Posts by Irenika

    Köszi a válaszokat, villám talizmán +4-et tudok kölcsön kérni, meg tudok venni legendás/mitikus gránát alkimiát, azzal kicsit növelem.
    Honnan más honnan tudo még a villámdefet növelni? Ahogy látom lehet sisakban, karosban és vértben.

    +1 kérdés: alkimia időtartamát mivel lehet növelni? :)

    HopeGirl
    Jelenleg 80-ason el sem tudom képzelni, hogy menjen én qq terembe ölni :D :(


    dreamy

    Célom elsősorban a 90-es map, ott szeretnék farmolni és megállni jó sokáig, persze fontosabb, hogy P-s skilljeim legyenek amint lehet!

    30% ördöggel ölögettem B1 első termében, de azért erősen siralmas volt a dolog, 1 csopit bírtam, ha kettő jött akkor meghaltam..

    Egyébként rólam,
    Zelkovás bioszt csinálom,
    TP: 16.000
    DEF: 603
    Ördög- fel tudom vinni 80%-ra, nem tudom mi kell még
    Mérgem +9 30ÁK-s van + quilin +6


    Gondoltam, hogy veszek sés gyűrűt, sima gyűrűt, van bölcsesség italom, 3 órás exp gyűrűm, veszek pet-et ami exp-t/tp-t ad, tudok szerezni (kölcsönkérni) 10%-os pántot, jöhetnek a halak is.

    Mivel érdekes fejlesztenem még a karit? Alkimiára fektetek hangsúlyt, de még ki kell ismernem :)

    B2 eleje szimpatikus, meg B1 gólemek is, de mi az amivel jobban bírhatom?


    Sziasztok!


    Tavaly ilyenkor kezdtem a játékot, játszottam 2-3 hónapig, auto-vadászattal felvittem 80-ra SD2-ben, aztán abbahagytam de most szeretnék viszsatérni, és fejlődni.
    Sokat gondolkoztam azon, hogy manapság hol érdemes fejlődgetni ezen a szinten, szeretnék 80-ról legalább 90-re menni egy testi harcossal, aminek M9-M10-esek a skilljei. (2-3 hét és G remélhetőség)

    De nem állnék meg itt, jó lenne 105-ig eljutni, de azt sem tudom hol kezdjem. nem tudom, hány óra/nap egy szint megugrása a normális 2020-ban.

    Első sorban auto-vadászattal szeretnék fejlődni a továbbiakban is, mert valahogy nincsen türelmem ütögetni napokon át, sem időm. :wacko:

    Szerentem ez a téma sokakat érdekel, mi lenne ha megosztanánk egymással a tapasztalatokat, tippeket trükköket? :pinch:

    Sziasztok!


    Ketten, barátnőmmel keresünk játékostársakat - igen, többet is, akár céh lehetőséggel - DT, DC runhoz, egyéb ördögi tervek szövögetéséhez. Ketten is hatékonyak vagyunk, de többen még jobb.


    1.
    Continuum
    Chunjo (sárga)
    Gyógysámán

    Lv. 90


    2.
    Continuum
    Chunjo (sárga)
    Testi

    Lv. 75


    Mindketten a 20-as éveinkben járunk, így szívesen ismernénk meg olyan játékosokat akik szintén hasonló korban vannak. Nem elsődleges célunk a házasságkötés, viszont a hatékonyság érdekében minimum 75-ös szintűek jelentkezését várjuk.


    Minden nap 17-22 között - valamikor - elérhető vagyok Irenika néven. :mail: