Posts by Sasori95

    Azt hittem a Steam egy jó dolog, mikor bevezették igazán szolhattak volna hogy hátrányos helyzetbe fogok kerülni. Megnézem majd steamen belül szétválaszthatóe. Ide néha firkálok de nem fogok nekiálni supportozgatni. Máskor is meddő volt a végeredmény. Sőt , ha ezt igy oldotta meg a 2 nagy cég essenek el a profittol amit erre költöttem volna
    Köszönöm az információt.

    Heló a tárgypiacon a karakterre ható menűpontban a 89es villám sámánom esetében az oldal üres és semilyen onnan vehető tárgyat nem mutat így nem tudok venni pl zöld italt stb. Mi okozhatja ezt a problémát? A sárkánysámimnak egy másik accountomon ugyanezen a menűponton minden tökéletesen megvan.


    áthelyeztem. dreamy

    Az amd hiba bariban a legkellemesebb villámsámánként igen zavaró , mert kevésbé bírom a feladatkezelős bezárásig a bírók sebzését. Értem hogy Intel orientált a játék, de az fx szériás AMD processzorok más magasabb szintű gépteljesítményt igénylő játékoknál nem generálják a hibát. Egy gamer nem fog egy játék miatt teljes konfigurációt lecserélni, vagy megszokja hogy a program hibája miatt nehezebb érvényesülnie vagy mást játszik. Egy jó programozó szerintem meg tudná keresni és javítani. De van más játékja a GFnek amiben nagyobb a profit.

    Az ötletet támogatom , de csak egy kissebb módosítással. Az eventes tárgyak ideje a raktárban ne teljen. Ha a karakter invertoryjában vagy a kitett bolton van a lejárati idő számoljon vissza mint egy rajta ülős telési idővel ellátott pecsét. Így az adott ládák nem létezhetnének a végtelenségig. Aki saját célra nyitja pl a halládát a kivánt medálig nyit a többit visszateszi raktárba. A játékosok nagy része rendelkezik 5 vagy több accountal össze nem rakható ládák esetén.
    Így az ár nem nőhetne a csillagos égig.

    Az ötletet támogatom! Az oka a következő:
    89es Villámsámán vagyok (gyógy) a buff karakterem 76os van neki sok 200%os gyürűje és bölcsi is van rengeteg. A kasztom képességeiből kifolyólag a 90es mapokon szükségem lessz a buffkarim támogatására és ha már mindenképp csak csopiban tudom használni hatékonyan a képességeit a 90re való fejlődésemhez , nem lenne hátrány ha 300% al nőhetne mert így nem kellene olyan sokáig b2ön vesztegelnem és a magasabb mapokon játszhatnék. Akinek van gyógysámija és nem húzatja magát az megérti mennyire létgontosságú a támogató kari fejlődésének sebessége. Tudom ezt meglehet támadni azzal hogy séért vehetnék rá is exp gyürűt , de ennyi év után nem látok akkora jövőképet hogy a buffom is forintal tankoljam.

    Támogatom.Lélekbarlang második szintjén a Setaou Látnok és vadász rendszeresen meggátolja a kilépést és a ch váltást.
    Amíg az ember csoportban játszik tűrhető, de ha a saját buffját húzza valamelyiktől nagy eséllyel fog exp-t veszteni.

    Nem értek egyet azzal hogy növelné a laggot, mivel kevesebb aktív kapcsolat csatlakozna egy időben a ch1es csatornához, a laggot okozó tömeg többségét a boltok adják.
    Nem értem a rendszer háttér működését , hogy mikor belépünk map 1re a memóriából tölti-e be a már eltárolt adatokat map1röl hogy kik vannak ott , vagy új fájlokat készít arról. Ha mindig új fájlokat készít akkor azt tárolnia kell ami még ha pár kilobyte is egy idő után fel tud szaporodni.
    Az aktív online kapcsolatok szerintem több energiát igényelhetnek , mint azok amelyek a memóriát foglalják csak.

    - Javaslat címe:A jelenlegi boltrendszer kibővítése


    - Javaslat lényege: A játékosok úgy nyithatnának egy boltot karakterenként vagy számlánként , hogy nem kellene a karakterrel online állapotban bent maradni vagy bolt alakban map1en várakoznia. Ez megoldást jelentene a gyengébb gépekkel rendelkező játékosoknak arra hogy könnyebben mozogjanak a birodalmak Map1 ch1-es csatornáján , kevesebb akadozással és laggal.


    - A javaslat részletes kifejtése: A jelenlegi boltrendszer kibővítésére gondoltam ,Alapesetben a játékos nyithatna egy boltot amely maximum 8-12 órát lenne nyitva és bármikor bezárható, de ezt lehetne a tárgypiacos Kasmír csomóval hosszabbítani 7 napra.Vagy lehetne egy hasonló egyedi tárgy amellyel ez megoldható.
    A bolt ilyen módú nyitásához ugyanúgy szükség lenne csomó vásárlására és egy saját "Bolt raktárral" rendelkezne ahova behúzhatnánk a cuccainkat mint a normális bolt -ablaknál. Amikor lejárna a bolt nyitvatartási ideje a tárgyaink a "Bolt raktárba" kerülnének.
    A Bolt raktárból a tárgyakat ki lehetne venni egyesével is és egy " Minden Tárgy kivétele" feliratú gombbal. Ha nem lenne elegendő hely a karakteren, sorban haladva ami befér az kerülne a karira a második lehetőség esetén.
    A boltra kattintva látható lenne hogy kinek a boltjában nézzük az árúba bocsájtott tárgyait, amíg a tulajdonos éppen valamelyik mapon kedve szerint farmol , fejlődik vagy éppen bányászik vagy offline állapotban van.
    Az ötlet előnyei:
    - A karakternek nem kellene belépve maradni ,terhelve a szervert , az otthoni villanyszámlát, valamint a PC-t.
    - Az esetleges internet , áram kimaradás nem zárná be a boltot.
    - Kevesebb normál bolt lenne map1-eken ami megkönnyítené a szaggatás és késésektől mentes bolt nézegetést.
    - Ezek a boltok a védett zónákon kívül sem lennének leüthetőek.


    Ha valaki szeretne normál módon boltot nyitni egy gyorsabb üzlet lebonyolítására az a lehetőség is adott lenne.


    Elnézést kérek ha hasonló ötlet már létezik , köszönöm hogy elolvastátok :)

    Kedves TLD ,(Tetra...) , miért zavar téged az , ha valaki megadja játékos társainak a tiszteletet és köszön? Másodszor Fattum és Zsanika89 nem ugyanazok a játékosok csak egy klán tagjai. Informálódj mielőtt butaságokat írsz.
    Engem jobban zavar az ha a barátlistám szereplői közül nem köszönnek az emberek mikor beköszönök, viszont pár másodperc múlva hirdetnek valamit.
    Igazán idegesítő embereknek azokat tartom aki el akarják venni b2ben vagy b1ben az adott termet amelyben vagyok , és ha erősebbnek bizonyulok hívnak egy 90+os vagy 100as birodalmi barátjukat és azzal leradíroznak a helyemről. Szerény véleményem az ember saját erejéből legyen erős, vegye el a termet ne egy kigyúrt nagy mögül szórja kevésbé sem kedves megjegyzéseit rólam vagy a feljebb-menőimről.

    Támogatom az ötletet, mert egyre kevesebb ember megbízható a játékban. A régi emberek eltűnnek az újaknál nem tudni hogy milyen ember az aki vállalná a szilánkok kiszedését. Én ha tehetem séért szoktam venni, vagy ha egy-két még aktív barátom van fent megkérdezem őket tudnának-e venni. Láda nyitogatásból nem gazdaságos kiszedőre várni, mert az ember mindig mást nyit mint amit szeretne, ez szerencse kérdése. Meg a ládákat jobb eladni mert gazdaságosabb :)
    Én személy szerint nem szeretem a kölyökládák petjeit ezért hamarabb költök kiszedőre.

    Az ötletet Támogatom. Rohanó világunkban munka mellett egy játékos 7-8 évet játszik mire eljut 80-90es szintre. A ládák jelenlegi exp dropja szerintem csak felbosszantja az embereket ha ládát nyitnak , mert a yangjukért cserébe 50k exp nem éppen reáli mikor magasabb szinten egy mob lehet többet ad, de jóval kevesebb yangot.

    A javaslatot támogatom!A játékosok 90% biztosan rendelkezik face fiókkal. Ideje lenne egy ilyen lehetőségnek ahol a Team fennhatósága alatt engedélyezett tevékenységek folynak és hamarabb eljutnak a játékkal kapcsolatok dolgok nagyobb közönséghez.Sajnos a fórumra alig van játékos aki beregisztrálna, vagy legalább elolvasás szintjén rendszeresen látogatná az oldalt.. A facebookon jelenleg is találtam magyar nyelvű csoportot, de egy tisztességes játékos nem hinném sokáig maradna ott tag...

    Az ötletet Támogatom. Rengeteg alkalom van amikor unatkozik az ember , vagy épp ott ölnek ahol éppen szeretne, szerintem ez az ötlet fellelkesítené a játékos közösséget. Személyszerint szeretek küldetéseket teljesíteni igy 1000% hogy kihasználnám :)

    ''A kis kezdő kari (nem pont a lvl1-es karira gondolok) ne akarjon már kesztyűvel szaladgálni, nekem se volt mégis itt vagyok..''


    Nekik is van ugyanannyi joguk egy kesztyűhöz mint a nagyoknak.Tovább kell lépnünk a multunkon, a játéknak fejlődnie kell. Továbbra is támogatom az ötletet. Régen petekkel , pántokkal sem rendelkeztünk , most akkor a kicsinek az se legyen?

    Az ötletet TÁMOGATOM.
    Az elgondolás jó, mert lehetne belőle profitálni ahelyett hogy kárba vesszenek. Természetessen ehhez az is kell , hogy valaminek az ára mellett tartsanak is ki a 90es 95ös mapokon kövező kedves játékos társak. Nem értek egyet a köpik és Exp-gyürük árának leamortizálásával sem.
    Másrészröl rengeteg olyan játékos van aki nem engedheti meg magának hogy rendeljen , mert az anyagi helyzete nem olyan. Akik meg eddig rendeltek azok ezután is ugyanugy megvennék a tolvajt mintsem a helyet foglalja.