Posts by Balizs1

Nincs szó személyes gyűlöletről, csak ebből a témából merítettem.

Hogy honnan veszem, hogy hogyan játszol, azt itt nem fogom leírni.

Minden potenciális hozzászólótól elnézést kérek, akinek kedvét szegtem a hozzászólástól. (Van ilyen?)

Témához: A leírás hiánya és a sötétben való tapogatózás NEKEM azt vetíti előre, hogy hosszú hosszú hónapokig kell runolni és adományozni, mire meley (mondjuk) szintű jutalmat kapnánk.

A videóból az látszik, hogy le kell csapni mindent és vége a runnak, ami nekem sose tetszett.

A DC már hosszú évek óta bent van, meg azóta sok új run jött, de nekem az tetszik a legjobban mert változatosak a feladatok, ilyen új runokat szívesen látnék.

Milyen megjegyzés? Beidézem újra, ha nem lett volna tisztán érthető.

Természetesen nem erről írtam ;) , no de sebaj :D

Azért használtam a balhé szót, mert ha szókimondó az ember, könnyen szembetalálhatja magát egy bann üzenettel. :D

De teszek egy újabb próbálkozást, tisztelve a közösségi alapelveket.

Ha már megjegyezted, hogy nem erről írtál, akkor elvárná az ember, hogy elmondd mégis miről. A kacsintgatásod meg a pökhendi stílusod bicskanyitogató lehet mások számára, egyeseknek annyira, hogy egy bannt érő üzenetet hagynának neked.

Igen, az anyagiakra gondolok, és valószínűleg te sem dobnál ki minden infót tárt karokkal, ha nem abból állna a játékod, hogy álldogálsz map1 en meg kiszilizgetsz.

Lehet mindenkinek más véleménye, de azt próbáljuk meg korrekten kibeszélni, ahogy én is megosztottam a gondolatom kacsintgatás nélkül.

Tehát ha maga a GF osztja meg mit és hogyan kell, akkor az nem gond.

De egy új dolgot ebben a közösségben nem lehet megbeszélni, mert hadititok :)

Ez így van, ha lenne normális leírás, nem kéne fölösleges köröket futni mire kitapasztaljuk mit hogy kell, illetve ha már fáradunk, akkor ne dobjuk ki a készet a publikumnak.

A külföldi videósok reklámbevételért vesézik ki a dolgokat.

Túl jók voltak a jutalmak, többször nem nagyon lesz ilyen event.

Illetve csak az angol szeróra lehetett átvinni a karit (ha ott kezdted), a magyarra nem.

Sziasztok.

Sejteni lehetett, hogy előbb utóbb ránk fogják erőltetni ezt a vacak klienst, ami jelenlegi formájában rengeteg embernek használhatatlan.

Erre tennék most egy javaslatot, ami hátha tetszik a többieknek is.

Sokkal egyszerűbb lenne, ha kliensen belül jelentkeznénk be egy fiókba, amihez egy + vagy - hozzá lehetne adni, vagy el lehetne távolítani a fiókokat.

A játékon belül a sima karaktercserével az adott account accjaihoz dobna, de egy ESC-el simán visszaléphetnénk a fiókokhoz, továbbá lehetne egy felhasználó váltás gomb is, ami egyből egy listához dobna ki, ahonnan a kívánt fiókot lehetne kiválasztani.

Ha fut egy kliensünk és egy karink, majd új klienst nyitunk, akkor az előbb említett listában megjelenhetne egy "Játékban" nevű felirat az éppen futó account mellett, innen le is dobathanánk a futó accountot ha beragadna.

Összeszedetlen és tömör ötlet, de ha változtatni akar az üzemeltető, akkor úgy is normálisan dolgoznák ki.

Nem tudom, hogy más nemzetek fórumain mennyire fogadták szeretettel ezt a klienst, de nem tudom elképzelni, hogy sokaknak tetszene. :D

Na de majd fél év múlva meghökkenésemre jön a mosolygós ember és elmondja, hogy a felhasználók mennyire szeretik.

Sasori, ne haragudj, de ez nettó marhaság.

Szerinted beleírnak külön ilyeneket ebbe az ék egyszerű programba?

A múltkor kölyök dobozt nyitottam, majd az egyik céhtársam érdeklődően megkérdezte, hogy mégis hogy nyitom. Egy olyan 10 másodpercig zavarba esve gondolkodtam, majd mondtam, hogy jobb klikkel, miért hogy kéne?

Ezután elkezdett mindenféle módszereket felsorolni, hogy ezen a ch n próbáljam, így karicserézzek, úgy dobjam ki, stb... aztán nyitottam 1 petet jobb klikkel és 1 csomó élettartamot megspóroltam az egeremnek.

A lényeg, hogy ez a játék százalékokra épül, nem arra, hogy melyik szemeddel pislogsz kőütés közben.

Üsd a köveket ahogy jól esik, kedves topicnyitó. :D

31 es szinten még bőven kapsz cuccokat.

Sziasztok.

Olyan 2-3 órája elkezdett összeomladozni a metin, aminek hatására a CH váltás, és minden más egyéb elég nehézkessé vált.

Néha a céh tűnt el a fejem fölül, néhol a cuccok hiányoztak, a céh ablakban minden céh eltűnt...

Egy óvatlan pillanatban egy ilyen ablak is felugrott: https://prnt.sc/p6c0k7

Úgy hallottam, hogy a runok sem működnek.

Téma címét módosítottam, a hozzászólásban a jelen témára való hibajelentést kiemeltem. Dreamy

Van értelme az újításnak, csak sajnos rosszul lett kivitelezve, elkerülve az igényeinket.

Ennek az egész kliensnek az a célja, hogy a Gameforge reklámozhassa a saját termékeit a kliensen belül.

Használható akkor lenne, ha megnyitnánk a sima metin klienst, majd rögtön felugrana egy lista az accountokról, ahol választani lehetne.

A gyakorlatban: Két klienst nyitok, az egyiken a főkarim, a másik kliensben meg azt az accot hozom fel két kattintással, amelyiket akarom.

Az állításod első fele teljesen rendben van, de személy szerint eddig velem egyetlen egyszer fordult elő, hogy olyan csapattárssal játszottam, akinek Wayne volt előhívva.

Nem főkarikra szokták nyitni az ilyen peteket, tehát kőütésnél igenis jobb volt, hogy fel lehetett szedni más cuccát is a rengeteg szemét közül.