Posts by Pendeho22

    Jól döntöttél mert a wp az egyik legsokoldalúbb kaszt és nagyon jól lehet vele farmolni de ne menjen el tőle hamar a kedved.Az elején lomha amíg a penge nem éri utol magát de amint feltáncolja magát m8 környékére már érezni fogod a tp szívását ami a wp Joker-e.Kk-zni úgy gondolom a legjobban még mindig map1- map2-n lehet kiskarakterrel.Azt írtad, hogy elsősorban orkokhoz, célszerű akkor beruházni egy fekakőrre immunnal.Nem kell, hogy +7 feletti legyen mert neked csak a bon kell belőle.Ha rám hallgatsz nem is vered nagy dobra a cuccait.Próbálj keresni 10 krites csukát.Az se baj ha nincs benne tp.Esetleg mérgezés, ájulás.Egy tp reges sisak esetleg.A wp-nek sok krit és tp reg kell a többi az elején felesleges mivel ott a penge.Én pengét és félelmet húztam minden eddigi wp-men.Az elvarázsolt vértezés szinte elhanyagolható lesz később a félelem sokkal kifizetődőbb na meg 3. skillt- nem is húzol ki hamar ha jól értelmeztem.Szóval egy m6-os pengével 20% krittel és immunnal már vinni fogod 42-esen az orkokat buff nélkül, kk-zni pedig csinálj egy 30-35-ös karit map2-re.Én nem igazán értem milyen kiskapukra utalsz mint könnyű pénzszerzési forma, de az ilyen féle kari építés már ritka mint a fehér holló szóval kitartás mert ha fel küzdöd a wp-d pengéjét P-re nem igazán lesz olyan hely a szintjén amit ne bírna köpivel.

    Szeretnék gratulálni és köszönetet mondani vDrakner-nek aki ugyan sajnos nem talált termet sd3-ban az event kihasználására de minden erejével azon volt, hogy mások munkáját könnyebítse és különböző buffjaival emelje a karakterem erejét de ez úton is üzenem, hogy a G-s kioltás nem segít a másikon és ha már mindenképpen leakarja vezetni valamin a kislányos hisztijét mivel- (ha én nem farmolhatok más se) - akkor azt tegye valamilyen kultúráltabb módon, mondjuk keresztrejtvénnyel. :) /Pende

    Szükségünk van azokra a pillanatokra, amikor rádöbbenünk, valami nincs rendben velünk, valami hibádzik, nem vagyunk tökéletesek, nem vagyunk bűntelenek. A bűn pillanatai, a megbánás pillanatai, azok a pillanatok, amikor önbecsülésünk alábbhagy, amikor kínzóan elégedetlenek vagyunk magunkkal - mindez elengedhetetlen a fejlődésünkhöz.


    /Morgan Scott Peck/


    Ilyen problémákkal én is küzdök.Nekem is nagyjából 2-3 hete jelentkezett.Ha gép indítást követően rögtön metint nyitok aztán mondjuk fél óra múlva klienst zárok nem enged böngészőt nyitni 10/9x de ha ez még nem lenne elég sokszor - (mostanában egyre sűrűbben) - más ikont sem az asztalon.Legyen az egy videó, egy szám vagy akár egy egyszerű jegyzettömb mert ilyen is előfordult.Ha megfordítom a sorrendet és böngészőt használok majd egyszerűen klienst szeretnék nyitni akkor azt nem nyit meg.Második klienst sehogy sem enged, eddig legalább megnyitott még ha őrülten is forgott a kamera boltosnak jó volt...Nem tudom hogy ennek az új hiper-szuper hack ellenes Guard dolognak köszönhetjük e ezt de amikor jött a patchel nem tapasztaltam még ezeket a problémákat. /Pende

    CsakForum51!


    Igen így szokták.Minden metin elején felveszem az intes pajzsot, fülim nyakasom aztán benyomom a skilleket: penge és vért (azokra hat), majd átcserélem ébenre stb-re amit a metin ütés alatt használok ergó amivel a metint ütöm.Az intes cuccal benyomott skill és akkori bónuszai az ékszerek átcserélésével megmaradnak.Elég körülményes de sokat dob a támadó értékeden és a védelmeden is szóval megéri.