Fejdísz átalakítása

  • Az öltözéknek a sisak részét megcsinálhatnák ugyan úgy mint az öltözékeket. Rá lehessen alakítani vagy a sisakra, vagy az örökös hajra. Nem is értem miért nincs még a jatékban. 😃



    Téma címét módosítottam. Dreamy

    jpHPGVZ.gif"Az öreg indián két farkasról mesélt unokájának, melyek minden emberben harcolnak.
    Így szólt:

    -Fiam, a harcot két farkas vívja, mely mindegyikünkben benne lakozik. Az egyik a gonosz, a másik a jó.
    Az unoka pár percig eltűnődött nagyapja szavain, majd megkérdezte:
    -Melyik farkas nyer?
    Az öreg indián ezt válaszolta:
    -
    Az, amelyiket táplálod."

  • Már többször felvetett javaslat, de akkor próbáljuk meg ismét.


    Öltözék fejdíszek átalakításának megoldása


    Öltözék fejdíszek átalakítása 2.


    Támogatom.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • dreamy

    Added the Label Játék
  • dreamy

    Changed the title of the thread from “Fejdísz, fejfedő (Öltözék sisak része)” to “Fejdísz átalakítása”.
  • Már többször felvetett javaslat

    Én még nem láttam javaslatot, amit ennyiszer felvetettek, szinte minden közösségben. Komolyan nem értem, hogy ezt eddig a GF miért nem továbbította, vagy ha továbbította is, miért nem valósult meg.


    Mint mindig, úgy most is: támogatom.

    "Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz."


    HTLbUaQ.gif


    Image by Lesirg:thx:

  • Komolyan nem értem

    én értem. Nyilván plusz bónusz lehetőséget már nem akar adni.

    Egy dísz (tehát szimplán egy átalakítás optolás nélkül) dologért pedig valószínűleg nem áldoz. Nem mellesleg bizonyára rengeteg hibalehetőséggel járna.

    Persze ez csak a magánvéleményem.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Értelmetlen külsőség, nem támogatom.

    I dont lose people, people lose me. U gotta understand this.

  • Támogatom.


    Ugyanolyan értelmetlen külsőség lenne, mint a ruha és a fegyver átalakítása(?) :crazy: Mégis benne vannak a játékban. Nekem is van pár jelmezem alap nullás ruhába beletéve, ami tényleg csak dísznek van. Akkor már miért ne lehetne alap sisakot is átalakítani?


    "...and when darkness finds you, you will face it alone..."

  • Szőke lobonc harcosra, új sérók vérfarkas elleni erővel, viszont bónusz nélküli nincs... Átalakítani meg ugye nem lehet a sima tökfödőt. :) Bár a játéknak már eléggé leáldozott, azért dobok erre egy hatalmas TÁMOGATOM-ot.