végleges kitiltás több ablak futtatása miatt.(valoszinuleg)

• Sziasztok! A tegnapelőtt kitiltottak mert valaki csinált rólam egy ticketet valoszinuleg csalással vádolt ,mivel látott ork mappon szilis kiskarit huzni, leolte oket, ráhívtam spanomat es a szokasos stb.

Rá három órára kb tiltottak véglegesen, sőt meg a main accomat is amivel lélekben fejlődtem,és annyi köze volt a farmosokhoz, hogy cuccokat tettem át rájuk.

Az lenne a kérdésem, hogy ez a több ablak futtatasos kitiltas meg mindig egy letezo dolog? Mindenki igy jatszik, mashogy nem lehet megelni a jatekban kis szinten ha nem farmol az ember szilit, szerintetek mennyi eselyem van. hopgy visszakapjam a karaktereket,tovabba tobb lejaros targyam is volt kosztum meg ilyenek amibol az optot át kellett volna vinni,van rá esely ,hogy kárteritenek? tudom igy utolag eleg hulyen hangzik ,foleg ha tilosnak tartjak a tobb ablak futtatasat.

Edited once, last by anoalerion ().

• Azért mert több ablakban játszol 100% nem tiltanak!

Ha egy accot bannolnak akkor ha pl másik felhasználód van arra is kitér mivel a rendszer menti az összes accot.... A kliensedben megtalálod az összes accot amivel eddig beléptél még azt is elmenti ezért van az ha pl egy accoutot kibannolnak akkor az összesre érvényes...

• Hat a hivatalos szabalyzat szerint , igenis tilthatnak meg mindig, egyertelmu, hogy nem hasznaltam csalast , maskepp nem tudom mivel magyarazni, pl a main accomat amivel irtam supportra feloldottak, de minden karakter es minden mas is eltunt rola

• Hat a hivatalos szabalyzat szerint , igenis tilthatnak meg mindig

Soha nem volt tilos a multi account a metin2-ben. És most sem az.

Ahogy az sem, hogy egyszerre több id-vel, vagy accounttal játsz egyidőben.

Nézd meg az emailod, ha tiltottak, ott van, hogy miért.

a main accomat amivel irtam supportra feloldottak, de minden karakter es minden mas is eltunt rola

ezt kétlem....

• Violation of terms and conditions.

Az azonosító eddig lesz kitiltva: Végleges

Ennyit irtak, ezert felteteleztem, hogy a tobb ablakos futtatas miatt , mivel nem csaltam.Az ai os chatet kertem meg , hogy fussa at a szabalyzatot, nyivlan nekem nem volt kedvem vegigolvasni, es o allitja, hogy tilos a tobb ablak

• Perculia

Closed the thread.