🎅 Karácsony 2022 🎄

• A hír adott:

Akciódús karácsony!

Itt lehet pl. az új Hópehely rendezvényről is beszélgetni.

Ne feledjétek, hogy a mellék rendezvények is már fenn vannak a fórumon:

Polyphemos eventek

Wikin is készítgetem nektek, aki vizuálisabb típus, ott esetleg jobban átláthatja akár a mellék eventeket is!

https://hu-wiki.metin2.gamefor…x.php/Kar%C3%A1csony_2022

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• dreamy

Changed the title of the thread from “Karácsony 2022” to “🎅 Karácsony 2022 🎄”.
  • A rendezvény eddig rendben van, a futball VB-vel együtt egészen jól megy. :) Remélem a Hópehely doboz nem tűnik el a rendezvény után, mivel (nem tudom miért) a Sárkányisten támadás, védekezés nem rakható egybe, de legalább jó eséllyel nyitható. :thumbsup:

• A Karácsonyi új event nekem kifejezetten tetszett.

Eszméletlen aranyosak voltak ezek a kis hóemberek, a kis dobozuk is elég jó dolgokat adott.

Adventi napi ajándékok so-so, de ez máskor sem szokott túl értékes dolgokat rejteni.

Wiki link: https://hu-wiki.metin2.gamefor…nti_kalend%C3%A1rium_2022

Ami szintén tetszik, hogy ismét lesz tombola is, az idén is.

Tombola 12/25-26/01

Wiki link: https://hu-wiki.metin2.gamefor…T%C3%A9li_tombola_2022-23

Itt tudjátok majd követni a szokásos módon a főnyereményeket.

Nekem az idén a karácsonyi okey az ami nem nagyon jött be. Javítsatok ki, ha tévednék, de amég nem ui-ba gyűjtötte a paklit addig többet is el lehetett játszani?

No mindegy is, ami volt szinte mind bronz lett :D egyesével nem túl izgalmas. Az elmúlt években azért volt ezüst meg arany is, de az idén szinte csak bronz.

Villám aukciók... hát nah... :) Kerekek - na ne is említsétek ^^

Ami még kétség és sokan már tippelgettetek, meg reménykedtek a szokásos 50% boldog óra. A minap épp feljött dc-n, és visszakerestük majd 5 évre visszamenőleg tényleg minden évben volt.

Vajon az idén a GF Jézuskája hoz azt is?

Akár tippelhettek is :)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Meglepődtem én is valamit nagyon elrontottak egészen élvezhető eventeket sikerült összehozni sé költése nélkül. Igaz nem karácsonyi de a focisat is ide sorolnám majdnem 2 hónapra kaptunk egy brutális bónuszokat adó jelképet ami ráadásul más amulettekkel/medálokkal kombinálható és nem kellett érte napokig darálni.

Ehhez jött még a hópehely varázslat+forralt bor. Pár perc alatt ki lehetett ütni a hópehely pálcához a cuccokat egyetlen hiányosság, hogy nem rakja egybe a ládából nyitható buffokat de szerencsére a ládák nem tűntek el az event végén.

Most, hogy már nem kell denevért is venni az okey nekem tetszik éjjelente szép mennyiséget ki lehet farmolni nulla melóval.

Szerintem az okeyt mindig is egyesével kellett eljátszani.

40% boldog óra már volt biztos lesz 50 is.