sziasztok! lehet hogy egyedül vagyok ezzel a problémával,de megosztom veletek.. szeretném ha karaktercserénél,illetve ch váltásnál megszűnne a 10mp.. bőven elég a 3mp. köszönöm a figyelmet!
Mod megjegyzés:
Volt már ilyen téma:
10 másodperces időkorlát csökkentése
Legközelebb mikor témát nyitsz, használd a keresőt!
Dreamy