Posts by Torpemester90

    Szeder ezt én nem is figyeltem de így már értem mire gondol hát az úgy nagyon jó lesz egyébként akkor sok értelme van , ez is a be tettük nem lehet ki venni dolog stb..és még is láss csodát el tűnt :D úgy látom tudnak még meglepetést(kellemetlen) okozni , adok kapok dologgal él a GF :D adok ch-t el veszek valamit :D adok karbantartást el veszem amihez épp kedvem van :D

    Sphiro ezt a elveszett autó-vadász dolgot nem értem , hiszen nekem működik !! Szóval vagy én értettem félre vagy nem értem részedről ezt a dolgot mire érted

    Részben igazat adok neked Szamika :) , de csak vegyük alapul azt a kifejezésüket ami egyszer a játékba kerül nem kerül ki :D tehát akkor így nem is tudom :D köszönjük hogy az elvett ch-t vissza rakjátok reméljük hogy a többi játékba került el vett dolgot is vissza rakjátok??!!! :D

    Ezért egyáltalán nem jár köszönet ahogy azt az előttem szóló is jól megfogalmazta eleve kihalt már az egész játék nyilván vannak időszakok mikor sokan vagyunk , de emlékezzünk meg néma csendbe egy percre a régi játékélményre amikor még lett volna jelentősége az elveszem vissza rakom dolognak :) inkább a CH-váltót raktátok volna vissza :)

    Úgy látom csak a kötekedés marad hiszen te mindent tudó vagy itt van old meg és akkor el ismerem hogy okos vagy


    Panda Dome védi a gépem


    Mivel te szuper sztár vagy így biztos tudod hogy kell megoldani várom az okos ajánlatod (ha megy)
    Egyébként le írom még egyszer (mert szövegértés csillagos csillagos....) Nem mondtam hogy a metintől kapok majd vírust....

    Kikapcsolt irtó mellett marad a win deffender és így játszok rajta!! nem mondta senki egyébként hogy ömleni fog a torjai se azt hogy a metintől fogja ezt csinálni , és nem is kell meg nyitni olyan oldalakat ahhoz hogy te épp vírust kapj ( ha már emberi IT tudatlansággal jelemzel :) ) A másik hogy nem is engedi az irtó hogy ki vegyem vagy feloldjam stb... szóval a lényeg a lényeg az első mondat mindenféle belekötés és veszekedés beszólás nélkül részemről zártam a témát :) További szép napot!! :)

    - Javaslat címe:CÉH-Felvétel


    - Javaslat lényege:3 nap várakozás helyet legyen 24 óra


    - A javaslat részletes kifejtése:Nem a legnagyobb játékjavító javaslat stb..de egy próbát megér...Sok olyan játékos van akik pl.: akarva akaratlanul de kilépnek/kiléptetnek így a következő kiválasztott CÉh-be lépésig várni kell 3 napot
    Ezt szeretném max 1 napra csökkenteni (ha ez lehetséges) illetve a nagyon aktív CÉH váltoknál meg pl.: 3 egymást követő (SŰRŰ) céh váltást hosszabbítani akár 7 napra

    aranyka1111 végre egy értelmes és nem gép veszélyeztetett ötlet köszi :):hail:


    Próba meg volt de a vírusirtóm így is automatikusan törölte Trojai vírusként észlelve csak akkor megy a játék ha ki van kapcsolva a vírusirtó !!

    ZENOX tehát az egyetlen megoldás hogy kikapcsoljam a vírusirtómat azért hogy játszassak ezzel veszélynek kitéve a gépet?? :D
    Így akkor játszok és X időnként ha olyan vírust kapok akkor tehetem helyre a gépet logikus megoldás :D:hail::pillepalle:

    Szerintem nincs semmi értelme ugyanis a mai gépek a legalacsonyabb pc beállításokkal simán el bírnak 2 klienst (1 bolt 1 játékos) Nem támogatom!!
    Az ötlet előnyei:
    - A karakternek nem kellene belépve maradni ,terhelve a szervert , az otthoni villanyszámlát, valamint a PC-t.
    - Az esetleges internet , áram kimaradás nem zárná be a boltot.
    Ezt a részét meg különösen nem értem (ezért én kérek el nézést)
    De azt te hogy gondolod hogy kikapcsolt gép mellett vagy épp internet nélkül fent tartasz offline állapotban (online játékot) egy boltot?? : Pillepalle:

    Gratulálok a Frissítéshez!!! :jégeső: Nesze neked CheatBlocker... :morog: nem lehet be lépni a játékba : D úgy hogy semmi nem fut a háttérben : D



    A CheatBlockert automatikusan TRÓJAI vírusként ismeri fel a gép!! Remélem ti sem gondoljátok komolyan hogy amíg játszok ki kapcsolom a vírusirtót :D

    Ne haragudj fincs de szerintem egy bolt nem kerül semmiféle előnyhöz attól mert éppen csillog vagy fáklyaként ég ahogy írtad ,ennyi erőből a tárgypiacon kapható kasmircsomót is szüntessük meg mert azzal tényleg kitűnik a többitől,ha valaki venni akar valamit nem azt nézi hogy épp hogy villog vagy csillog hanem a tartalmát !! Ettől jelentéktelenebb "HIBAJELENTÉS"-t még nem olvastam :grumble:

    - Javaslat címe:Boltok védelme


    - Javaslat lényege:Ne lehessen le ütni magán boltokat


    - A javaslat részletes kifejtése:Elég idegesítő dolog mikor valaki ládából nyit mobokat vagy épp ott verik egymást x-y karaktere és így a boltok szenvedik meg. Mivel a kőr már így is elég zsúfolt nem megoldható hogy mindenki odabent tegyen le boltot és így annak a veszélynek van kitéve hogy le lesz verve a boltja ergo mindent rakjon ki írjon be stb.. :/ Kérem aki egyetért támogasson!!! :grumble:

    - Javaslat címe:Harmatok


    - Javaslat lényege:Az autó-vadász ablakba harmatok berakása


    - A javaslat részletes kifejtése:Szerintem jó ötlet lenne és hasznos is ha nem csak piros és kék illetve zöld és lila potit lehetne rakni hanem harmatokat is mert pl van egy 10 perces % -ú krit vagy bármi ami jó lenne ha úgyan úgy aktiválodna mint az összes többi ezzel meg könnyítve hogy nem kell arra külön figyelni :thumbsup: