Posts by krisi09

Pár gondolat az új runhoz :)

Birodalmi szintű a run bárki bármelyik ch-n beléphet egy helyre teszi az adott birodalom tagjait,

Ha sokan léptek be akkor viszont rohadt sok mobot ad amit le kell ölni a kapu elpusztítása előtt.

Ebből adódóan a gyenge játékosok (nézelődők) és a + karik csak hátrányt jelentenek teljesíthetetlen a run.

Gondolom a Belépés gomb alapján számolja a belépő karikat és annak függvényében teremnek a mobok.

A kapu ledarálása a wp-knek nem gond

Viszont ha lehalsz a térképen véletlenszerűen éledsz újta és szaladgálhatsz.

A sés pet (kisfőnök) alapján kitalálható hogy sok ork elleni erő kell.

Ja és hogy mi értelme van??

Az egész runnak semmi.

Az elején még talán páran bemennek aztán ez is el fog halni.

Hogy miért ?

Az öv elkészítéséhez kell többek között 5 db fényes fehér gyöngy és a siker esélye 30% ami mint tudjuk kb 4-ből 1 ha sikerül. Ad valamennyi védekezést meg valami véletlen optot. Tehát mondjuk talán 20 váltásból van esélyed egy normális optos övre, ami 100 fényes fehér gyöngy

Na ne vicceljünk :)

Mert ugye ez a run arról szól hogy övet csinálj :)

vagy hogy bulizz a haverokkal :)

Nem lehet felvenni a napi ajándékot pedi a leírás szerint éjfélkor indul újra a nap tehát nem 24 órás a várakozási idő.

Vagy mégis ? :)

Szeretném az elején kezdeni:)

Mivel a videók alapján nemigazán kaptam választ a kérdéseimre.

A heti 4 alkalmas belépést hogyan kell értelmezni?

Hetente 4 alkalommal nyilik meg a portál vagy minden nap de csak 4 alkalommal tudok belépni.

A tegnapi nap alapján a 1.5 órás intervallumban este véletlenszerűen nyilik meg a portál?

Mondjuk az durva hogy 3 perced van belépni. Értem én hogy fél órával előtte már irja hogy mikor lesz a nyitás de lehet előtte csak 1-2 perccel lép be valaki. Tehát már itt a belépéssel is vannak problémáim:)

Ha esetleg valakinek már van tapasztalata szivesen elolvasnám itt előre is köszönöm :)

Tudod dreamy annyi elkeseredés és düh van az emberekben a játék során tapasztaltak miatt hogy ne csodálkozz ha néha elgurul a gyógyszer.

Jók lennének ezek a vitainditók is de hát mindenki tudja a korábbi tapasztalatok alapján hogy nem sokat várhatunk.

Felszerelés váltás: az ötlet jó kérdés hogy fog működni

Öv leltár : sztem alig használják macerás

Istenek pecsétje : Parasztvakitás várhatóan ( metinben a 70 -os sikerességi esély azt jelenti hogy 4-5 re sikerül nem hinném hogy az 90% fölötti esélyt adna

Nem tudom mennyi a kovács kézi sikerességi esélye pontosan de sztem azt fejelték meg 5-10 % al és senki nem szólhat semmit mert igazat irtak :)

Nem tudom kultúrált voltam-e ? :)

Nézegettem ezeket a ló készségeket és lenne egy kérdésem mert nem egészen értem :

Lovaglás ( nincs hátralökés ) értéke 1 % ( ez fixnek tűnik ) időtartam 3-4-5-6....mp

Azt irja hogy 1 % az esély az aktiválásra harc közben. Ezt vajon hogy kell érteni ? Minden 100. loról inditott ütés után 3-4-5 mp-ig kapom meg hogy ne lökjön hátra ?

Illetve kb 100 ütésből egyszer aktiválódik pár másodpercre ?

Ha alaposabban megnézzük a többi készségnél a kapható értékeket rájövünk hogy semmi értelme ezeknek az új skilleknek ( na jó talán 3 skill ami ad némi csekélyke előny minimális eséllyel minimális időtartamra )

Szégyen a futás, de hasznos ;)

Nem tudsz kifutni mindenképp lehalsz :)

Ja igen és a beetetés megvolt a térképekkel már várom a SÉ.ért vásárolható belépőt

( Nálam semmi nem változott viszont most már 50 Argoszból se jött belépő :) )

És a mai napon köszöntem el az Enigma runtól :

2 nap alatt nem esett egy belépő se, kár elvenni a játékosok kedvét vagy akkor irják le hogy mely bossok dobhatnak és melyek nem. Sztem nem elvárható hogy 0-24-ben Argoszt üssünk azért hogy menjünk egy 10 perces runt petkajáért. Szóval ennyi a részemről. Jól indult de ez is befulladt szokás szerint. Gondolom lesz külön vélemény :) Valami ritka és kirivó esetről :)

Tapasztalatok:

A belépő térképet, tekercset elég gyehennán dobják a bossok de ez nem meglepő.

Az alap run jatalmai jellemzően petkaja :)

A titkos terem jutalmai : zsoldos jegy, sötétjadit, füstjadit, gyémánt és petkaja. ( Eddig ezek jöttek )

De ez legalább bulinak jó a jutalom felejthető.

Egy tanács ha a Yoharás mapokra szól a belépőd természetesen a statoknam meg kell lenniük.

Mondjuk azt nem értem hogy a metinkövek leütésekor miért kell a karinak meghalni még szerencse hogy expet nem veszit mert az elég bosszantó lenne bár igy sem értem miért kell egy run alatt 30 szor lehalnom a köveknél :)

Köszönöm dreamy a korrekt választ ( egy kicsit meg is lepődtem :) ).

De ha már az agyalgásnál tartunk :

Zsoldos fejlesztés, életben tartás nem kevés sé-t emészt, emésztene fel. Igy azért viutába szállnék veled mert mire az a zsoldos meghozza a jutalmakat ládákat abból a pénzből röhögve megveszem azokat fele áron.

Mondom ezt azért mert már a 2-ről 3-ra történő fejlesztéshez 8 engedély kell. Abban is biztos vagyok hogy minél magasabb lesz a szintje ugrásszerűen fog nőni az engedélyek száma. Azt hogy majd bossokból kiütjük azt engedjük el :) Mint ahogy azt tanult fiatal játékostársunk írta nálunk ezt 4-5 ember tudja megcsinálni.

Csak arra akartam kilyukadni hogy az általad emlitett jutalmak eléréséhez sé tízezreket kellene a játékba beletolni.
    Tényleg nem kötözködni akarok csak a tényeket írom szóval ez az offline gombnyomás nagyon sokba kerül és akkor még a gyógyszerről nem is beszéltünk.

Lovaglás : van már arról infó hogy hogyan növekszik a sikertelen fejlesztés gaya kívánalma ?

23-ra 50-et kért tartok tőle ez nem fix tétel lesz :)

Au új lovas és zsoldos rendszerről pár gondolat:

Lovad kb 3-4 nap alatt fejlődik 1 szintet szóval egyelőre ezzel várnék

Zsoldosok :) Zsoldos engedélyz az első 3-4 map bossaiból nem kapni, lehet elgondolkodni mennyi ilyen engedély lesz :)

Ha nincs engedélyed nincs csak 1 zsoldosod amit nem is tudsz másik nélkül fejleszteni. Sztem egyelőre kb 10-15 embe r van aki tudja farmolni az engedélyt dobó bossokat. Igen ezt a fejlesztést nem a magyar szeróra találták ki :).

Szóval egyelőre ölbe tett kézzel várunk :)

( Hisz úgy sincs szeró :)

Rövid és buta kérdés de itt már a GF-nél semmi sem biztos és info sincs:

A már megvett de fel nem használt világjáró jegyekkel lehet közlekedni vagy az is megszűnik akkor?

Gondolom igen de mi az az utolsó időpont amikor még használni lehet pl haza lehet jönni külföldi szeróról?

Azt vettem észre hogy bármennyi expes tortaszeletet elnyomhatok de csak 1-et fog figyelembe venni.

Nem növeli sem az exp értéket sem a növelt exp időtartamát.

Egy újabb apró ám bosszantó hiba.

Köszönjük a jelzést, de a tárgy ilyen módon való működéséről tudnak, nem újkeletű. Témát zártam. Dreamy

Tisztelt Team !

Jelezni szeretném hogy minden beharangozó információban szerepelt hogy amig aktívak a szerverek addig metinekből és főszörnyekből " eshet " a Tigris ereje ".

Én hibaként értékelem és ebben kérem más is erősítsen meg 2 hete egy darab sem esett, és nem 10-20 db követ vertem le.

Nem tudom más jelezte-e már de akkor én megtenném.

Úgy gondolom hogy az hiba hogy ha több 100 követ leverek akkor a beígért Tigris erő nem esik.

Vagy esetleg van valami feltétel amit esetleg nem tudunk, nem közöltek?

33-as wari és 36-os wp vel ütöm a köveket map2-n és orkoknál de semi. Ja igen amig volt addig a dupla kesztyű sem hozott megoldást.

Ismétlem több száz kö nulla Tigris erő

Köszönettel

Tudtam hogy mire vállalkozom és belevágtam a " Tigris erő " miatt.

Úgy rémlett hogy az előző ilyen szerőn sikerült párat ütni és aktiválni is ami egész szépen muzsikált.

Jelenleg levertem kb 100 metint eredmény? Gondolom kitalálható 0 azaz nulla .

Azt hittem már nem tud a metin csalódást okozni, Hát de :)

Röviden tömören senkinek nem ajánlom hogy belevágjon a többi kecsegtető ajánlatra fentebb megvan a válasz a Tigris erőre az esély meg kb 0, szóval ennek fényében kezdjen bele bárki :):)

Esetleg lenne valakinek bármilyen infója hogy :

1. Ven-e ezen a szerón event naptár és ahhoz hogyen lehet hozzáférni ? ( bármilyen nyelven jó )

2. Miért nem esik az a tetü "Tigris erő " ? bármihez kötve van annak a droppja ?

3. Miért nem akadályozzák meg hogy ennyi hackert kari legyen ? .)

Ja és nem mellesleg ma 09.15 kor volt egy szerver restart :)

Hozzászólásokat összevontam. Dreamy

Számomra felháboritó hogy ismét egy megalázó, lekezelő tagot semmibe vevő hozzászólással zártad Dreamy a témát.

Nem értelek már semmiről nem lehet itt a fórumon irni ? Nem lehet megkérdezni hogy már megint miért van leállás?

Felkapod a vizet mert valaki mer kérdezni?

Véleményem szerint Neked az alábbi szöveggel kellett volna válaszolni és ezzel zárni a témát :

Elnézést a szerverleállásért de mi sem tudtunk róla bocs a kellemetlenségéért .

Ennyi sztem elvárható lenne egy korrekt SM-től

Mindenkitől elnézést kérek de nem tudtam elmenni felnőtt emberként e mellett .

Jó játékot

Témákat összevontam.

Mod megjegyzés:

az eredeti témában semmiféle kérdés nem volt.

Nem az én tisztem híreket közzétenni, én is más fórumról néztem meg.

A tényen nem változtat: rendkívüli leállást nem lehet előre 2 nappal bejelenteni.

Dreamy

Komolyan mondom én az elvet nem értem. Az addig tiszta sor hogy költs rohadt sok pénzt a végén hogy meg tudd csinálni a pajzsot vagy a dögöt na de addig eljutni is szinte lehetetlen.
    Az hogy a játékélmény már rég elveszett ebben a játékban az tiszta sor és ez most csúcsosodott ki talán igazán a jelenlegi eventben. Pedig nagyon vártam és nagyon készültem rá de az elkeseredés az mindent felülirt. Azt hittem én kis naiv hogy egy ilyen eventet nem pár emberre szabnak ( szint, felszerelés, pénztárca ) hanem esetleg halandó ember is játszhat végre.

Ismét csalódnom kellett immár sokadszor.

És amivel kezdtem az elvet nem értem hogy mire megy ki a játék mert hogy csak a pénzlehúzás lenne a legfőbb és egyetlen célja a GF-nak azon azért csodálkoznék. Vagy nem ? :)

Nem mellesleg a 2. rész időtartama :

Kezdete: 2021. november 14. 0:00 (CET)

Vége: 2021. november 15. 23:00 (CET)

De nem látom az eventes gombot

Most akkor van vagy nincs ?