Posts by MoonFighter

    Sziasztok!


    Értem én hogy védelem meg új jelszó és minimális bónuszt adhat.
    Amióta meg van a karakterem nekem ugyan az a jelszavam raktárhoz, azaz volt majd sort kerítek a változtatásra. Semmilyen problémám nem volt, sok sok év alatt.
    (Valószínűleg, mivel a gépemet én húzom újra, olyan programokat rakok fel amit ismerek, nem engedem másnak használni, nem bonyolítok kétes üzleteket, és senkitől semmit nem fogadok el [se kép se videó se zene se program se se se se... ] lehet én vagyok túl óvatos)


    Észrevételem alapján a 10 és 3 órás exp gyűrű mellé nem engedi feltenni a metines 1 órásat. Nem tudom így volt e betervezve vagy egy kisebb bug.


    Ha már, + védelmet akartak akkor én esetleg egy két lépcsős belépést láttam volna szívesen.
    Ami ebben az esetben azt teszi id+ pass
    be dob egy kövi ablakot ahol egy gamer által megadott biztonsági jelszót kért volna a játékban. Akár egy 8 jegyű számkombinációt.

    Sziasztok!


    Oké meg értem, 40es szinthez kötik mert sok a 'visszaélés' de... a kis 36os bányászós harcipuffancs kis nindzsámat nem akartam 40 fölé vinni....
    kis birodalmi waros harci motyedli volt.. így már ez a része se érint és hat meg ;(


    Többi karin amin magasabb volt a biosz küldetések száma sikerült kalendáriumozni

    Sziasztok!
    Egyértelműen támogatom a javaslatot!


    3 szerver játékos állománya lett össze zsúfolva, előtte ez a játékos mennyiség 6+4+4 (ha jól emlékszem) Ch-n kapott helyet, igaz külön szerveren, de volt hely.
    Conti nézőpontjából fele annyi farmolási lehetőség ami azért jelentős: fele annyi érc, fele annyi metin, fele annyi boss + 2 szerver játékosaival kiegészülve.


    Kb. 20 fő volt contin akik így úgy megjelentek bányászni (templom). A pánik hétvégéjén 1 erezet felett álltunk csak 15en.
    Tény és való lehetséges hogy nem lesz következő összevonás, de nagyon sokan élnek meg ebből, kezdik el megalapozni a karakterüket, gyártanak eladásra vagy a maguk részére. 3 szerver játékosaival 3 Chn egymást tiporva, taposva még a bányászat unalmas kopácsolása sem élvezhető.
    Metinekből való hátas ütés vagy Sárkány-bab ütés is borzalmas ennyi játékosra.
    Fejlődésről nem is beszélve, hely és a mob is kevés.


    Egy ütögetős eventet el sem tudok képzelni, anélkül hogy egymás köpködnék a játékosok.

    Tőlem kap egy támogatom-ot!


    Mindig kerülnek be újabbnál újabb jelmezek, és összvissz kétféle fegyverkinézet van.
    Nem tudom mennyire megoldható hiszen 105 felett szép átszínezett motyók vannak...
    De ha sikerül új jelmezeket produkálni biztosan ez is menne :)


    Amúgy én a diabéteszt produkáló fegyverkinézetet nem kérném :D

    Tuti butaságot mondok, de szerintem ezt csak ch1-en csinálja...
    Próbáltatok másik ch-n is játszani?....

    Szia!
    A kép ch3on készült, próbálkoztam ch1 -ch6 próbáltam külön chn ütögetni és külön chn raktáros karakterekre pakolni.
    Tanácsot és próbálkozást köszönöm de sajnos nem ez a megoldás :(

    Sziasztok! ismét


    Sajnos a frissítés nem oldotta meg a problémát a le doblással kapcsolatban. Még mindig megy a küzdelem 2-3 klienssel.
    Viszont bővült a lista, eddig jött egy nagy lag és ledobta a karit utána vissza jelentkezés újabb kidobás. Na most az (A) ablak nyugisan futott (B) ablaknál vissza dobta a szerver kanyarban éppen a falba.


    Fél óra se kellett, általam tökéletesnek hitt (A) ablaknál ledobta a karit, visszajelentkezés karakter hadonászik hogy de jó hogy őt választottam és bezárta az ablakot.
    Kibírhatatlan, rettegek egy runttól, legyen az Dt vagy Zodiákus. Boltot se raktam már egy ideje.


    Valami megoldást tud valaki?

    Sziasztok!


    Tegnapi frissítés óta ugyan ez a problémám.
    Frissítés előtt 4-5 karakterrel runoltam most 2 karakterrel nem vagyok képes bent maradni. Vagy boltokat nézek vagy játszok.


    Internet kapcsolatom jó, a játék újra rakva, vírus irtó nincs, tűzfal eddig sem zaklatta a metint.


    Ha véletlenségből sikerül 3 ablakot nyitni és belépni a karakterekre az első ablak beszaggat megfagy, és láncreakció szerűen az összes karit kivágja.