Öltözék szettbónusz kiegészítés

• Javaslatom lényege; Az öltözék szettbónusz rendszer kiterjesztése a 2016. év előtt debütált öltözékekre is.

Indoklás: Mivel a szettbónusz rendszer 2016-os update, így csak azokra az öltözékekre érvényes, melyek ebben az évben vagy az ezt követő években kerültek a tárgypiacra. A 2016 előtti időszakban forgalmazott öltözékeknek semmilyen szettbónusza vagy előnye nincsen (a kinézeten kívül). Hogy őszinte legyek a régi jelmezek sokkal igényesebben lettek megtervezve már ami az esztétikát illeti. Jelen pillanatban a Halloweeni event aktív és a piac tele van oldschool jelmezekkel is. Én kimondottan szeretem az egyszerűbb és letisztultabb viseleteket, nem úgy mint ezt a legújabb hubbabubbafejű ugribugri apacs indián féle stílust. Ám ilyenkor mégis mérlegelőre veszi az ember a témát, mégis mit válasszon? A régit, ami jól néz ki de semmi egyéb előnye nincs? Vagy az újat, ami csúnyácska de legalább bónuszokban nagy segítség. (mint például extra exp bónusz, támadási sebzés +%, drop bónusz +%, stb.) ?

Én úgy gondolom, hogy senkinek nem árthat ez a javaslat azzal ha az old jelmezek is kapnak némi extra bónuszt.

Jelen állás szerint a népszerűsített jelmezek melyeket gyakran használunk ám szettbónuszuk nincs. Néhány példa;

- Karácsonyi jelmezek (Ünnepi láda)

- Sivatagi jelmezek (Sivatagi vihar láda)

- Fekete sivatagi jelmez és más egyéb ramadán jelmezek (nem mindegyik), mint például Sivatagi herceg és hercegnő

- Azrael jelmez (TÉ láda)

- Sporteseményekhez tartozó jelmezek, mint például labdarúgó VB és EB, olimpia

- Halloween öltözék láda (Yutnori speciális kiadás)

.

.

stb.

• Szia!

A javaslatoddal egyet tudok érteni, így kap tőlem egy támogatást.

"Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz."

HTLbUaQ.gif

Image by Lesirg:thx: