A 10mp megszüntetése

  • Támogatom!


    Nincs is jobb, mikor fél vörös erdő kerget és 10-ről számol vissza [/szarkazmus], de map1-ről vagy a bazárból meg kiléptet 3 mp alatt. :crazy:


    "...and when darkness finds you, you will face it alone..."

  • dreamy

    Added the Label Játék
  • Én már megszoktam (irónia) - de amúgy tényleg :(


    Természetesen, ha lehetséges megvalósítani, akkor támogatom.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Tőlem is kap egy támogatomot, remélem, tudnának ezzel valamit kezdeni.


    de map1-ről vagy a bazárból meg kiléptet 3 mp alatt

    Mindig is azt hittem, hogy ezzel csak én vagyok egyedül. De akkor megnyugodtam, nem így van. Kedvencem, amikor barlangban vagy erdőben akarok CH-t váltani... kész káosz!^^

    "Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz."


    HTLbUaQ.gif


    Image by Lesirg:thx:

  • Látszólag a szándékos időhúzás a cél az újabb patchekkel is, szóval kétlem hogy megvalósítanák.


    De persze idegesítő, úgy hogy támogatom

    rB8KHTB.gif