Posts by RaiYouzo

    Történnek manapság érdekes dolgok :) ha e-mail váltasz a patcherben belépésnél nem enged be órákig (csak úgy megjegyzem, ez az idő alatt ketyeg minden prémium tárgyad). Nem értem hogy az ha más fiókba lépsz be miért kell egyből ellenőrizni :) ... Tömérdek játékot és platformot használtam már de ekkora szamárságot nem láttam sehol. Ezenkívül a megmagyarázhatatlan bannok .... elvileg külső program használta az oka .... melyik program? ha a cheat blokker a felnőtt filmjeim annak nézi akkor repül a bann? mert a GF csak úgy gondol egyet? Személy szerint engem nem érint ez DE, nagyon sok játékos társam igen akik 100%-ban jogtalanul lettek bannolva miért is? mert a rendszer nem tökéletes és a kis nyomrék Cheat Blokker programotok beleköt olyanba ami nem hack .... de persze ezt nem lehet beismerni mert akkor betörik a fejetek. Itt a probélma olyan emberek tartják karban a játékot és olyanok vezetik akik nem értenek hozzá, és lehet jönni a dumával hogy, ha nem tetszik akkor áljak a helyükbe és irányitsam én ha jobban tudok mindent de néha roszúl esik az igazság. Ez komoly probélma lett a játékban amit szerintem meg kéne oldani .... és ne azok kapjanak bannt akik csak játszanak és sét töltenek hanem azok akik map1en hackelnek hogy, megdöl a kari és meghal a fél mapp de ezek nem fontosak még akkor sem ha a GM-re írva a kordit a szájukba rágom még órák hossza után is ott üt a karakter ugyanugy csalást használva .... de azoknak nem kell a bann hadjátok nyomják tovább. És igen csak azért mert nem végzitek jól a feladatot .... millio bugg, jogtalan bannok, az eventek átköltözése a tárgypiacra ... ezek mind olyan tényezők amik nem nagyon tartják itt a játékosokat, napról napra elkopnak a bajtársaim. Eddig az volt hogy, céhen belül nem találtam 5 embert egy Thrymre lassan már birodalmanként lesz 5 ember :).... de ugyis tudja mindenki hogy ez se fog érdekelni senkit, ugyanugy az undorító lehúzó stílus fog tovább menni és a hülyének nézés. :)

    Ime egy csodálatos frissités .... ha sima boltod van 7% adó ha meg prém 3%....... ezzel azt érték el hogy az árak még fennebb mennek. A be nem harangozott moberősitésről ne is beszéljünk :) erdőben az autós kari eddig elment és most haldoklik. Amit meg hozzá kell tenni hogy egyes források szerint 160sé/7 nap lesz a prém sohop :) Azt szeretném kérdezni hogy a GF gondolkodik is vagy csak azt teszi be a játékba amit éjjel megálmodik :) Én szerintem ez egy szimpla yang kivonás a szeróról de persze a szemedbe mosolyog és azt mondja hogy megmenti Rykusentől a boltokat de közben jól kiveszi a zsebedből a pénzt :)

    Szerintem ez csak simán a megszokott lehuzás :) 10 új dologból 11 hibás csak tudnám miért emeli meg az árakat :) Grafikus javításnak nyoma sincs az eventek javarésze annyira meg van higitva yangal meg expvel h valami borzasztó. Nem tudom sok helyen játszok más játékkal de csak egy szimpla példa ... pistike almát árul és egy idő után árat emel azt nyilván azért teszi mert jó minőségű az alma és zamatos nem azért mert kukacos és rodhat .... na ez a baj a GF magyar szerveréről minden elmondható csak nem a finom és zamatos. Én tényleg megemelem kalapm azok előtt aki ezt folytatja szóval sok sikert a továbbiakban az itmaradt játékosknak remélehtőleg ennél már csak jobb lehet vagy mégsem :D RaiYouzo voltam ^^

    Támogatom teljes mértékben



    Az indoklás szükséges (és kértük is) a Javaslatok témában, legközelebb erre figyelj!

    Figyelmeztetve! Dreamy

    Nem rosz ... habár ha egy ilyen dolgot véghez tud vinni a GF akkor miért nem csinálnak egy nemzetközi szervert ... nagyobb metines közösség, jobb piac, akciódúsabb játék lenne persze akkor most jönnének azok a dolgok hogy sok farmlehetőség élet halál lenne csupán egy nagyobb farmmapp kell és nem új dolgokkal a meglevő metin kövek sokasitása és meglevő mappok nagyobbitása ... ezzel pár metines közösséget is megmentenének mivel köztudott hogy néhány országban alig van játékos mint Magyarországon ... Bár remélem hogy ez csak egy kezdő lépés a nemzetközi szerver felé ... a küldetés tekercs megoldás meg szerintem jó gondolat legalább egy farmos vagy olyan karakterrel ami csak huzott nem kell rögtön Ctrl+Q nyomni :)

    Ez egy akkora szemétség volt hogy még a legutolsó gazember sem követett el :D ........ emberek ti komolyan azt hittétek hogy 1 hónap alatt ismétlem 1 HÓÓÓNAAAAPPP alatt csak ugy végigvisznek egy runt a játékosok ... egy kis metinkő eventel ? meg egy virág rendezvénnyel ? :D szerintem abba nem gondoltatok bele hogy eggyes közösségekben néhány ember azért megy át mivel szeretett volna bizonyitani vagy csak a barátaival megcsinálni ezt a dolgot ... nem azt mondom h nem jó hogy bekerült a többi szerverre de legyünk őszinték ez olyan pénzlopás volt a GF részéről mint valami Maffia :D azért el kéne gondolkodni.... szerintetek most hogy jol belenyultatok könyékig az ürülékbe ennek és arcon csaptátok a játékosokat ennek nem lesz utóhatása .... gondoljon bele a GF hogy ezzel nem pozitivat csinál hanem NEGATIVAT utánna meg csodálkozunk hogy egyre kevesebb a játékos .... szóval nem értem miért nem lehetett volna ide is berakni egyből? meg ha egyszer ősszevonták a szervereket miért bontsák szét ujra meg ujra .... Discordia is egy csőd volt akkor minek még a Lacerta is .... ezekkel annyit értek el hogy Contin se lesz játékos Discordián se és most Lacertán se .... igazából annyit tudok mondani CONGRATULATION GFFFFF

    Ezzel teljesen egyetértek .... sokszor van olyan hogy a körben állok(ahol nem sebezhet semmi kivéve a kőomlás, de az sem talál el mert nem állok a fénylő kis kőrbe) és a semmitől meghalok... párszor meg olyan is volt hogy az oszlop buggos volt és csak skillekkel lehetett sebezni. Tehát egy jó ötlet ezeket nem ártana javítani mert eléggé befolyásolják a run menetét!!!!!!!