Kereskedő üveg ismét SÉ-ért!

• Sziasztok!

Ma Discordon az a hír fogadott, hogy a kereskedő üveg ismét sé-be kerül, és nem is kevésbe.

Mi a véleményetek erről? (természetesen nyomdafestéket tűrően ;) )

Német fórumon az ottani coma elvileg azt írta, hogy az aktív közösségekből már érkeznek a vélemények, amit jeleznek majd az illetékeseknek, de ne nagyon reménykedjünk, hogy változás lesz.

https://board.de.metin2.gamefo…ostID=3245230#post3245230

Mellesleg a kasmír csomó árát is felemelték.

Ha esetleg mást is találtok, ami drágult, akár azt is leírhatjátok!

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• dreamy

Changed the title of the thread from “Kereskedő üveg ismér SÉ-ért!” to “Kereskedő üveg ismét SÉ-ért!”.
  • Kettős érzések vannak bennem. Egyfelől nekem speciel sokkal jobb volt, amíg SJ-ért tudtam megvenni ezt a tételt. Így is vannak olyan kiadások SÉ-ért, amik nagyon drágák, és azért örültem, hogy ha azokat megveszem, akkor több legyet ütök egy csapásra, mert amennyi SJ-t kapok, abból meg megveszem a kereskedő üveget. Másfelől meg... Túl szép volt, hogy igaz legyen... Számítottam arra, hogy egy idő után a GF majd visszahozza a régi időket, hogy újra SÉ-ért árusítsa ezt a tételt. Remélem, hogy a közösségek hangja elég erős lesz, bár ha azt mondják, hogy ne nagyon reménykedjünk, akkor veszett fejsze nyele.

ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʀᴜɴɴɪɴɢ ɪɴ ᴛʜᴇ ᴡʀᴏɴɢ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ᴛʜᴇʀᴇ ɪꜱ ɴᴏ ꜱᴇɴꜱᴇ ɪɴ ɪɴᴄʀᴇᴀꜱɪɴɢ ᴛʜᴇ ꜱᴘᴇᴇᴅ.

• Mint azt Varden is írta, igencsak kényelmes volt hogy ha az ember már megvette a kb "alap prémiumokat" (tolvaj,yangszedő,stb), akkor az értük kapott sj ből erre is jutott mindig, viszont tény, túl szép volt hogy igaz legyen. A játék /piac mostani állapotát tekintve ez egy igencsak esszenciális tételnek mondható, és ennél kevésbé fontos tárgyakat is drágítottak már/tettek kevésbé elérhetővé.

Amúgy is, nem úgy volt még mikor SJ ért betették, hogy ez csak egy ideiglenes kompenzáció, amiért akkoriban folyton ledobált használat közben?

• Tegnap kiadtak egy közleményt, miszerint

"Hibát találtak a 7 napos kereskedő üveg árában, és tévesen került ki 50 sé-ért, és 39 sé-re csökkentették. A megvásárolt tételeket visszatérítik." :D

- forrás: discord hírek

ez csak egy ideiglenes kompenzáció

igen úgy volt.

De valljuk be, számtalan játékban ez nem képezi fizetés tárgyát, egy ilyen item.

Megszoktuk....

Ahogy észrevettem, egyre többen már csak minimálisan költenek, mert tényleg csak csalódást okoz a játék, sokan erre már így nem fognak költeni.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• A megvásárolt tételeket visszatérítik.

Abban a közösségben, ahol jelenleg én játszom, a CoMa azt mondta, hogy a SÉ különbözetet térítik vissza. Azaz 11 SÉ kerül jóváírásra a számlán. Játékosok elmondása szerint ott ez így meg is történt. Én nem vettem még SÉ-ért kereskedő üveget, és nem is fogok szerintem. Inkább akkor bejárom a piacot, vagy hívásban kérdezek. Azt gondolom, hogy ennyit nem ér meg...

De valljuk be, számtalan játékban ez nem képezi fizetés tárgyát, egy ilyen item.

Megszoktuk....

Na ez az... Nem képezi fizetés tárgyát, de már tényleg annyira hozzászokott a metines közösség, hogy mindenért IS fizessünk, hogy már nem okoz meglepetést semmi.

ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʀᴜɴɴɪɴɢ ɪɴ ᴛʜᴇ ᴡʀᴏɴɢ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ᴛʜᴇʀᴇ ɪꜱ ɴᴏ ꜱᴇɴꜱᴇ ɪɴ ɪɴᴄʀᴇᴀꜱɪɴɢ ᴛʜᴇ ꜱᴘᴇᴇᴅ.

• Szerencsére ez a mi közösségünket nem érinti hátrányosan 2 perc alatt végig lehet nézni a maradék kevés boltot.

Köszönjük GF, hogy elüldözted a játékosok 90 %-át:)

• Szinte biztos, hogy hamarosan megint abbahagyom, nem ez lesz az oka, a SÉ-s üveg csak egy újabb szög a Metin2 koporsójába. Sikerült elérniük a "csakaprofit!!!!!!" szemlélettel, hogy a játékélmény ami régen megvolt, ma már csak emlék. A karimat viszont kedvelem minden hibájával együtt :)), törölni nem fogom.

• That being said, we did take your feedback into consideration, and beginning of May 5, 00:00 CET will put an additional Trading Glass offer, available for Dragon Marks, in the shop. The item will have a 7 day duration and costs 39 DM. You will be able to purchase it twice per month (30d counter starts on May 1) per account. Additionally, we have also put the Cashmere Bundle back in the Item Shop with the original 9 DC offer.

Ritkán mondok köszönetet a GF-nek, de most még is azt mondom, hogy köszönöm. Volt eszük időben észrevenni a közösségek visszajelzéseit, még mielőtt nagyobb kárt tettek volna a játékban. Remélem, hogy a jövőben hasonló dologgal nem kell szembesülni, hogy valaminek az ára egyik pillanatról a másikra, szó nélkül megváltozik.

• Volt eszük

Ha lett volna, akkor egy hírben közzéteszik ELŐTTE, hogy "figyu srácok, vége a szépéletnek, holnaptól ismét sés a kereskedőüveg". Így nem illeti őket köszönet. Főleg úgy, hogy van sok item, ami alapból séért és jegyért is megvehető.... te választhatsz, hogy épp milyen eszközzel veszed meg (pl protein snack, és még lehetne sorolni). Nem, most dobnak egy koncot havi 2x örülhetsz.