Posts by Kory

    Szia! En egyetlen egyszer talalkoztam ezzel, nekem a jatek teljes ujrapatchelese megoldotta a problemat, azota nem is lattam! :)


    Szia!
    Nekem sajnos a játék újra telepítése sem...


    Feltettem egy korábbi wint, és abban nem jelentkezik a hiba.

    Jelenleg a Windows 10 legújabb verziója nem működik együtt a GameGuarddal. Ezért jelenleg a leghatékonyabb és legegyszerűbb mód a probléma megoldására, ha visszaváltasz egy korábbi verzióra. Nem pontosan értem, milyen tanácsot tudnánk adni ezen kívül.


    Természetesen ismeretében vagyunk ennek a súlyosnak mondható problémának, és a Gameguard fejlesztői dolgoznak a megoldáson. De ez nem lesz kész előbb attól, ha naponta kiírom ide, hogy még nem készült el a javítás. Sajnálom, de ennél többet nem tudunk mondani erről.


    Ennyi nekem elég, hogy tudnak a fejlesztők a problémáról és dolgoznak rajta.
    Az, hogy mikorra oldják meg tudom csak rajtuk múlik.


    Addig meg a lehetséges megoldás régebbi verziójú win10 vagy win7 win 8.1.

    A Webzen nem fejleszti sem a GameGuardot, sem a Windows 10-et. ;)
    A Windows 10 rendszer visszaállítása az utolsó frissítése előtti időpontra megoldja a problémát.


    Ez komoly? :D


    Ennyi a segítség? tegyek fel korábbi win10et? :)


    Egyébként meg sehol nem írtam, hogy frissítettem volna a 1511 build-re..... (Eleve azt tettem fel tiszta telepítéssel, ugyanis az az aktuális verzió)


    Illetve olyat se feltételeztem, hogy Webzen-nek bármi köze lenne a Win10 fejlesztéséhez...


    Azt is tudom nem a Webzen fejleszti magát a GameGuardot sem, hanem az nProtect.
    Csak gondoltam hátha foglalkozik valaki az inkompatibilitási problémákkal....

    Nekem Win7-em van, még nem találkoztam ilyen problémával, de próbáld meg letölteni az Advanced System Care-t (optimalizáló és tisztító), növeld a SWAP memóriát, és legyen letöltve/feltelepítve a Visual C++, a DirectX frissítése, és a gépedhez a legfrisebb driverek (az IObit-től a Driver Booster megcsinálja neked). :)



    Köszi a tanácsokat, de biztos nem a RAM kevés, (swap meg pláne nem)
    Egy szűz windows-ra felesleges ASC, amúgyse igazán szeretem az iylen programokat...


    Egy játék miatt visszaváltani oprendszert? Inkább a játék fejlesztőknek kellene javítani a játék kompatibilitását, egyre többeknek lesz win10, illetve akik még nem frissítettek a TH2-re, azok is lehet előbb-utóbb fognak....


    Egyébként ezt a hibát továbbítja a Team innen a Webzen felé? :)


    Vagy nekünk kellene felvenni velük a kapcsolatot?

    Sziasztok!


    Windows 10 Pro x64 (1511 build) ha elindítom a metint az alábbi kék képernyő kapom:


    KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED (dump_wmimmc.sys)


    http://prohardver.hu/dl/upc/20…89918_wp_20151126_002.jpg


    Ezen a Webzen fórumon találtam iylen problémát.


    Angolul a leírása: This issue occurs because of an NTFS file system memory leak issue.
    Specifically, when an application opens a file that has an oplock on it for modification in a transaction, NTFS will break the oplock and will leak nonpaged pool memory.


    webes fordítóval ez kb: "A probléma oka az NTFS fájlrendszer memóriavesztés kérdés.
    Különösen , ha egy alkalmazás megnyitja a fájlt, amely az alkalmi zárolások rajta módosítást egy tranzakció , NTFS megtöri a zárolások és szivárogni fog lapozott memória ."



    Találkozott már valaki ezzel?
    Ha igen, sikerült megoldania?
    Vagy esetleg az angol fórum alapján ki tudna hámozni valami megoldást?:)


    Próbáltam a metint 0-ról újratelepíteni, de akko ris ugyanez a hiba...



    Edit:


    Most olvasom a GameGuard hiba topic-ban, hogy mások is találkoztak ezzel a hibával, amiért a GameGuard a felelős.
    Tehát ez a post akár át tehető oda.




    Képet linkké alakítottam. Témákat összevontam. dreamy
    єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ

    Ezután nem sokkal olvastam, hogy 105 lesz a maximum szint és mivel a nagy sámánomnak 106-nál váltana M-re a villám karom, azaz sohasem. Ezért fogtam a raktáros karakterem és kitöröltem, majd létrehoztam a sámánt és vettem neki alap ruhát, fa karkötőt, stb. és mentem vadkutyázni.
    Most már a célja a pici karakternek, hogy megdöntsem a rekordom és gyorsabban fejlődjek 99-re.


    Szia!


    Nem lenne egyszerübb ha az egyébként sem túl fontos tám+ skillt felejtenéd (ha annyira hasznosnak találod fejlődésnél akkor pl lvl 104en...), és a helyette megkapott pontokat tennéd a villámkaromra? Így 105ön lenne 5P és 16pontos Tám+(ami pvp-re úgyse kell, és ha 105 a max akkor tovább úgysem pvm-ezel)


    De még az se 100%, hogy 105 lesz a max szint, vagy ha annyi is lesz, akkor elképzelhető, hogy kitalálnak az így járt karakterek számára (6.M 105+on lenne) valamiféle megoldást. (pl 6.skilles kariknak a 6.skill automata M-re vált 105ön, vagy vmi sé-s megoldás).


    De ezért kezdeni másik karit.....


    Én inkább kivárnám míg behozzák a újítást, de nem vagyunk egyformák :)

    A krit-mob-visszatérés kövezés sokkal jobb minden tekintetben (átváltozva, földről barlangban, esetleg lóról metint ütni).


    A 3 felhozozott példából 2-höz épphogy nem szükséges a visszatérés kő :)
    -Átváltozva: semmi szüksége, hiszen átváltozva nincsenek skillek, ekkor sokkal hasznosabb az áttörés kő
    -Lóról ütve: szintén semmi szüksége, hiszen lóról nincsenek skillek, talán akkor van némi értelme ha lepattan földre leölögetni a mobokat, de hasznos az áttörés is. (Ninja sebzése kőre viszonylag kicsi-> jól jön neki néha az a + amit az átható ad, egyébként nemtudom lóról szoktak-e egyáltalán tőrrel metint ütni, nem-e inkább méregkarddal.....)


    Egyedül barlangban ahol mindenképp visszatérés is kell a fegyverben, mert ott skillekkel ölsz, viszont ebből meg az jön, hogy oda nem ez a fegyver az ideális, hiszen 40ák mellé magas -kk kapcsolódik. Sokkal hasznosabb setauk ellen egy 20ördögös sárkány kés, lélektelen.


    Az áttörés kő igaz csak 8%, de azért az is valami, elég gyakran betalálhat, főleg ha van másban is átható esélyed pl mennyei nyakas+9 (28%).

    Szia Kanga!


    Itt nem 60-70es szintről beszélünk, hanem 90+ ról vol szó.


    Ahol azért igenis akad erős sárkány sámán aki messze nem "buff" kategória.....


    Lehet, hogy átlagos cuccokban gyengének érzitek magatok, de komoly felszereléssel sokat ki lehet hozni a sárkány sámiból is pvp terén.

    20% mágiadeffes zöld harmat, 10%os defes víz.. Karddefes pia sajnos nincs, bár igazad van, waron lehet tarolni a sárkánnyal is.


    Ezekről annyit, hogy aki pvp-ben ilyet iszik azzal nem érdemes pvp vagy map2 gyakorló harc. (lyen alapon ihat sim/dok harmatok HF--es 20krit/átható lila/zöld)
    De háborúba (warban :) ) mindent szabad, tehát ott valóban ott lehet az a +10-20%def.


    Ezek nem adódnak össze, tehát maximum harmattal 20% lehet. De próbáltál már csinálni? Elég macerás pl 1db Mong viz létrehozása (100datolya+1tue, amjd 100bo+1 szeder,de gondolom épp azért hogy ne nagyon csináljanak ilyet). És hányszor 20db Mong viz kell, hogy a map2es NPC max, azaz 20%os harmatot adjon? Ritkán ad max értéket.


    Szerintem nemsokan tökölnek ilyen harmat létrehozásával, nemér annyit. (nem a yang, mert olcsó összetevők, hanem a sok idő ott kattingani behúzgálni egyessével a dobozba a 200 italokat).


    Youtube-ra feltöltött videókat ha megnézed, harcosnak krites forgó majd 60K, ninja álca-lesi 60K felett, áthatolás 70 K....


    Ha megnézed azokat a videókat vagy P szerósak vagy pedig véletlenül épp egy olyan event alatt készültek, amikor volt nyalóka, tökfej, örömgyűrű vagy holdsarló. (némelyiken kék harmat zin, vezetés). Ez igaz sok pvp és barlangos "menő videóra" is.


    Ezek nélkül biztos hogy nincsenek ekkora sebzések.


    én egy ellenem felöltözött harcosra produkálok 500-1000 körüli sebzéseket, ő meg egy krites forgóval már el is tüntette a fél életemet, holott én is fel vagyok pakolva karddeffel.


    Nemtudom mennyi a sárkány sámik átlag sebzése, de engem némelyikük a warokon sebez rendesen (biztos nem 1000-ekkell) és 1-2 erősebb sárkány sámánra nem kevés félemberrel keveset skillezek, nemhiszem hogy a fél élete lenne, de annyira nem szoktam nézni számokat. (persze nemsok ilyen erősebb sárkány van még az igaz, de akad és egyre több lesz).


    A lényeg sárkány is lehet nagyon is erős pvp-ben, waron.
    Semiképp sem mondható esélytelennek…..

    PVP sárkányok... Hát hmm. lvl 70 körül oké, de később full mágiadeffes 9xesek ellen már a sárkány esélytelen.


    Egyre gyakrabban látom ezt a mágia defes szöveget....


    De semmi alapja nincs, hiszen attól, hogy valaki 90+ még nem lesz "full mágiadefes".


    Ha belegondolsz ez hülyeség.


    Épp hogy legnehezebb a mágia def betárazása (emiatt is legerősebb pvp kaszt a gyógy és bm)


    Hiszen miben lehet mágia def? Vért (66osban alap opt), sisak, karos.
    Azonban a sisakban és karosban egyúttal lehet félember opt.
    És a játékosok 99%a a félemberre megy rá, hogy azt forgasson a felszerelésébe. Karos, sisakon vesztene 20%-ot. Persze biztos van 1-2 sisak és karos 15 mágia deffel és 10 félemberrel, de nem túl sok.
    És akinek van külön 15mágia defes és 10 félemberes sisakja vagy karosa az inkább a félemberest teszi fel, hogy legyen sebzése. Hiszen neked sárkánynak sokkal egyszerübb felöltöznöd kard/2kezes/tőr deffel, amellett hogy ne veszits sok félembert hisz ott csak a füles ami keresztezi egymást. (mellesleg fülsből viszont sok van ami 10demi + 15 x def).
    Egyébként is a fegyver elleni defekből 60% ami összegyűjthető, mig mágiából csak 50 (amihez szükséges 9es feka, ami nem a legegyszerübb és nincs is miden 90+osnak)


    1 az 1 ellen még talán lehet mégis mágia defes tárgyat tesz fel valaki félemberes helyett, de warban, tömeg verekesésben inkább félemberre/kard/2kezes/tőrdefre hajt midnenki.(Hiszen azokból van jóval több) Így meg van a mágia támadó kasztok előnyee, egyáltalán nem esélytelenek, sőt....


    Mong víz ---> 10% mágia ellenállás
    Jó minőségű zöld harmat ---> 20% mágia ellenállás


    Valamelyik frissítés óta a Mong víz és zöld harmat már nem használható együttesen.


    Sőt, volt szerencsém olyan sámánkába is belebotlani, akinél a pvp a megfelelő védelmi frizura megvásárlása nélkül el sem indul,


    A védelmi frizurák nem működnek a magyar metin2-ben (pénzkidobás csak)

    Sziasztok


    1 kérdéssel fordulnék felétek. Van egy fms+8-am 26% ák -7% kk, és m2es aurával, m1es forgó kardal 1200 sebzek egy harcosra.Semmi harcosok elleni kő! Nem kevés egy kicsit? Mert általában minden harcos 1500-1600-1700 sebeznek rám, forgóval velem egy szintűek.


    Választ előre is köszönöm


    Szia!


    nem mind1, hogy terád más harcosok mivel sebeznek. (pl 2kezes nagyon támérték nagyobb skillsebzés), nem mind1 nkik hanyasok skillek, van e pl félemberek elleni erő...


    A te fms-ed nem éppen pvp-re való, hiszen a -7kk azt jelenti, hogy a forgó kardod sebzése ha lenne x, azt lecsökkenti 7%-al.

    Üdv harcos társak...


    Véleményetekre lennék kiváncsi, lassan kinöttem a mostani pvp fegyom lvl 70 es vagyok tünde +7, +4 es harcos sura viszatérés 3% mérgezéses fegyo van most, ezt szeretném lecserélni, nos tünde 9 re gondoltam, vagy méregkard +7(itt fölszintelnék 75 re) ebbe szeretnék min 30ák belevarázsolni:) és a kk -5% alá nem levinni, nagyon a méregkard fölé hajlok de nem tudok dönteni,


    kiváncsi vagyok a hsz nagyon :)


    ha PVP-re kell, akkor minek bele magas ák?


    Nagy szinten lassan mindenkinek sólyom pajzs van már, így az ütéseid szinte nem sebeznek, kivéve ha sok áthatód van és azokra alapozol.
    De 1 párbajt inkább a skillekkel nyersz meg, emiatt érdemesebb nagy kk-jú mérget beszerezned min 10% vagy efelettit....


    Tünde+9 is jó fegyó a nagy támseb miatt, de ha tudsz inkább csatakardot, és később felhúzod 9-re (vagy eleve 9est csinálsz), 80 után úgyis kell a Triton.....


    tehát én a helyedben csatakardot csinálnék/szereznék, bár 39en magas az ára, de megéri :)

    sziasztok.


    Arra lennék kíváncsi, hogy a lélekbarlangba egy Mentál harcosnak milyen elvárásnak kell meglennie hogy be tudjon menni? Gondolok én a def-re, fegyver, ékszerekre. Még 66 vagyok de megrendeltem 2 exp ringet és pár héten belül már be szeretnék menni. Előre is köszi a válaszokat.


    Szia!


    Setaukhoz az alábbiak kelenek:


    - Ördög elleni erő (50-60% felett)
    - sok Tp ha leht tp reggel (pl 2ktp-s ametiszt nyakas, kristály karos vagy tp reg bonok)
    - sok nyilellenállás, elkerülés esélyes cucc


    - jó buff, lehetőleg G feletti sárkány segitséggel magas INt-el.


    nagyjából ennyi, persze más is jól jön, pl ha titokzaost is akarsz ölni akkor mindenképp kell immun pajzs, jó ha tudsz mérgezni, van ok áthatód, de ezek általánosságban mindenhova jók :)


    ja és a jégszörnyeket, pl Gólem csak -8 szinttől tudod mérgezni (mint minden mást is), méreg nélkül meg lelni nehézkesebb....