Posts by Ahzidal

    Potroha, - aki valójában csak megjátsza, hogy fél a fénytől, igazából nem vámpír - saját magának mond ellent.

    Azt állítja, ha egy vámpír meggyógyulna, akkor meghalna. Majd azt állítja, hogy egy "anti-vámpír" gyógyszerre lenne szükség, hogy a szervezet helyreállhasson és élhessen tovább.

    Kérdezem én, akkor gyógyulás után meghal a vámpír/ex-vámpír vagy élhet tovább? :P


    A vámpírrá válás nem egyik pillanatról a másikra történik. A vámpírizmus betegségnek különböző stádiumai vannak, a szervezet folyamatosan alakul át a vérben lévő baktériumok és a megváltozott táplálékbevitel hatására.

    Természetesen a gyógyulási folyamat sem kettő percet vesz igénybe. Ahogyan a baktériumok elpusztulnak, már nem lesz mi torzítsa az osztódó sejteket, illetve nem "vámpír vér" fog az agyba jutni, így a vér utáni éhség is folyamatosan csökkenni fog, míg teljesen el nem vész.

    Az emberi táplálékhoz pedig természetesen alkalmazkodik a szervezet és visszanyeri korábbi állapotát.


    Dreamy, tőlem egyáltalán nem kell félni. Aki ébren van nem harapom meg, aki alszik pedig úgysem tud mit tenni. Tehát felesleges félni.:evil:

    Azt még valamilyen szinten el is tudom fogadni, hogy rájöttök a titkomra, de hogy közkinccsé tegyétek azt, már több a soknál!
    Na de nincs mit tenni, lelepleződtem.


    Az, hogy valaki, vagy valami élőhalott még nem jelenti azt, hogy a szervei, testrészei roncsolódnának az idő múlásával.
    Látott már valaki olyan vámpírt, akié igen? Ugye, hogy nem.
    A zombi kollégák is élőhalottak, de ők sem roncsolódnak tovább miután életre kelnek, nem lesz belőlük csontváz. Erre élő(halott) példák az Ördög katakombájában tartózkodók, akiken csak a játékosok fegyverei és a karbantartások fognak. Ha ez a két tényező nem volna, a végtelenségig ott lennének.


    Tehát a vámpír lét igenis gyógyítható.

    Biztos forrásból tudom, hogy a vámpírok a vérük összetételéből kifolyólag teljes immunitást élveznek a betegségekkel és egyéb mérgezésekkel szemben, legyen az bármi.


    Viszont a fokhagyma tablettát fogyasztó emberek vére már fejthet ki kellemetlen hatást rájuk nézve. Tudniillik a vámpírizmus - aminek hatására az emberek vámpírrá "változnak" - egyfajta vérmérgezés, amit egy baktérium okoz.
    Na de mi köze ennek a fokhagymához..?
    A fokhagyma egy szuper-erős, természetes antibiotikum, ami ugye köztudott, hogy megöli a baktériumokat. Ennek hatására pedig a vámpír meggyógyulna és halandóvá válna.