Posts by kissvakond

    Egyáltalán nem ismerlek téged, és egyenesen kikérem magamnak ezt a hangnemet. Nem hiszem, hogy mi olyan viszonyban lennénk, hogy ez legyen a módi'.

    Sajnálom ha ezt te ennyire a szívedre vetted, de hidd el nekem ez még mindig egy finomított hangneme annak a döbbenetnek, amit a szavazatoddal kapcsolatban érzek, és ha egyetemes cimborák lennénk, akkor sem mondanám ezt neked másképp. De engedd meg kérlek, hogy idézzek még egyet tőled és részemről ezt a témát befejeztem:


    Nekem sem így-sem úgy nem lesz rossz.

    Na pont itt is van a lényeg ebben a mondatodban. Számodra teljesen jelentéktelen a dolog, dönthetnél úgy is, hogy önzetlen módon a többiek javára döntesz (még ha neked nem is fontos) ám te úgy döntöttél, hogy nem.


    Ja és hangsúlyozom, nincs harag, legalábbis részemről, emiatt pláne nem, ez csak egy nyers vélemény. ;)

    Szavaztam, természetesen IGEN :)

    Én nemmel szavaztam, és megindoklom, hogy miért. Amióta kb. minden létező felületen lehet éjszakai módba állítani az alkalmazást (gondoljunk csak a közösségi médiára), egyenesen olyan érzésem van, mintha mindig aludnom kellene, még véletlenül se legyen egy kicsit sem világos. A játékban is ki van kapcsolva nálam ez a funkció, engem zavar. Ízlések és pofonok, ha bekerül, nálam továbbra is ki lesz kapcsolva, annyira nem lesz nagy hátrány.

    Hallod haver, te aztán tényleg igaz magyar vagy :D Mivel neked nem hasznos, ezért másnak nehogy véletlen az legyen. Ahogy írták, ez nem lesz kötelező elem, ha te úgy döntesz akkor továbbra is használhatod a jól megszokott funkciókat. ;)

    Én is néztem, kíváncsi leszek lesz e emiatt rendkívüli frissítés :D


    Update: Úgy néz ki, hogy 14:00-tól lehet felvenni az ajándékokat :D




    Hozzászólásokat összevontam. Dreamy


    Témát zártam, a rejtély megoldódott. (hogy helyre teszik-e, és ismét éjfél lesz, az már más tészta).

    Dreamy


    Edit: 14 óra marad a váltás

    Napi ajándékok - 06.01.-30.

    Nem igazán tudok olyan érvet felhozni ami nem hangzott volna már el, de én is úgy látom, hogy a piac szempontjából lenne csak fontos egy szerver összevonás. De az azért egy picit zavaró, hogy arra van eszük, hogy folyamatosan nyitogassák az event szervereket, aztán meg nem tudják melyik szervereket vonják össze.:cursing:Talán illene elgondolkodniuk azon, hogy miért is alakulhatott ki ez az állapot, és talán el kellene kezdeni "visszacsalogatni" a játékosokat. (Javasolnám az értelmes és pénzügyileg sem megterhelő eventeket+ hibák javítását). Lehet egy idő után megtelnének megint a szerverek.;)

    A tegnapi sikeres frissites utan, ma is egy ujabb hiba, ch valtaskor bezarta a klienst, azota nem tolt be a konyvtar, nem tudom van e ertelme jeleznem egyaltalan, mostanaban mindig van valami ami miatt a jatek elvezhetetlen.

    Nálam is ugyanez a probléma.. Viszont azt nem tudom, hogy ez még mindig a diginek köszönhető vagy a metinben nem jó ismételten valami ;)

    Igazából a 2 dolog szorosan összefügg, de igazad van :) ne veszekedjünk ;)

    Ami az event szervert illeti, alap ötletnek nem rossz, de tavaly pl sok konfliktust el lehetett volna kerülni azzal, ha konkrétan ÍRÁSOS formában le vannak tisztázva a játékszabályok. Mert a kérdésekre nem igazán érkezett válasz :) Meg mondjuk a pvp erőltetése helyett nekem jobban tetszett az, amikor küldetéseket kellett csinálgatni és arra kaptunk ajándékokat :) Sőt továbbmegyek :D Miért kell erőltetni ezeket a külön szervereket? miért nem lehet a rendes szervereken egy nagy volumenű eventet csapni? De amúgy az értékelendő, hogy igyekeznek minden évben valami újdonságot belevinni a dologba, lásd Battle Royal. Csak ez még mindig arról szól, hogy ki költ többet. :thumbdown:

    A mai napon szomorúan tapasztaltam, hogy lassan már a 4. (talán 5. ) frissítés óta sem javult meg a kereskedő üveg :) (és ez most nem hibajelentés, mert az már ugyebár megvolt) Csak gondoltam megkérdezlek már titeket, hogy erről mi a véleményetek :) Engem speciel kezd nagyon zavarni :)




    Mod megjegyzés:

    A továbbiakban, ha a kereskedő üveg kerül bele ebbe a témába, az illető figyelmeztetésben részesül.

    Köszönjük a megértést!

    Dreamy

    Kedves Mindenki :) Újból szeretném jelezni, hogy még mindig nem jó a kereskedő üveg, így aki azt fontolgatja, hogy vesz, az véletlenül se tegye.

    És én igenis szeretném felszítani megint a tüzet (vállalom a következményeket), mert érdekes módon ha a tárgypiacra valami akár 1 sével olcsóbban kerül be, rögtön javításra kerül, ez meg valahogy meghaladja a szakértő csapat agykapacitását. Legalább annyi lenne bennük, hogy ha már ezt is ilyen ügyesen és szakszerűen sikerült megoldani, akkor legalább kivennék a fenébe. De neeeeem ... nyugodtan vegye meg az akinek véletlenül a fórum elkerüli a figyelmét , ezzel is egy picikét húzzuk le a játékosokat. Bocsánat a kirohanásért, tudom, hogy ez "csak" egy kereskedő üveg, de ez már a sokadik ilyen.... :cursing:






    Mod megjegyzés:

    Nem kell újra leírni...

    Témákat összevontam.

    És csak ismételni tudom önmagam:

    Ha új információ érkezik ezzel kapcsolatban, akkor az illetékesek értesítenek benneteket.

    Dreamy

    Sziasztok :) Nyilván sok embernek feltűnt, hogy a kereskedő üveg teljesen használhatatlan! Egyszerűen bezárja az egész ablakot ha keresni akarok valamit. Olvastam fentebb, hogy most már sjért lehet majd venni, ami szép megoldás lenne, ha működne, plusz nem járna feleslegesen az az 1 hónapos amit már megvettem a frissi előtt. Jól tudom, hogy azok a bugok amik a játékosok kárára vannak azok nem fontosak, de eléggé fair lenne, ha ez a feleslegesen ketyegő idő valahogyan megtérülhetne.

    Csatlakozom az előttem szólóhoz, csupa hiba megint.. A kereskedő üveg is használhatatlan, folyamatosan ledobál ha használni akarom. De semmi gond erre is szinte egy egész napjuk volt, de gondolom, nehogy megtörjük a hagyományt, majd lesz egy rendkívüli karbantartás a közeljövőben, ahol szintén több kárt okozunk mint hasznot. ( A játékosoknak legalábbis).

    hogy merészeltétek lelőni a szervert miközben ütöttem a meley szobrot ti balgák, ezért most indulatból kettétörtem egy színesceruzát.

    Én nem tudom mi olyan nagyon fontos, hogy nem tudott volna várni még 2 napot.... hihetetlen, hogy egy hetet se bír ki zökkenőmentesen...

    Igazából meg sem lep az, hogy itt csak úgy lehet valami kis pluszt vagy bónuszt kapni, hogy ezzel valami másból vegyenek el. Adunk is meg nem is, sőt inkább elveszünk. De leginkább attól tartok, hogy beteszik ezt a csodát frissítésnél, és mellé egy csomó új bug is bekerül, tudjátok , ahogy szokott. De, hogy ne csak károgni jöjjek fel mindig, azért nekem tetszik az ötlet, hogy a karakter feléled autóban. Ha már költök arra a *****, akkor elvárnám, hogy mondjuk egész este bent üthessen a karim ahol leteszem. Így legalább látok rá reális esélyt, hogy le is tudom ütni azt az időt amit kifizettem. :)


    Figyelmeztetés! Kissbb

    A tárgypiacon a tárgy raktárban lévő cuccokat nem lehet megtekinteni, mert hibát ír ki rá! Remélem hamarosan javításra kerül, és a benne lévő cuccaink MARADÉKTALANUL visszakerülnek hozzánk!!!

    Az arckmaszk + bónuszos lesz és ha igen melyik felszerelés bónuszaihoz hasonló?

    Holnap lesz resi ?? ( Dreamy ) ugyanis ezzel kapcsolatosan az általad emlitett Hirek között nem találtam semmit.


    Én arra tippelek, hogy bónuszos lesz, és talán sisak helyett lesz :D Minden esetre viccesen fogunk kinézni :D Holnap meg tuti lesz resi, eddig sem volt akadály akár több napokon át frissítgetni.

    Na akkor összegezném :) Kedves Fincs, neked annyira rögeszméddé vált Lake, hogy nem tudsz leszakadni róla úgy látom. Egy dolgot tisztázzunk. Mindenféle elfogultság nélkül mondom ezt most: neki volt energiája, ideje, kedve és pénze is ahhoz, hogy első helyen lehessen ezen a versenyen. Ő az első pillanattól kezdve teljes erőbedobással vitte végig ezt az egész eventet. Akkor mégis ki legyen az első? Te aki csak trollkodni jöttél be, vagy én aki nem nagyon erőltette meg magát? Nem győzöm hangsúlyozni, hogy én NEM voltam valami aktív és így is a 10. helyezett lettem. 0 azaz nulla öléssel, semmi sé befektetéssel. CSAK és KIZÁRÓLAG szentélyezésből. Erre feltűnsz te az event végén és nyígsz azért mert valaki jókora előnyt szerzett a saját energiabefektetése miatt. Amúgy amikor bejöttél szentélyezni engem is levertél nem is 1x , akkor most én is hisztizzek azon, hogy az csak 1nek számít? ennyire kicsinyesek ne legyünk. Az első 9 ember megérdemli azt amit kapott, ők beletették azt, amit a lehetőségeik engedtek, és meg is kapták a jutalmukat. A többiek meg kapták ami jutott, fogadd el és örülj a jutalmadnak. Pont.

    Azt azért nem gondolhatjátok komolyan, hogy civilizáltabb megoldás lett volna agresszív mobokkal letarolni kék map1-et, hogy bolt ne maradjon talpon.

    Egy szóval se mondtam ilyet, hogy nyitogassatok ti is mobokat. (Az másik kérdés, hogy a Lengyeleknél így oldották meg) A mondandóm lényege az volt amit Aeshma is leírt szépen, most a GM jelenlét kicsit nagyobb aktivitást kíván majd. Legalábbis az első időszakban, amíg ezek a Mordoriak meg nem unják. Utána már hátra lehet dőlni.

    Távol álljon tőlem a gonoszkodás de:

    Itt van egy link 2 képpel :) Az elsőn a magyar szerver van, ahol nem igazán mutatták meg magukat kedves GMjeink, a másodikon pedig a lengyel szerver, ahol nem igazán volt idejük az újdonsült regionális cimboráinknak kibontakozni, hiszen a GA rögtön intézkedésbe kezdett :)


    https://imgur.com/a/P4XnOOU


    Pedig úgy emlékszem lett nekünk ígérve valami :)

    Sokáig ki nem állhattam a gondolatát sem ennek a regionális csoportosításnak. Különösen mert bizonyos jelek már régóta arra utaltak, hogy bizony, a .ro és a .hu egy csoportba fog kerülni. Igen, én is arra számítok, hogy- főleg az elején- rengeteg szóbeli nacionalista atrocitás lesz. Azért csak szóbeli, mert a másik közösség tagjai nem a top karaktereiket fogják áthozni ide. Amit erre javasolni tudok, az az, hogy lehetőleg nem kell belemenni a gyalázkodásba, hanem bízzátok őket ránk. Megtesszük majd amit lehet a közösség nyugalmáért.

    Itt most nem arra akarok célozni, hogy annyira megviselt volna bennünket ez az incidens, de nem volt túl jó kommunikáció ez a románok felé, akik most azt hiszik, hogy nyugodtan randalírozhatnak a közeljövőben . Eközben a többi szerveren a GA nyitotta rájuk a mobokat, meg dobatta le őket :)

    Tényleg nem lehet már pontokat gyűjteni. Szóval Fincs tényleg feleslegesen éjszakáztál :) Amúgy ez a vádaskodás méltóságon aluli, nem áll jól neked :)


    Nem mellesleg igaza van Sphironak, és jó lenne ha ezt mindenki megszívlelné... Én nem akarom titkolni , jelenleg a 10. pozícióban vagyok (nem puffer kari), és bátran kijelenthetem, hogy sét nem költöttem erre a szerverre, nem bántottam senkit sőt még az aktivitásom is hagyott némi kívánnivalót maga után. CSAK szentélyezésből lettem ott ahol.. És ezt még sokan mások is meg tudták volna tenni. De ugye már megint az történt, hogy senki nem tudott semmi biztosat erről az eventről, nem tudták, hogyan lesznek a pontok elszámolva, mik a szabályok, mik tilosak stb stb stb. Szóval én most nyomatékosan megkérném a kedves Illetékeseket, hogy ha lesz következő event szerver, akkor vegyék a fáradtságot arra, hogy egy átfogó és EGYÉRTELMŰ leírást kapjunk arról, hogy mi szerint játszhatunk. Elnézést előre is a megfogalmazásért, de idehánytatok egy event szervert, aztán találják ki a ******, hogy mi hogy van... Ez így nagyon amatőr már bocsi :)


    Nem megfelelő, durva szóhasználat.. Szóbeli figyelmeztetés! Kissbb