Posts by krisi09

Korábban már írtam hogy olyan érzésem van mintha a GF tudatosan akarná leépíteni a Metint.

Ez egyre jobban erősödik bennem .

Az új alkimia rendszer bevezetést követően illetve az azt követő újítások hatására rengetegen abbahagyták a játékot. Most ez a pvp szerrver egy újabb pofon lesz.

Nem sokan de páran biztosan átmennek Pákozdra reménykedve a tigris erejének megszerzésében. Hogy ennek mi lesz a hatása ? A céhes bulikat erőltetnék a legújabb frissítéssel de ki lesz a céhben ? Hamarosan jönnek a karácsonyi eventek, rendezvények. Szóval ez egy káosz lesz, mindenbe belekapnak de nekem úgy tűnik eszetlenül.

Hozzáteszem 2 hónapos pvp szeró, közepén a karácsonnyal??

No komment :(

Én úgy értelmeztem hogy a tigris ereje csak az új szerón esik. Szóval csak ott tudod aktiválni. Olvasatomban ez azt jelenti hogy bemész sárkira vagy elkezdesz egy runt és átlépsz pákozdra és ott aktiválod majd visszalépsz???

Ja és bocs Csizkov hogy a céhes meleyt nem tudjuk 10 perc alatt megcsinálni :)

Vagy ott is ki be lépkedéssel gondoltad ??? :)

De ha nem jól értelmeztem valamit akkor elnézést.

Kedves dreamy :)

Hogy mi a vélemény a tigris erejéről, hogy a többi szerveren is lesz hatása?

1. Soha a büdös életbe nem fog esni vagy legalábbis rohadt ritkán

2. Ha esik pvp szerón aktiválás után átlépek "hamar" a Contira és a maradék időben kihasználom annak előnyét,

3 .Amit Dalvin irt az marhaság ha belegondolsz melyik runnál tudod kihasználni a 10 percet? max a fánál (Thrym), de ott meg ugye 5 kari kell a belépéshez. A sárkány leverését hogy gondolta? Aktiválást követően egyből bejutok sárkányhoz?? Kicsi rá az esély gondolj már bele hogy ez hogy működik. A meley sem 10 perces.

Persze mindezek csak feltételezések hisz konkrét infom nincs, de akkor minek borzolni a kedélyeket??

Valószínűleg a csopis meleyes idők fognak változni ha valakik majd 1 alkalommal megpróbálják a tigris erejét bevetni.

Bocsi csak felhúztam magam Dalvin hülyeségén

Köszi a feltételezést de : :)

1. Nem kettyintettem félre

2.Még ha igy is lenne és azonositót hoznék létre ugyan már kérdezze meg hogy milyen nevet akarok adni az azonositónak ne magától tegyen be egy kriksz-kraksz nevet , vegy ez lenne a normális ? Pl ilyet kreál: rough-leaf...... vagy ilyet calm.fire.....

Mellesleg nekem nem engedi ugyanazt az accot 2 gf fiókhoz hozzárendelni pedig mintha azt olvastam volna hogy lehet. Utánanéztem és nem lehet én kérek elnézést .

Szóval vannak gondok dögivel :)

Ha lehetne egy javaslatom:

A "játék azonositó módositás" helyett nem lehetne az hogy "Játék azonositó váltás" talán nem lenne annyira félrevezető, bár ez lehet csak nekem nem egyértelmű jelenleg.

Illetve nem kérhetnénk egy leirást hogy a legördülő ablakok illetve gombok pontosan mire is valók mit jelentenek?

Jelenleg igy mindenki csak ötletelget és próbálkozik ebből adódóan sok *** is van.

További meggondolásra ajánlom:

Nagyon sokan a hiányos információk miatt az ötletelés próbálgatás okán több hibát is vétettek lehet nem is ahhoz a gf azonositóhoz akartak rendelni korábbi azonositót.

Módositásra jelenleg nincs lehetőség tudtommal. De lehetőséget kellene adni sztem 1-2 hét múlva ha elcsitultak a kedélyek hogy az eltolt gf azonositókat módositani lehessen aztán visszarakhatnák fixre utána. Vagy valami hasonló megoldást találni. Jelenleg nagyon sokan panaszkodnak hogy az első napon eltolták a dolgokat és nem lenne jó ha ez igy örökre iyg maradna .

Köszönettel :)

Figyelmeztetés

trágár tartalom

ninnalány

A gf Kreált egy új felhasználói fiókot azonosito hozzáadásnál amiben nincsenek karakterek. Jegyben azt a választ kaptam hogy töröljem az azonositót mert csak én tudom de most olvasom hogy ez az opció még nem elérhető :)

Aranyos :)))))

Igaz Miren előtt le a kalappal mert gyorsan segitett de ezek szerint nekik is van új a nap alatt :))

Most ezt nem igazán értem próbálok a anyáméknál ( másik gépen ) belépni és boltot kirakni, A ch választóig el is jutok majd innen kilép a játék. Eddig simán ment innen is, most mi van nem tudok másik gépről belépni???

Olvastam hogy van valami ilyen probléma de ez ugye nem komoly? ???? Rendszeresen másik gépről rakom ki boltot. Ezentúl ezt felejtsem el? vagy másik emailhoz kell rendelnem a boltos karit? De ha már hozzárendeltem a fő emailhoz akkor most mi van? Csináljak egy új accoutot a boltosnak másik email-el?? Értem én hogy modernizálás de ezt egy kicsit átgondolatlannak látom egyelőre több a bosszúság mint az előny

Azonositó hozzáadását követően átirja a beirt azonositót *-re na most akkor ez mi?

Ezt tudom modositani az eredetire amit beirtam?

Felhasználónév: *

konkrétan erre módositotta

Hozzászólásokat összevontam. Dreamy

gondoltam uninstall

aztán ismét feltelepitem

hát nem

jelenleg nem tudom honnan lehetne a metint telepiteni

csak az angolt engedi

ha kiválasztom magyart eldob az új gf-re :)

szóval kérdezném hol lehet letölteni a metin2-t ? :)

Igen Miren hozzá lehet rendelni és ezt követően csak 1 aablakot tudsz megnyitni tehát csak 1 karival tudsz játszani

Felejtős a saját buff és a piacolás !

Na ez a vicc kategória !!!!!!!!!!

áthelyeztem. dreamy

Ismét egy olyan event amit senki nem fog kihasználni hacsak nincs több ezer séd talonban :)

a map1-es oltárnál 4 féle cuccért tudsz kapni ezt a rituálé segitőt (aranycsat, isteni elixir, zászló ezek biztosak és állitólag még a pókháló van )

karicserével vagy kilépéssel tudsz váltani ezek között de nem hiszem hogy több ezer darab van bárkinek is ezekből.

De ha ki is váltod mert van 10k pókhálód olyan segitőt kapsz amivel 20 lelket tudsz begyűjteni aztán vissza az oltárhoz újért.

Ahhoz hogy a 4000 ruletthez elérj 200 * kell odamenned az oltárhoz :) tehát kb.2000 pókháló vagy zászló vagy.... minimum :) Na ez már most vicc kategória

Ha nem beváltasz hanem veszel sés segitőt akkor sem jobb a helyzet hiszen a 4000 lélekhez 26 db segitő kell ami 39 sével számolva kb. 1000 sé ( na jó naponta kapsz 1-et 9 séért )

Eljutottunk a 4000 lelkes rulettasztalhoz na de ott mi van? azt irják 1 órán keresztül játszhatsz. Oké de mennyi pénzért ?????? Vagy 1 órán keresztül ingyen forgathatok??? Nem hinném :)

beváltottam az első 150 lelkemet kaptam egy érzelem maszkot, egy vaspecsétet és egy 15 perces raktár ládát ( de hogy ez igazán mire jó nem is tudom : )

Szóval köszönöm ezt az eventet és max a napi 9 sés segitőt fogom beváltani néha.

Összefoglalva megint kaptunk egy jól átgondolt sé lehúzós eventet.

Ha valaki nem ért egyet velem irjon bátran :)

Én most délután 20 szettel elkezdtem kártyázni minden 4-5. szett után bezárt a kliens, szett Helló.
    Ja és nem álltam hanem autózott a kari vadkutyák között.
    Mit kell még kitalálnom hogy normálisan lehessen kártyázni a szett vesztés veszélye nélkül ??
    vagy ennyi a limit 3-4 játék után restart?

Ja csak halkan kérdezem mi az anyámat csináljak ennyi 7 napos kasmi csomóval meg pávával ???? :)
    Igaz minek nyitogatom ki a ládákat :)

A Postaládának van nyitvatartási ideje????

Azt vettem észre hogy hol működik hol nem.
    Lehet lemaradtam valamiről és csak 10-18 óra között működik vagy teljesen random mikor működik?
    Köszönette várom a választ .

Ja és próbáltam utánanézni van-e ezzel kapcsolatban bármilyen tájékoztatás de nem találtam ( mielőtt megint le leszek tolva :)

Bővíteném a keri üveg hibalistáját :
    Nagyjából lassan használhatatlan lesz :)
    - Öltözékek a fejdíszeknél jelennek meg
    - Fejdiszek a vállpántoknál
    - hogy a vállpántok hol vannak az nem tudni :)
    - Van amikor csak úgy találja meg a keresett cuccot ha nagybetűvel írod be, de van aminél ennek nincs jelentőssége ( Találd ki )
    - Ha kiirja hogy ilyen tárgy nem található ne ijedj meg csukd be a keriüveget, nézd meg az összes boltot és biztosan találsz
    - Hiába irod be hogy mit keresel attól függetlenül kiad még egy csomó mást is aminek semmi köze a keresőbe beírt szöveghez

Vigyázzatok az új itemes tárgyakkal nem az van benn aminek irják !!!!!
    Nem 30 naposak és nem átadhatók !!!!!
    Csak remélni merem hogy nem direkt csinálták habár már semmin nem csodálkoznék :)

Idegesitő???? Amikor összevissza van resi.
    Kiirják hogy délben
    aztán módositjak 13.00-ra és
    13.15-kor elkezdődik
    Ma meg 10.00-kor kirják hogy 10.00-kor resi :)
    ez már káosz a köbön.
    Nem is idegesitő hanem felháboritó !!!!!!!!!!!!!!