Posts by Miren

    Bátorító mese az Új Évre: A szív előreküldése


    „Egy zarándok ballagott a Himalája hegyei között, amikor elkezdett esni az eső. Fújt a szél, dörgött az ég, vihar tépte a fákat. A hegyi fogadós látta, hogy a vándor a szélnek nekifeszülve, rongyaiba burkolózva kaptat a meredek ösvényen fölfelé. Megszólította őt: - Vándor, térj be hozzánk, amíg elvonul a vihar! Ugyancsak bajos ilyen időben oly magasra följutni!

    A vándor azonban ezt válaszolta: - Köszönöm, kedves barátom, de nincs szükségem rá! A szívem már fönn van, így a testem többi része könnyen követi őt!”


    Tegyünk úgy mi is, mint a vándor: küldjük előre a szívünket oda, ahol lenni szeretnénk az új esztendőben! Azt kívánom, hogy az év folyamán aztán mindenki érje utol a testével is azt, amit most előre küldött. Mert igaza van a vándornak: ahol a szívünk van, ott vagyunk mi magunk is.


    BUÉK Metin2 Lakók :*

    Kedves Játékosok!


    Erre a hétvégére is egy kisebb rendezvénnyel készültünk nektek.


    Szeptember 15-én Vasárnap Elszabadulnak a főszörnyek egyes területeken.


    Az esemény játékos szintre bontva kerül megrendezésre.


    A helyszínek és a főszörnyek szintjei az alábbiak lesznek:

    Ch4- Seungryong völgy: lv30-lv50

    Ch4- Sohan hegy: lv50-lv75

    Ch4- Yongbi sivatag: lv72-lv120


    A rendezvény időpontja:

    Continuum: 17:00-18:00


    Kérlek vegyétek figyelembe, hogy a kezdő időpont, nem jelenti azt, hogy mindenhol azonnal megjelennek a szörnyek. Folyamatosan fognak megidézésre kerülni a térképek egész területére, ezért biztosan beletelik majd néhány percbe, mire mindhárom helyszínen megjelennek azok.


    Jó szórakozást kívánunk!


    A Metin2 Csapat!

    Amandoll, hogyan indítod el a játékot, asztali ikonról vagy mappából?


    krisi09, kérlek ne írj ki fórumra semmilyen adatot (kicsillagoztam), sajnos nem tudom mit és miért módosított neked a rendszer, nyiss jegyet kérlek, megnézzük a fiókod.

    Próbálkozom, próbálkozom :)


    "Érvénytelen azonosító adatok" Ezt akkor írta ki nekem, mikor belépéskor az ID-t írtam be, ha email címet írtam, úgy már beengedett.

    Ha beléptél, az aktuális ID-re kattintva "Azonosító hozzáadása" itt adhatod hozzá a fiókjaidat. Ha nincs hozzáadva vagy regizve egy fiók, "Érvénytelen azonosító adatok" ismét...


    Több kliens:

    Belépsz, megnyitod a kívánt klienst, majd az aktuális fióknévre kattintva "Játék azonosító módosítása" kiválasztod az újabb kívánt fiókot, majd kliens indít.


    Amandoll, ha nem hozza fel a régi kliensed az új lehetőséget, azt javaslom, hogy rakd újra a játékot az asztali gépeden. Laptopon nem lépsz ki, ezért tudsz belépni az adataid beírása nélkül. Az új kliensen keresztül az épp kiválasztott fiókkal közvetlenül be tudsz lépni a játék honlapján, pl katt a névre majd a Beállításokra.


    krisi09, valóban van valami azzal a linkecskével, jelezni fogjuk az illetékesek felé. Kis varázslat használatával de elértem az oldalt, innen tudod letölteni a játékot.


    Szamika, az eget a vér festi vörösre szerintem :PItt informálódhatsz róla.

    Sziasztok,


    Mindenféle fiókom hozzárendeltem az új klienshez, mindbe be tudok lépni, így sajnos nem jöttem rá, hogy mi lehet nálatok a gond. Kérlek írjátok le lépésről lépésre hogyan próbáltok belépni.

    Kedves Játékosok!


    Ismét képesek vagyunk leválasztani fiókjaitokat a Steamről, akinek ezzel kapcsolatos kérése van, keressen fel minket supporton az érintett fiókja adataival.


    A Metin2 Csapat

    Szia,
    Valószínűleg betetted a hozzávalókat a rakiba és most nem érzékeli a rendszer. Ilyenkor azt mutatja a külditek, hogy vadásznotok kell, újra kiütni a hozzávalókat. Nyisd meg a küldetés tekercsed, majd nyitogasd meg az összes opciót Beak-Go-nál, ezek után új kliens, küldetés tekercs ismét megnyit és katt Beak-Go.


    Ha továbbra sem működik a küldetésed, kérlek nyiss jegyet supporton az érintett fiókod adataival.