Posts by Elike

Tudtommal, lehet jelszót cserélni, ott van az e-mail beállításoknál. Katt e-mail cím:Beállítások, Biztonság.... Nem jár senki sehova szerintem Páromnak is vannak hasonló gondjai illetve az ismerőseim körében is, random üres accok vannak.... Szeretjük a GF játékos barát ujításait.

Hiba: Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de ugyan úgy random bezárogatja a klienst, és igen nagyon lassan nyitja meg továbbra is... Sajnos a fejlesztőknek nem sikerül hibát javítani, csak sokasítani azokat

A "játsz" felirat mellett van egy fül arra katt rá. töröld le majd telepítsd újra az egészet a gf-en keresztül, nekem sem indult el elsőre, és most sem tökéletes

Az szerencsés akinek mappából indul a régi kliens, de nekem már az sem. Sajnos a GF megint egy olyan "döntést" hozott a mi játékunkkal kapcsolatban, ami nem a mi érdekeinket szolgálja. Értem én, hogy hozzá rendelünk mindent mindenhez, a probléma ott kezdődik hogy ezzel úgy néz ki, hogy csak és kizárólag, otthon lehet játszani.... Egy gépen. Ami lássuk be, nem kiküszöböli a karimegosztást, hanem konkrétan korlátozza a játékosokat. Aki otthon és mondjuk, olyan munkahelye van ahol eddig játszott? Értem én, hogy nem a magyar TEAM a hibás, de ne a "végzettséget" próbáljátok meg meg magyarázni, hanem legyetek szivesek továbbítani a véleményünket annak rendje, s módja szerint. Ugyan is nem egyszer volt már olyan, hogy Dracoon, vagy éppen más illetékes, hamarabb tudott a háborgásokról, mint ti magatok. Szerintem nem vagyok egyedül azzal, hogy ha már így alakult ez a rettenetes valami, akkor jogunk legyen eldönteni, hogy akarjuk-e vagy sem. Esetleg visszakapni a régi verziót.... Mellesleg az is iszonyat idegesítő, hogy nem rajka szét az ablakokat mostmár, hanem fedésbe teszi tálcán az ikonokat. A legutóbbi GF kliens is eltávolításra került, ennek is az lesz a sorsa, főleg hogy rengeteg olyan van, akinek a saját account-jai helyett, totál mások vannak... Persze igen lépjenek kapcsolatba a jegyrendszerrel. A legtöbb embernek nincsenek jó tapasztalatai. Mellesleg játszani jövünk fel, kikapcsolódni, és nem az elfuserált frissítések miatt enni a kefét...

áthelyeztem. dreamy

A jogos mérgelődés ott kezdődik, hogy a vér eventes dolog frissitése óta 4,5 perc még egy klienst be tölt, persze az én gépemmel van gond tudjuk.... de ettől még nem 50mp hanem 5-6 perc

nekem nem nyitja meg, azt írja nincs telepítve a metin és egyebek... legyetek szivesek továbbítani szerintem nem csak az én véleményen takarítsák el ezt a retket, mert ha eddig nem ment el elég ember, majd most fog. Úgy gondolom költünk rá havonta annyit, hogy megérdemeljük, hogy eldöntsük, hogy akarjuk-e ezt a rettenetet vagy nem,.

Hurrá ismét egy értelmetlen frissítés, a kliens indítás meg ugyan olyan ****... röpke 7 perc volt elindítani neki egy klienst, igen tudjuk, a mi gépünk a hibás, meg a net. Na ezt a frissitést azonnal szedessétek le vagy csináljatok vele valami, mert ez egy ***...külön külön jelentkezzek be minden accomra ha meg akarom nyitni, még magába a gameforge-ba?????????????????? Vagy hogy gondolták ezt?

Figyelmeztetés

trágárkodás

ninnalány

Sziasztok.

Nem tudom ki, hogy látja de ez megint ilyen nesze semmi. Sajnos a legtöbb dolog nem érint, viszont számomra elég bosszantó,gy dupla kesztyűvel szinte semmi szili nem esik, nem vehetem fel a cuccokat ha csoportba ölök és az illető nem veszi fel magának. De nézzük a jó oldalát, a LÉLEKKRISTÁLY KULCS már névreszólóan esik -.- :doofy::hail: köszönjük

Sziaztok. Nekem eddig semmi gondom nem volt sem 1 sem 2 kliensnél, viszont kb 20 perce közölte velem a játék hogy az új "anticheat" nem tölthető le...... valami ötlet?

Mindenképpen TÁMOGATOM. Így semmi féleképpen nem maradhat, hiszen alapból nem volt elég a 6 ch, mindig vita ment. 3 ch pláne exp event vagy ha bele gondolunk karácsonykor várható HF..... :pinch::pinch: