azta mindenit de sok embert érdekel az az update is.. egy újabb lehuzos dolog és megint csak nagyoknak, bár én nem játszok már fél éve de látszik hogy magyarokat mennyire érdekli ez is..a kövi hír majd az összevonás lesz
Posts by Traxdata
-
-
sziasztok magyaron szerón mennyire van még olyanra kereslet hogy map1-map2 fejlesztőket ha ütök veszik még vagy már az van hogy mindenki készen mindent? nem kezdeném el újra csak akkor ha ebből van pénz mint régen pl epe, hajszalag és társai köszi
-
én IGEN-re szavaztam, nekem mind1 hogy melyikkel csak legyen összevonva, nekem jó a román vagy a lengyel vagy a cseh is
-
énis igenre szavaztam, bár én nem játszok de visszajönnék ha látnák valamit előrehaladást és sztem ezt 2022 nyarán meg is fogják lépni, ha már nem akkor marad tényleg a magyar cseh összevonás vagy bármi, én azt gondolom hogy ha most össze is vonnak bennünket akkor pár év múlva az lesz hogy összevonják az összes keleti régiót és akkor majd lesz egy közös aukciós ház ami ugye p szeron eléggé bevett dolog és akkor nem lesz piac map csak egy npc ahol minden cucc megtalálható, ha még el is veszik ezzel a metin2 varázsát egyszer úgyis be fog ez következni, látjátok hogy már boltkereső van és ezt még 2012ben el se tudtuk volna képzelni de még 2015 16ban sem, szóval mind1 mit írunk amit a gf akar megcsinálja, ez csak véleménynyilvánítás semmi több, csak valamit csinaljanak mert bárki bármit mond a magyar piac halott, ugyanazok az emberek írkalnak a chatbe (néha felnezek 1es karival), ugyanazokat áruljak hívásban stb.. HALOTT a magyar piac, a fekete kereskedelem meg megy ahogy megy
-
nálam is előfordult, de nem csak gf kliensnél hanem több játéknál is amikor megnyitom, de ez magyarul azt jelenti hogy melyik alkalmazással akarod megnyitni a programot amit nem is értek miért adja fel de nem is szokott izgatni, esc gombbal eltűnik szóval annyira nem zavaró csak nem értem miért adja fel.. ez olyan mint mikor egy képet megnyitok és kiválasztom hogy pl csak a microsoft képkezelője nyissa meg mindig a képeket
-
Display More
1: Szeretnétek-e összevonást, és ha igen, ezt mennyire tartjátok sürgősnek?
-Nem szeretnék egyelőre, és egyáltalán nem tartom jó ötletnek.
Sem a játékos bázis érdekeit nem szolgálná, se a GF érdekeit.
.
Először is JÁTÉKOSOK ÉRDEKEI:
-A piac telítetett lenne, bár több játékos lenne vásárlásra, de nehezebb is lenne eladni tömeg cuccokat.
Példának okául: Sé utalvány (50) Magyarország szerón van 30-80 db átlagban kint, Lengyelen 150db, többi szerón is hasonló, 2-3x ennyi lenne, még jobban menne a sé utik beárazása egymás alá.
Ez a többi itemnél is ugyanúgy. Leltárbővítőknél, pántoknál, ládáknál (hidra+meley+okey+stb eventes láda)Kohók ára beesne még jobban
- Több játékos lenne, így 1-1 játékostra KEVESEBB kő + boss jutna, még annak ELLENÉRE IS, ha több ch- lenne evégett.
- Több játékos lenne, akik az adott tömegcuccokat árulnák (sé uti, bővítő, pánt, ládák, kohók, áldástekik, kk-k, ördögűző, mágikuskő, stb)
-Zavaró lenne sokak számára az, hogy hol magyar/lengyel/román/cseh/angol hirdetéseket látnának. Szép és jó dolog a chatszűrő, bár sokra nem megyünk vele
(értem én hogy nem összeset összessel, de zavaró lenne nekem bármi más magyar hirdetések mellett).
-ALKI PIAC TÚLSÁGOSAN is telített lenne, a HACKEREK miatt így is szerónként nem ritkán van hogy 130-150 db antik gránát vagy 150 antik rubin van kint. Így lenne 200-300db antik rubin egyszerre kint, remek. Így is csak 3wonról beesett az ára 2-2,4 won közé.
-FishBotosok is, némelyik szerveren több ezer hal van, így lenne több 10 ezer hal, végén már 1m alatt lenne minden, kis szintűek már se alkit farmolni + se halászni + se bányászni nem érné már meg nekik
.
Végeredményében odajutnának a KISEBB SZINTŰ játékosok, hogy nem éri meg farmolni semmit, mert óránként 5-10m-jük se lenne Bánya/Peca/Szilizés/Tördékezésből.
.
GF ÉRDEKEI:
- Sé utalványok + Bővítők ára beesne, így egyre kevésbé érné meg sét venni (hozzáteszem, én sem töltenék fel havi pár 100 000 Ft-ot sére, ha jelenlegi 100-200 hidra láda helyet, 500-1 000 db lenne a piacon, fölösleges lenne könnyen meglehet).
-Több játékos lenne, végeredményében kevesebb kő + bossra, így kevesebb ember lenne ismételten, aki sét vesz / sé utalványt vesz, hogy abból majd vegyen Belépési engedélyeket / 30 napos tolvajkesztyűt/3.kezet/xp gyűrűt.
-Szerverváltókból származó jövedelem kiesése a GF számára (én annó heti 4x karival is szerót váltogattam, az nettó heti 20k Ft a gf-nek, csak 1 emberből, ha ez most kiesne, és számoljunk 100 ember csinálja ennyire mint én minimum, akkor -2m ft neki hetente, nem lenne okos döntés a gf részéről, mit ne mondjak :D)
+ EXTRA: Rengeteg emberben nem tetszést váltana az ki, hogy nem lehet csak a SAJÁT NEMZETISÉGŰEKKEL együtt játszania, hanem kénytelen teszem azt csehekkel / románokkal / lengyelekkel játszani. Nagy öröm lenne mind2 nemzetiségnek, abban biztos vagyok...
(irónia)Ez hozzájárulhatna ahhoz, hogy ezek a kevés játékoslétszámmal rendelkező szerverek összevonását követően lemorzsolódna még pár %-a / pár 10%-a játékosoknak.
.
2: Véleményetek szerint melyik szerverek egyesíthetőek (regionális csoporton belül) és miért?
.
-Véleményem szerint az alábbi szerverek egyesíthetőek (V4-es szerók között) - Polyphemos + Lyncirium + Jerakeen - ezek eddig is "Globális" vegyes nemzetiségű szerverekként üzemeltek, aki erre vágyik annak megvan a lehetőség, játszhat azokon a szervereken, román magyar cseh lengyel együtt.
Aki nem akar, az tolhatja a saját nemzetiségű szerverén továbbra is.
-Igazságtalan lenne elvenni a lehetőséget a játékosoktól attól, hogy a saját nemzetiségével játszon továbbra is.
Rá lennének kényszerítve, hogy már te bizony ha metinezni akarsz akkor szokj hozzá a csehekhez/románokhoz/lengyelekhez
Jelenleg ahogy van korrekt. Megkapod a lehetőséget arra, hogy a saját nemzetiséggel játsz, vagy globálon (a 3 szerver amit említettem), vagy más nemzetiségű szerveren, ergó, erre találták ki a szerverváltót. Ha nem tetszik ami itt van, el lehet menni, és lehet tolni más szerveren.3: Véleményetek szerint melyik szerverek NEM egyesíthetőek, és miért?
Szerintem azok a szerverek nem egyesíthetőek, amelyek 1-1 konkrét nemzetiséget foglal magában.
Pl. Román-románnal egyesíthető, bár mind2 szerveren elég jó a játékosszám+piac is eléggé telített szintén mindkettőn, nincs hiány egyik szerveren sem.
Lengyelen sincs hiány.Egyedül Cseh+Magyar szerver amin kevés a játékos+bolt.
De nem hinném hogy megérné összevonni őket.Egyszerűen rengeteg bevételtől esne el a GF a szerverváltók miatt, azt követően pedig a kevesebb sé feltöltések miatt még több bevételtől esne el + még több játékostól.
Én úgy sem árulok sé utit hogy csak 20 db van a szerón néha, nem hogyha 100-500 lenne.
-Tömören: Sok játékosban nem tetszést váltana ki ha másokkal kéne együtt játszania (magyar-magyarral, cseh-csehhel, ez így van rendben, aki globálozni akar, az megy a 3 "szuperszerverre"/átmegy simán másik nemzetiséghez, vagy privát szerverre, nem pedig várják az összevonást:D)
Túl sok játékos abbahagyná->kevesebb játékos töltene sét->kevesebb játékos váltana szerót->kevesebb játékos venné a fáradtságot arra, hogy farmoljon, AKÁRMIT IS, mert úgyis túltelített a piac külön-külön, nem hogy együtt
.Szerverösszevonás ellen vagyok, de hajrá, győzzön a nagyobb tábort erősítők akarata

kedves barátunk neked nyilván nem lenne jó mert akkor megölné a piacot amit te épp eladsz elég nagy darab számba de nézd a jó oldalát legalább a yangot el tudnád adni másnak is nem csak magyaroknak:) és ne írd hogy hülyeség és nem ezt csinálod mert igen tudja mindenki hogy ezt csínálod:D de itt le****** mindent és hagynak mindent.. áruld a wont aztan hajra öcskös
Trágár tartalmat töröltem, megkérlek finomabban fogalmazz.
Dreamy
-
nem értem az egész gf logikát, szerintem ha összevonnák akkor édes istenem hozzák már be a solo mapokat is, mennyit tudnának kaszálni eventkor? lehet most szép és jó és harci játék és abba több lové van de aki akar harcolni az a solo belépők után is harcolna és csinalna a pvp szettet, aki meg költ rá az menne soló mapokra, érdekes az összes p szeron már van kb solo map de a gf még le van maradva 3-4 évvel ebben is, szóval vonják össze és rakják be a solo mapokat séé-rt, meglátják hogy abból is jönne bevétel elég szépen, pl 200-500sé lenne 1 óras solo map hf eventkor még akkor is megérné a gfnek is és nekünk is de ez nem jut el az agyukig, csak a runmapokat hozzák be amit nálunk megcsinalt 2 ember és több se fog..
-
1.kifejezetten igen és max 1 éven belül mert ez nem állapot, bár én nem játszok már csak felnézek de az hogy esténként 7-9óra közt kb 4-5 ember ír a hívó chatbe az nagyon gáz, és piac is halott és játékos sincs már
2. lengyel-magyar két jó barát metinen is, legnépesebb és leginaktívabb szeró
3. nekem tök mind1 hogy melyiket és melyiket nem vonják össze csak legyen valami mert ez nagyon ciki így a magyarokra nézve
kicsit off: ha megtörténne bármelyik egyesítés a magyarra én tuti visszajönnék mert akkor lenne értelme mit csinálni, nem titok a sok nagy átment lengyelre
-
Az a baj ezen nincs mit mesélni.. szánalmas és viccnek se nevezhető, főleg a jutalom, ez már kabaréba illő, német lengyel török barátainknak jó lesz akik a 800ezres fizubol rögtön ratolnak 300ezret, ennyi a kibeszélés
-
nem támogatom köszi ennyi
-
hw event semmi más..
-
Végülis 2 nap után nem rossz event de ez a napi 1db kicsit se mondható eventnek..az más dolog hogy legyen 30 karim 30folott csak ezért hát inkább nem,napi 5 jobb lett volna és akkor itt megragadom az alkalmat hogy be lehetne vezetni erre az eventre hogy tök mind1 hány karid van akkor legyen korlátozva ip cím szerint vagy egy gép napi 5 és kész
-
Szia nem lenne logikus ha saját szerot reklámozzák videósok és törölnek tehát lehet és nem törlik, privát szerver más azokat törlik
-
TESZELTEM.. hát mit ne mondjak szépen kifejezve magam ez event? lehívtam 1 követ jött belőle 1 kapitány és utána semmi és dobott 8x yangot hát ez elég random event.. és ne gyertek azza hogy yoharan jobb mert volt aki ott probalta és nem dobott neki se semmit szóval ez kuka ahogy van
-
A klienses áttérést követően tobb random játék azonosító nevet is adott a rendszer. Esetleg van róla infó hogy ezeket valamikor meg lehet változtatni ? Tudom hogy volt már ez kérdés de ismét próbálkozom.
Ha már erre van megoldás csak lemaradtam róla akkor elnézést .
nincs semmilyen mód rá se törölni se áthelyezni se semmi egyelőre..és suppon kaptam választ hogy áthelyezni se lehet support segítségével,ez hibásan van leírva a 🦎 ban tehát egyelőre ott fog maradni
-
sztem nem vagy hogyan? mert nem jövök rá.. ugye az összes azonosító ugyanarra az email címen van mert van a gf kliens belépő amihez tartozik 1 email és azon belül kell megcsinálni az azonosítókat de hát ha más megoldás nincs ott marad csak idegesít..
Hozzászólást áthelyeztem, megelőző idézetet töröltem. Dreamy
-
sziasztok ha jól tudom ha létrehozok egy azonosítót azt nem tudom törölni vagy nem lehetne beadni javaslatba vagy aki többet tudna hogy lehet kérvényezni hogy töröljék vagy ott marad végleg? véletlen egy random nevűt csinált és engem zavar:D és nem tudom törölni meg semmi eléggé idegesítő..vagy akkor max ott marad alul az utsó oldalon:D mert még be se léptem rá és utsó helyre rakja mindig
Hozzászólást áthelyeztem.
Megkérünk ismét, próbálj a megfelelő témába írni legközelebb. Köszi.
Dreamy -
sziasztok remélem jó helyre írom és aki tutira tudja az írja meg kérem, ugye azt tudom hogy az 1% element erő kb 20-25% sebzést ad az adott mob ellen amire jó az element, viszont a kövi ugrás pontosan merre van? 30%? 25%? ha 30 akkor már 31-32%nál is ugrik egyet? mert nekem most 32%om van de nem tudom letesztelni mert fegyo 20, alki kör 9, talizman 2 és pánt 1% és ha alkit nem nyomok be akkor nem mérvadó, ha pántot leveszem akkor se mert ák támadós és akkor is még mindig 31%, max ha leveszem a tuz talit+pantot de akkor megint nem mérvadó vag csak talizmant megpróbálom és köszönöm előre is
-
Kicsit vicces hogy délelőtt óra boldog óra van de itt nincs ki írva miért? a team hétvégén nem dolgozik? vagy majd ki lesz rakva éjjel vagy holnap reggel? ne gyertek azzal hogy sok az elfoglaltság stb mert a forum halott és a játékban sincs 1 gm se.. az hogy hétvége van egy dolog, de más nemzet foruma ki tudta rakni 1-2óran belül, na mind1 nem izgat annyira csak vicces, szerencse hogy külföldi forumokra járok fel
Ez nem kezdő kérdés, és már sokadszorra írsz rossz témába.
A hozzászólásod így off.
Másrészt a facebook oldalunkon is közzé lett téve, a játék indítójában is reggel 10-től látszott, harmadrészt a discord csatornán is hirdetve lett.
Az pedig, hogy kinek milyen elfoglaltsága van az életben, pláne hétvégén, nem hiszem hogy tiszted megítélni és felróni.Ez nem egy munkahely, lehet valós életbeli elfoglaltsága bárkinek.
Az efféle megjegyzéseid mellőzd légy kedves. Köszönjük!
Dreamy
-
a regionális csoportok miatt van az hogy egyes azonositó neveknél van pl hogy azonositonév: példa123_hu? mert a sima gf kliensbe rendesen van írva és a metin2 oldalán van a _hu de nem minden accountba vagy ez az összevonás óta? köszi