Mit tennél, ha...? [4. rész]

  • Mivel ha akkora szerelmem, magamat ismerve megőrülnék nélküle, így senkinek nem mondanám el, mert amiről nem tudnak az nem fájhat... :censored:


    Mit tennél, ha valaki rád bízna egy nagyon értékes (több százezres/milliós) értékű tárgyat, ami ráadásul számára fontos, és eltörnéd? :fie:

  • Örülnék neki és nyilván próbálnám beosztani a pénzt, nem pedig elpazarolni egy nap alatt.


    Mit tennél, ha holnap reggel egy méteres hó esne?

    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^

  • Tombolnék benne, mert imádom a havat. A hóban autózást főleg, de az egy méter azért annak betesz.


    Mit tennél ha a legjobb barátod rád bízza egy súlyos titkát és véletlenül kikotyogod?

    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

  • Semmit, mivel ilyen nem fordulna elő. Arról vagyok ismert a barátaim körében, hogy nem adok ki soha semmilyen bizalmas dolgot. Még akkor sem, ha az illetővel végérvényesen megromlik a kapcsolatunk. A becsület mindenek felet, vagy valami ilyesmi. Lehet, hogy szabad a szám és szarkasztikus vagyok, de törekszem arra, hogy a gerincem azért legyen. De ha már ennyire ha, természetesen vállalnám érte a felelősséget.


    Mit tennél, ha a főnököd rosszul vezetné a cégeteket, de annyira konok és egoista lenne, hogy nem lenne képes belátni a hibáit, helyette mindig mindenért az ügyfeleket hibáztatná?

  • A rendelkezésemre álló lehetőségek kihasználásával és a hasonlóan gondolkodó munkatársakkal kézenfogva, megpróbálnám rávezetni, hogy megtalálja az arany középutat az ő és az ügyfelek érdekei között. Mindemellett úgy gondolom, az ügyfelek megfelelő kiszolgálása, ha nem is nagyon de picit kompenzálhatja az ő konokságát :)

    Mit tennél, ha a főnöködről azt gondolnák az ügyfelek, rosszul vezeti a céget és az ő vélt vagy valós hibáiért/döntéseiért téged hibáztatnának az ügyfelek?

    Miren.jpg



    A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.


  • Nagyon sok múlik a kommunikáción. Igyekeznék olyan beszédstílust választani, ami megfelelően érzékelteti az ügyféllel, hogy ő igen is fontos és ha be is sértődök, nem az ügyfélre zúdítanám a haragomat, nem szankcionálnám stb. Megfelelő példának tartom a japán stílust, ahol az ügyfél mindenek felett. Elvégre ő fizet.
    Ha az ügyfél érzi, hogy fontos, hogy nem akarnak vele kiszúrni, hogy a másik fél nem úgy kezeli, hogy mert ő az atyaúristen, ezért az ügyfélnek ez a lehetősége van és slussz passz, javarészt együttműködően viselkedik. Emellett mivel a mai világban nagyon fontosnak tartják az egyenjogúságot, érdemes erre is figyelni, mert egy ügyfél se szereti, ha vannak az egyenlők és az egyenlőbbek.


    Mit tennél, ha egyesek javarészt vélt, és beképzelt dolgok alapján esnének neked és szankcionálnának sorozatosan?

  • Úgy gondolom, nem csak a szépség, de az igazság is lehet relatív. Amit én jogosnak tartok, azt más jogtalannak tarthatja. Épp ezért, ha konfliktus helyzetbe kerülök, az élet bármely területén, az első dolog amit megvizsgálok, az saját magam. Mit tettem, hogy ebbe a helyzetbe kerültem, mit nem tettem, meg, hogy elkerüljem az adott helyzetet? Ha másnak nem is, de magunknak mindenképp be kell vallanunk, hogy huu, ezt most nem kellett volna, vagy huu ezt más stílusban kellett volna. Hiszem, hogy sohasem azzal van a gond, amit mondunk, hanem azzal, ahogy mondjuk. Ahogy írtad, a kommunikáció nagyon fontos, meg kell tanulnunk, úgy kifejezni magunkat, hogy ne bántsunk meg másokat illetve ne sértsünk bizonyos szabályokat, így elkerülhetjük a szankciókat.

    Mit tennél, ha kifognád az aranyhalat és csak egyetlen kívánságod lehetne? Mit kívánnál?

    (Mégtöbb kívánságot nem lehet kívánni!)

    Miren.jpg



    A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.


  • Hihi, hívnám az aranyhalat a 708-asból. :)


    Szetem kifeküdnék a kertebe egy pohár rozéval, rágyújtanék egy pipára és végiggondolnám melyiket kell majd letennem. :P


    Mit tennél ha kigyulladna a konyhád?


    Sw

    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P

  • Pánikolnék

    Mit tennél ha a Metin2 világában lehetne egy kívánságod (csak egy!!). Mit kívánnál? :)

    Miren.jpg



    A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.


  • Mit tennél ha..
    ..lenne egy baráti köröd akikkel sok időt együtt töltesz ,de kiderülne (vagy ráéreznél) hogy te úgymond csak töltelék vagy a társaságban? Maradnál velük vagy inkább nem találkoznál velük többet? :)

    ~ a legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért,

    amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról ~

    :thx:

  • Picit félnék,hogy mi lett velem vagy mi bajom van. De megkeresem a képeket és elkezdem nézni hátha beugrik valami :D


    Mit tennél ha segítségre lenne szükséged a barátodtól bele is megy,hogy segít de utána pár nap múlva lemondja?

  • Elég rosszul esne biztos , hogy ha megígéri és nem tartja be a szavát legközelebb nem úgy állnék hozzá segítségért.. Amúgy megpróbálnék olyantól segítséget kérni akiről tudom is hogy segít pl: család , barátok de legfőképpen saját magunkra számíthatunk. Csak előre !



    Mit tennél ha van egy jó állásod ,kis főnök is vagy meg minden fizetés is jó ,emberekkel is kijössz de te még többre vágysz. Kimennél e dolgozni külföldre az ismeretlenbe valószínűleg 3x-4x annyi pénzért
    vagy talpalnál továbbra is itthon a biztos jóban ahol 5-10 éven belül vezérigazgató is lehetnél ?

    :rolleyes:

  • Valószínűleg többet írnék ide.


    Mit tennél, ha egy jó ismerősöd megharagudna rád jogtalanul, és te magad nem tudnál tenni annak érdekében hogy könnyebben megbocsásson?


    † Christopher Clark †


    2013.10.19 - 2016.07.26


    Ganton Blocc Crip's -733- OG