Bányász event

• Sziasztok. Szeretnék a következő hónapra 1 bánya eventet kérvényezni. Tudom, sokan vagytok így ezzel, csak lehet nem mertetek belevágni... nos, itt az alkalom. Aki támogatja a javaslatomat, 1 hozzászólással csatlakozzon a kezdeményezéshez :)

• dreamy

Added the Label Játék
  • dreamy

Changed the title of the thread from “Bánya event” to “Bányász event”.
  • minek támogatni? játszik 50 ember de lehet sokat mondok, majd a gf ha akarja berakja vagy a magyar team ha akarja kár itt bármit is kérvényezni ja és nem lesz off nem támogatom

• Én nem támogatom ezt az eventet, de ha a játék csapatnak lesz erre ideje és módja, akkor majd biztosan tartani fognak.:)

ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʀᴜɴɴɪɴɢ ɪɴ ᴛʜᴇ ᴡʀᴏɴɢ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ᴛʜᴇʀᴇ ɪꜱ ɴᴏ ꜱᴇɴꜱᴇ ɪɴ ɪɴᴄʀᴇᴀꜱɪɴɢ ᴛʜᴇ ꜱᴘᴇᴇᴅ.

• minek támogatni? játszik 50 ember de lehet sokat mondok, majd a gf ha akarja berakja vagy a magyar team ha akarja kár itt bármit is kérvényezni ja és nem lesz off nem támogatom

Azt nem értem, miért ne jelezhetnék az itt játszó játékosok, hogy szeretnének bányász rendezvényt.

Neked ez amúgy miért fáj, hisz te nem is játszol itt: ?

magyaron nem akartam elkezdeni

Lengyelen játszok

Másrészt,még azt sem tudod, hogy ezt a rendezvényt ki rendezi. Ez egy helyi rendezésű event, amit a magyar csapat szervez, nem a gf.

És végképp nem is értem, minek is szólsz hozzá egy olyan javaslathoz, ami téged nem érint, hiszen nem játszol magyaron...

50-nél azért kicsit többen játszanak....

az egész nap egy nagy bánya event van ér bőven.

Mikor volt egyébként utoljára helyi event, fél éve?

Igen, februárban volt utoljára.

Egyetértek veled, bányászni mindennap lehet, csak nem mindennap érdemes, ha a resi szerdán van, akkor kb szombatra teremnek úgy az erek, hogy meg is érje.

Itt a lényeg az, hogy ez egy olyan rendezvény, amit szeretnek a játékosok, és szeretnék ha lenne a közeljövőben.

Természetesen ebben a dologban az emberi tényező nagyon számít, de bízzunk benne, hogy Dalvin és Sirmium fog egy időpontot találni hamarosan, amikor csinálnak a szervernek egy ilyen rendezvént.

Támogatom, mert rég volt, és a játékosok szeretik ezt az eseményt.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Én is támogatom főleg ha BÁNYÁSZ KÖNYVET lehet kapni érte :d

Keress valami egyszerűt, és tedd bonyolulttá :P

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog. 8)