Posts by AnnaLea

de ezzel egy kalap alá venni azt, hogy kitiltásra került évekkel ezelőtt az aki egy hacker munkájából hasznot húzott, nem tisztességes.

Igen, úgy húztam hasznot belőle, hogy amúgy akkor tudtam meg, hogy horgászhackelt mikor írtam a supportra, hogy mégis miért is a tiltás.

Én itt arra gondoltam, hogy mai napig sem hajlandóak részletesebb okot, bizonyítékot mondani vagy mutatni. Van egy történetük, ami szerintük csak az lehet lásd mint itt is, és nem engednek, hiába nem úgy volt. Az én esetemben, meg sajnos behúzott a drága öcsike. Megvoltak anno a magam módszerei ahhoz, hogy hack nélkül yanghoz jussak, vagy bármit elérjek a játékban. Ezért is bosszantó még a mai napig a karaktereim elvesztése, amit az újak sosem fognak pótolni, mert akkor volt a Metin2 fénykora. :)

Engem idén lesz 8 éve, hogy véglegesen letiltották a főkarimat mellette még 2 felhasználómat, tehát mindenemet elvették, azért, mert az öcsém horgászhackelt, és kitalálták, hogy mivel gyakori volt a kereskedés a karaktereink között, ezért én is csalónak számítok... Azt nem mondták meg konkrétan, hogy adott e át halat vagy sem, de régen erre ki szorult volna rá? Mert én egyáltalán nem, kifogtam magamnak, mert akkoriban még ment. Az én gépemen nem volt semmi hack, rendesen játszottam. Mellesleg, ha adott is volna át halat, az ember hogyan különbözteti meg a hackel kifogott halat a simától? SEHOGY.

Amikor én is kértem bizonyítékokat, persze, hogy nem adtak. Rengeteg jegyet nyitottam ezzel kapcsolatban, semmi értelme.

Ennyit a GF-ről, meg a csodálatos rendszeréről, mai napig egy kalap trutyi. :)

OFF: Atyaég, Sasori95! Az utóbbi két idézeted hatalmas kedvencem! Nem is tudtam, hogy mindkettő a Bleachből van, mert magát az animét nem kedvelem.

Sötétben bolyongó, szánalmas árnyék,
    Tetteiddel fájdalmat és szenvedést okozol,
    Bűnben elmerült, tisztátalan lélek,
    Kíváncsi vagy, milyen a halál?

(Hell Girl)

Ne is mondd... Az epicemhez vettem volna cuccokat, és vagy 10x levágott egymás után, vagy tárgy vétele után, vagy tárgy keresés közben, mondjuk ezek a frissítés előtt voltak. Régebben nem volt ez ennyire bugos...

Érdekes formája ez a saját magunk szembeköpésének.....új szerver nyílik és SZÁJMASZKOT tesz be a GF a játékba természetesen SÉ-ért (persze van ingyenes 1hetes bónusz nélküli is).

Szerintem is érdekes ez a GF-től. Akkor lenne valami értelme a sés maszknak, hogy ha annak értékét euróban adományként adnák tovább, hogy segíthesse az embereket a koronavírussal szemben. Talán még többen is vennék.

"Nos, honnan tudod, hogy az ember, aki egy perce voltál ugyanaz az ember, aki most itt áll mellettem?

Egyedül az emlékek folytonossága kelti azt az illúziót bennünk, hogy csak egyetlen énünk létezik. Csak is egy lehet."

(Perfect Blue 1997)

Kedvenc magyar szerelmes versem. Imádtam középsuliban megtanulni. :)

Csokonai Vitéz Mihály (1773-1805):

A reményhez

Főldiekkel játszó

Égi tűnemény,

Istenségnek látszó

Csalfa, vak Remény!

Kit teremt magának

A boldogtalan,

S mint védangyalának,

Bókol úntalan.

Síma száddal mit kecsegtetsz?

Mért nevetsz felém?