és srácok!

    Akkor most van ,Battle Rolyale vagy nincs?

    Kiírás szerint: "Győzzétek le ellenfeleitek a Battle Royale módban: az ideiglenes szervereken péntek 12:00 és hétfő 12:00 (CET) között – irány a harc, és törjetek a ranglista élére! Nagyszerű jutalmak várnak!"

    Szombat van és sehol semmi,de még hír sincs róla,hogy esetleg elmarad!

    De végül is minek is lenne, itt a mi közösségünk abszolút érdektelen ahogy a fórum téma is mutatja:(

    Üdv.:fincsi


    A dupla post meg azért,hogy kerüljön előre a téma,mert ha az előzőhöz hozzáírom akkor senki sem figyel fel rá!



    Témákat szétválasztottam.

    A postot a hibajelentésekbe helyeztem.

    Megkérünk, ha hibát vélsz felfedezni, akkor azt ebben a részben írd meg.

    Dreamy

    Sziasztok lányok és srácok!

    Nos mára lett némi fogalmam a Battle Rolyale dologról. Letoltam pár kört a harcból. 1 alkalommal megölettem magam az elektromos zónában,pedig brutális felszerelést sikerült összerakni,csak épp megakadtam és megsült a karakter. Második alkalommal gondosan figyeltem rá,hogy ne kerüljek túl mesze a védett körtől,nem is sikerült semmi ütős holmit szerezni,gondolom ez az ára a biztonságnak, igen hamar ki is végeztek. 3. alkalommal jött a tudatlanságom a nindzsával,vagyis az íjjásszal,össze jött pár valamire való felszerelés köztük egy íj,de sajnos még egy nyílvesszőt sem tudtam ellőni (fogalmam sincs hogy nyilaz). De közben elmélkedtem és átfutott az "agyamon" vagyis talán láttam is mikor a kör már beszűkült rendesen. Nos gyanítom vannak akik összejátszanak, érdekes volt látni a szivecskézőket <3 akik még véletlen sem egymást kergették! Szóval egy valamire való aktív céh simán megoldhatja,hogy egy kinevezett győztest "csináljon" TS-en mindent szépen meg lehet beszélni menet közben!

    Üdv.: fincsi

    Sziasztok lányok és srácok!

    Mindig is ódzkodtam a nindzsától,még boltos karakterem sincs ebből a kasztból! De talán most megszeretem,vagy nem :)

    Mondjuk érdekesebb lett volna ha, fordulóról fordulóra más más kaszttal lehetne futkorászni :pillepalle:

    Kíváncsian várom mennyire fog beválni ez a " Battle Royal" vagy érdektelenségbe fog fulladni mint megannyi újítás?

    Üdv.: fincsi

    Sziasztok lányok és srácok!

    Hát mit is mondjak,nem is vártam mást,azoktól a játékosoktól akik csupán a játéknak egy oldaláról közelítik meg a kérdést! "szeretnék nyugodtan játszani, farmolni, boltozni,nem vagyok kíváncsi a harcra" Véleményemet fenntartom avval,hogy a boltokat berakták "Alcatrazba" ;) A maradék konfliktust is megszüntették ami a védd meg magad,védd meg a birodalmad felfogást is teljesen kiöli a játékból! Valamikor mikor még nem Barbimese volt a játék,akkor voltak harcosok akikre fel lehetett nézni,mára csupán farmerek maradtak, akik épp a 1000. főszörnyet ölik monoton egyszerűséggel!!:pillepalle: Én még emlékszem DT előtti csetepatékra, a játékosokra aki napi szinten balhéztak ,nem volt kötelező ott lenni, mégis estéről estére voltak összecsapások! Nemrégiben felmentem kicsit nosztalgiázni,nos elkeserítő volt, válogatás nélkül gyilkoltam mindenkit,és egyetlen egy játékos sem volt aki akárcsak felvette volna a kesztyűt,hívott volna segítséget,hozott volna pvp felszerelést,vagy épp karaktert! ("miért bántasz,hagyjál már,miért jó ez neked?"

    Egy szónak is száz a vége, magyar szerveren evvel a boltrendszerrel megadták az utolsó döfést a PVP-nek.nincs már ütközési hely ahol kialakulhatna egy csetepaté, map1 értelmét vesztette!

    Üdv.: fincsi

    Sziasztok lányok és srácok!

    Eme remek újítással végleg kivégezték a játék PVP részét,mostantól egy Barbi mesére fog hajazni a játék!

    Aról nem is beszélve,hogy sok kapcsolat "barátság" született egy jó kis map1 csetepaté közben, után! Volt lehetőség megismerni más játékosok harcmodorát, erejét, képességeit. Részemről már nem is bánom,hogy hanyagolom ezt a játékot,igaz egyedi stílusban harcoltam,de szerettem a csetepatét!

    Üdv.: fincsi

    Sziasztok!

    Legszebb öröm a káröröm,és tudjátok miért? Mert nincs benne semmi irigység!

    De félre a viccel,szerintem is érdemes kicsit kivárni nem mindjárt hagyni menni a levesbe a telket,annyira azért nem nagy összeg az a bérleti díj,bár kicsit fura nekem, ha már egyszer valamit megvásároltam akkor,hogy a búbánatba vetnek ki rá bérletet. Inkább neveznék ingatlanadónak!

    Üdv.:fincsi

    Sziasztok!

    Bár engem már nem érint ez a céh telkes dolog. Viszont elgondolkodtató mi is evvel a cél,vagy kiknek is jó ez?

    Érdemes kicsit gondolkodni rajta,minden dolog ami valakiknek rossz, az bizony van akinek jó, és épp hasznot húz belőle!

    De lehetne itt a jól ismert hegylakó című film mottóját is mondani: "A végén csak egy maradhat"

    Üdv.: fincsi