Idézetek

  • "Várni kell, ha valami késik, tűrni kell, ha valami rossz, sírni kell, ha szívünk vérzik, remélni kell, ha biztat a sors, emléket őrizni, ha szép, feledni akkor is, ha nehéz."


    ‎"Kicsit romantikus vagyok, mert szeretek álmodozni... Kicsit őrült, mert valóra is váltom őket... Szerelmes, mert nagyon tudok szeretni... Kicsit szomorú, mert csalódtam is már, de kicsit erős is, mert mindig talpra tudok állni."

  • Bocsi, ha éppen nem az elmélyült idézetekbe vágóan szólnék hozzá.
    E téma sokkal több mintsem holmi bármit szólj hozzá.
    Mely szép és jó, mi több ,de több kell hozzá mintsem gyenge elme.
    S nekem az jutott az eszembe, kicsi a bors, de nem gyenge… :)

  • "Nem érdemes sírni,
    az igazi könny ritka.
    Mosollyal szenvedni,
    ez az élet titka."
    (Gárdonyi Géza)



    "Egyszer születünk, élünk és halunk, eltévedhetünk, bajba juthatunk.Mindig van kiút, csak keresni kell, hogy merre lépsz, azt te döntöd el."


    "Nézz a szemembe és a szívembe látsz!
    Ölelj magadhoz, hogy ne múljon a varázs!
    Fogd meg a kezem és ne engedj el soha!
    Te vagy az életemben a legnagyobb csoda!"

  • én egyik kedvenc helperem töl hoztam 1 szép mondást Lestat: " én a bannal vagyok igy ! jobb adni mint kapni" :lol: :sniper: :monster: :rocketlauncher:

  • ,,Van aki könnyen kapja meg azt akit szeret, van aki sír és szenved. Van aki könnyek nélkül tud feledni, és van aki meghal, mert igazán tud szeretni!"



    ‎"Néha valaki nem azért emel falat maga köré, hogy távol tartsa a többieket, hanem azért, hogy megbizonyosodjon arról, ki az aki törődik vele annyira, hogy ezeket a falakat áttörje.":)




    ‎"Jó néha sötétben a Holdat nézni, hosszan egy távoli csillagot idézni, jó néha fázni, semmin elmélázni, tavaszi esőben olykor bőrig ázni, jó néha magamat csak úgy elnevetni... Sírni ha fáj, remegni ha félek, olyan jó néha érezni hogy élek!"

    Edited once, last by ~Kyrara~ ().

  • "Akinek a tenger fenekén kell élni, az ne szökjön fel a felszínre, hogy levegőt vegyen, lássa a napot, mert annál nehezebb lesz visszatérni." Moldova György

  • Nagyon tetszik ez a topic ezért én is hoztam 1-2 idézetet. ;)


    Az élet túl rövid ... ezért csókolj lassan, nevess őrülten, szeress igazán és bocsáss meg gyorsan.


    A szív is páros szerv, csak a párja egy másik embernél van.


    Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.


    Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you.
    B
    ármikor, mikor magányos vagy, gondolj arra: valaki, valahol rád gondol...

  • Mindig is nagy kedvenc volt:
    Ki vagy te, hogy bíráld az életet, amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!

    bob marley ~


    NiNNalany [lv93 - S.S. - ötpé] ● Pár: Macskahusi

  • "Láttam olyan dolgokat amiket ti emberek el sem hinnétek! Lángoló csatahajókat az Orion peremén, tengert csillogni az éjben a Tanhajzer kapunál.. Mindezek a pillanatok elvesznek az időben mint könnycseppek az esőben. Az idő lejárt."
    Egy replikáns

  • "Mi a földi élet az ember életében? Azt gondoljuk: minden. Pedig bizonyára csak egy kis fogságbüntetés, egy kis tanulmányút, rövid kiutazás az örökkévalóság országából - s boldog visszatérés."


    „Bár szeretlek és szeretnélek megérinteni, nem lehet. Nem szánt nekem ilyen jó embert az ég. Valaki másnak szánt téged, valakinek aki olyan jó mint te. És én örülni fogok, ha megtalálod ezt a személyt. De szeretnék annak a lánynak a helyében lenni. De nem lehetek. Te vagy a herceg, de ez nem az én mesém,valaki másé. Hosszú az élet, de ahhoz rövid, hogy elfelejtselek.”

  • "El kell, hogy bírjuk terheink ,
    vagy elvesznek szép perceink .
    És mindig mennünk kell tovább
    egy életen, egy sorson át."


    "Kell, hogy emlékezz minden álmodra,
    Mert csak egy űrt hagy majd múltad számodra.
    Hogy ha félsz attól, amit most megtennél,
    Tudd meg, hogy jó lesz, és nem vesztettél!"



    "Az élet rövid, a perc röpke, de vigyázz, egy perc alatt egy élet mehet tönkre"


    "Sokszor egy perc dönti el életünk sorsát.
    Egyetlen szón múlik bánat, vagy boldogság.
    El ne mulaszd a percet,
    mit egy ki nem mondott szó semmivé tehet."


    "Amikor a boldogság egy ajtaja bezárul, egy másik kinyílik.
    Azonban mi gyakran olyan sokáig bámulunk a bezárult ajtóra,
    hogy lassanként ráeszmélünk, a nyitott ajtó,
    bármennyire is hosszú ideig volt nyitva, most már szintén bezárult."


    "Oly furcsák vagyunk mi emberek,
    a lelkünk sír az ajkunk nevet.
    Egymásról azt hisszük, hogy boldog talán,
    s irigykedünk egy vidám szaván...
    Azt hisszük, ha a másik szeme ragyog,
    gondolatai tiszták, szabadok.
    S nem vesszük észre, dehogy vesszük észre
    , hogy könnyei égnek csillogó szemében.
    Hazugság az egész életünk,
    hisz akkor is sírunk, amikor nevetünk"


    "A tegnap csupán álom,
    A holnap nem több, mint látomás,
    Minden tegnap a boldogság álma,
    Minden holnap csak remény csillogása.
    Vigyázz ezért, hogy mit kezdesz a máddal!"


    "Utoljára megcsókol és magához ölel,
    elbúcsúzik tőlem egy lehullott könnycseppel.
    Elindul a sötét éjszakába, a szívem ettől a perctől hiába is várja.
    Ő már nem látszik eltűnt a messzeségben,
    de egy szó hozzám száll a szélben.
    Hallom a távolból a szót SZERETLEK
    s én halkan könnyeim közt mondom:
    soha nem feledlek..."



    megint ennyi

  • "Minden gyöngyszem egy templom, amely fájdalomból épült egy homokszem köré."


    "A kétkedés a tudás kezdete."


    "Csak egyszer némultam el. Amikor azt kérdezte tőlem valaki: "Ki vagy te?""


    Kahlil Gibran

  • ’’Nagy bátorság kell ahhoz, hogy egy ember fenntartás nélkül engedje szeretni magát.
    Bátorság, csaknem hősiesség. A legtöbb ember nem tud szeretetet adni és kapni,
    mert gyáva és hiú, fél a bukástól. Szégyelli, hogy odaadja, s még sokkal inkább szégyelli,
    hogy kiadja magát a másiknak, elárulja titkát. Azt a szomorú, emberi titkot,
    hogy szüksége van gyengédségre, nem tud meglenni nélküle.’’


    "Amíg vannak olyanok, akik féltékenyek ránk és utálnak minket, addig valamit nagyon jól csinálunk."


    "Minek a rózsa,ha tövis övezi?
    Minek az élet,ha könnyekkel van teli?
    Minek a szív,ha rajta gyász lebeg?
    Minek az élet,ha senki sem szeret?"


    "Az idő mindent megváltoztat.
    - Mindenki ezt mondja, de ez nem igaz. Csak a tettek hoznak változást. Ha nem tesz semmit, nem változik semmi."


    "Az emberek nem változnak.Amit egyszer megszeretnek , azt mindig szeretni fogják , még ha nem is tudják az okát."


    "Nem mondom hogy szeress engem,Nem mondom hogy emlékez rám,Ha szíved nem ezt súgja úgy is hiába Mondanám!"

  • "Tapasztalat a bölcsesség kezdete"


    "Futnak,s lassanként kirabolnak minket az évek."


    "A legnagyobb és egyben legkisebb uralom az önuralom."


    "Az ember mit kíván?
    A volt s a lesz szép,csak a van silány!"

  • "Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba. Vesd meg őt.
    Aki nem tud, és tudja, hogy nem tud, az egyszerű lélek. Tanítsd őt.
    Aki tud, de nem tudja, hogy tud, az alszik. Ébreszd fel őt.
    Aki tud, és tudja, hogy tud, az bölcs. Kövesd őt."


    :D

  • '"There are 2 types of people in the world, the ones that entertain, and the ones that observe" -Britney Spears, 2008


  • "Az életben 1 perc alatt minden megváltozhat, az egyikben még boldog vagy a másikban pedig könnyek kínozzak!"


    "Senki sem tudja az igazi nevem senki sem érezheti ha szeretem, elmondanám mennyit érsz de egy élet oly kevés..."


    "Félreteszem az érzéseimet,és mosolygok fájdalmam minden másodpercében. Igen, jól vagyok, ne aggódj miattam, Csak akkor fáj, amikor lélegzem… "


    "Épp amikor azt gondoltam, hogy kezd rendbe jönni az életem, kellett rádöbbennem, hogy csak akkor kezdett darabokra hullani..."


    "Nem maradtam más ,egy tollvonás a lapon,egy gondolat a dalban,
    egy falevél a padon,a múltnak emblémája egy elhagyott lélek,
    miattad meghaltam ,de majd visszatérek"


    Kettészakad a szívem, ha veled vagyok, de akkor is így érzek, ha külön vagyunk,
    és nem számít mit teszek, érzem a fájdalmat... hát veled vagy nélküled?


    "Néha egyszerűbb fogni egy pengét és megvágni a karodat, mint háttérbe szorítani a fájdalmat és mosolyogni, mert a megjátszott mosolyok sokkal jobban fájnak, mint egy borotvapenge valaha tudna…."

  • "Sohasem tudtam eldönteni, vajon az álmaim gondolataim eredője, vagy a gondolataim álmaim eredménye."
    David Herbert Richards Lawrence

  • ,,csak addig nyújtózkodj mig a takaród ér,,


  • Hmm ezek is jók : )


    "A jó és a rossz közötti határvonal úgy elmosódik, hogy a kettő szinte megkülönböztethetetlen, és csak jóval azután vesszük észre, hogy egyáltalán létezik, ha már átléptünk rajta."
    Joanne Harris

    "Látom, ahogy ránézel. (...) És nem kaphatod meg. Talán csak annyi az egész, hogy eddig sosem tudtad meg, milyen akarni valamit, ami nem lehet a tiéd."
    Cassandra Clare