Lovas küldetések

  • Javaslom a lovas küldetések sikerességének nagyfokú, akár 100%-os sikerességre javítását. Több hét után végre sikerült resi után nem sokkal gép elé kerülni és el is keztem a Sivatagi banditás lovasküldetést. Nagy meglepetésemre sikerült is leölnöm a 20 bandítát mielött a bot-ok megjelentek, ám a lovász közöte, hogy a "Harc lóhátról nem sikerült" :cursing:. Na sebaj uccu gyosrba vissza sivatagba és már 7-et le is öltem, mire megjelentek a bot-ok seregei, minden ch-n. Esélyen se volt befejezni a küldetést. Most várok megint hetekig, hogy szabad legyek resi után. Kérem, könnyítsük már meg annak a maroknyi megmaradt játékosnak a haladását, ha már a bot-okkal nem lehet mit kezdeni! Én 100%-os sikerességet javaslok!

  • Lesirg

    Added the Label Játék
  • Én 100%-os sikerességet javaslok!

    Megértem a problémádat, küzdöttem én is hasonlóval, segítséget is kellett kérnem az illetékesektől. Csak úgy tudtam megcsinálni a szóban forgó küldetést. Én, amit te felvetettél, nem javaslom, azonban javaslok valami mást.


    Közel egy évvel ezelőtt Korelan bejelentette, hogy lesz lehetőség ezeket a lovas küldetéseket megcsinálni, hiszen "minden második hét csütörtökén 20:00-tól indul" egy ilyen csapat által szervezett "esemény". Még azon a napon azonban technikai hiba miatt ez elmaradt, és erről azóta sem kaptunk semmilyen információt, hogy lesz-e, megoldódott-e a probléma, stb.


    Ha ez megvalósulna, már óriási segítség lenne a játékosoknak, azt gondolom.


    "Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz."


    HTLbUaQ.gif


    Image by Lesirg:thx:

  • Én támogatom. Főkarimmal pár hónappal a játék indulása után kezdtem, akkor nem voltak ilyen problémák. Kiskarikkal viszont érzékeltem, egy dolgot tudtam csinálni.: A lovasküldi előtt másik karival átnéztem, megtisztítottam a terepet, ha nem volt bot elindítottam. Így is volt olyan alkalom, amikor közben megjöttek a botok, de sikerült befejezni. Azóta sokkal többen lettek ezek a mihasznák, megértem a problémát, ezért támogatom az ötletet.

  • Perculia

    Changed the title of the thread from “lovas küldetésef” to “Lovas küldetések”.
  • Quote

    Megértem a problémádat, küzdöttem én is hasonlóval, segítséget is kellett kérnem az illetékesektől

    Nem arra gondoltam, hogy segítséget kérjek az illetékestől, hisz én megcsinálom segítség nélkül is :) . Én azt szeretném ezzel a javaslattal elérni, hogy ha már megcsináltuk a küldit, a lovász fogadja el és ne kelljen visszameni negyedszerre vagy kitudja hányadszorra is megísmételni a szinte lehetetlent.