🆕 📱 22.1-es verziĂł kibeszĂ©lƑ 🆕 : extra felszerelĂ©s oldal/öv leltĂĄr/istenek pecsĂ©tje

  • Extra felszerelĂ©s oldal Ă©s sok mĂĄs


    A hĂ­r adott.

    KultĂșrĂĄlt keretek közt beszĂ©lgessetek kĂ©rlek.


    Amennyiben lehetsĂ©ges a hĂ­r utolsĂł felĂ©nek csak az "ĂșjdonsĂĄg rĂ©szĂ©rƑl" mondjatok vĂ©lemĂ©nyt, hiszen az Ășj ruha Ă©s hĂĄtas tartozik a verziĂłhoz, maga a hĂșsvĂ©ti event nem. Arra nyithattok, ha szeretnĂ©tek kĂŒlön tĂ©mĂĄt, ha arra Ă©rdemesnek talĂĄljĂĄtok. (bĂĄr a szokĂĄsos eventrƑl van az idĂ©n is szĂł).

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€

  • Tudod dreamy annyi elkeseredĂ©s Ă©s dĂŒh van az emberekben a jĂĄtĂ©k sorĂĄn tapasztaltak miatt hogy ne csodĂĄlkozz ha nĂ©ha elgurul a gyĂłgyszer.

    Jók lennének ezek a vitainditók is de håt mindenki tudja a koråbbi tapasztalatok alapjån hogy nem sokat vårhatunk.

    Felszerelés våltås: az ötlet jó kérdés hogy fog mƱködni

    Öv leltár : sztem alig használják macerás

    Istenek pecsĂ©tje : ParasztvakitĂĄs vĂĄrhatĂłan ( metinben a 70 -os sikeressĂ©gi esĂ©ly azt jelenti hogy 4-5 re sikerĂŒl nem hinnĂ©m hogy az 90% fölötti esĂ©lyt adna

    Nem tudom mennyi a kovåcs kézi sikerességi esélye pontosan de sztem azt fejelték meg 5-10 % al és senki nem szólhat semmit mert igazat irtak :)


    Nem tudom kultĂșrĂĄlt voltam-e ? :)

  • ÖsszessĂ©gĂ©ben nagyon tetszik az Ășj frissĂ­tĂ©s, DE... A felszerelĂ©s vĂĄltĂĄsnak megint csak azokban a közössĂ©gekben lesz Ă©rtelme, ahol a PVP Ă©s a PVM egyarĂĄnt jelen van. NĂĄlunk mĂĄr nagyon rĂ©gen kihaltak a harcok, mĂĄr csak szĂłrakozĂĄsbĂłl csap össze nĂ©ha napjĂĄn egy-kĂ©t jĂĄtĂ©kos. Mindazt Ășgy teszik, hogy "vĂĄrj, felveszem a felszerelĂ©sem". Ha eddig lehetett vĂĄrni 1 percet a felszerelĂ©s vĂĄltĂĄsra, akkor szerintem ezutĂĄn sem ezen mĂșlna. No, de mindegy. Az öv, hĂĄt, hmm... Nem igazĂĄn tudom, hogy mit mondjak rĂĄ. Csatlakozom az elƑttem szĂłlĂłhoz: macerĂĄs. És vĂ©gezetĂŒl: az Istenek pecsĂ©tje megint csodĂĄlatosan hangzik, kĂĄr, hogy TĂĄrgypiac, elkĂ©pzelhetƑ, hogy az ĂĄra sem lesz 10 SÉ, Ă©s szerintem a sikeressĂ©gi esĂ©lyt sem fogja annyival növelni.

    "Akår azt hiszed, képes vagy rå, akår azt, hogy nem, igazad lesz."


    HTLbUaQ.gif


    Image by Lesirg:thx:

  • FelszerelĂ©s vĂĄltĂĄs: az ötlet jĂł kĂ©rdĂ©s hogy fog mƱködni

    a nyĂșlfarknyi leĂ­rĂĄs alapjĂĄn szerintem egy plusz "oldal" lesz, mint a leltĂĄrnĂĄl is.


    EDIT: az influenszerek live-olnak, szereztem egy képet:

    Öv leltár : sztem alig használják macerás

    Pedig oda jĂł pakolni a halakat stb. Én pl. az expes Ă©s nem mindig hasznĂĄlatos halakat/italokat ott viszem magammal, Ă­gy nem foglalja a helyet a leltĂĄrban.

    Ha a leĂ­rĂĄsnak hinni lehet, Ă©s minden IS beletömködhetƑ, akkor bizony egy picit pĂĄr nĂ©gyzettel Ășgymond kibƑvĂŒl a pakolĂł helyĂŒnk. (bĂĄr nekem most is tele van :D)


    Istenek pecsétje : Parasztvakitås vårhatóan

    én is valamiért így érzem, de ne legyen igazunk.


    %-os értékeket tudjuk, hogy sosem közölnek.

    Amit eddig biztos tudunk, hogy az áldástekercstƑl a sárkánytekercs+10%-al jobb.

    A kovi kĂ©zit sem tudjuk ettƑl mennyivel jobb.


    MĂĄgikus kƑ vs. ritu közt sem tudjuk, hogy van-e egyĂĄltalĂĄn kĂŒlönbsĂ©g (elvileg csak tĂĄrgyszintben).

    Aztán vannak az "urbán legendák" a B-s tekercsekrƑl is....


    És azt sem Ă­rtĂĄk le, hogy a tĂĄrgy ĂĄldĂĄstekercs metĂłdusĂș, vagy mĂĄgikus kƑ/rituĂĄlis kƑ metĂłdusĂș lesz-e.


    Ha csak egy Ă©ppen 20. Ășj ĂĄldĂĄstekercs fĂ©lesĂ©g lesz, akkor... nem sok Ă©rtelmĂ©t lĂĄtom.

    Ha a mĂĄsik, Ă©s hozzĂĄjutni ugyanĂșgy lehetetlen, mint egy rituĂĄlishoz, akkor szintĂ©n... :D




    azokban a közösségekben lesz értelme, ahol a PVP és a PVM egyarånt jelen van

    nekem több szettem is van, nem pvp vs pve. Nagy szinten azĂ©rt egyrĂ©szt illik is, meg a tĂ©rkĂ©pek sokrĂ©tƱsĂ©ge miatt azĂ©rt nem egy vĂ©rtje-sisakja-cipƑje van az embernek.

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€

  • Tudom hogy az istenek pecsetje ses, de mivel huzni mindig van mit ( es altalaban draga) engem ez erdekel a legjobban. Kulonbozo hatasok es kosztumok nem lepnek meg bar mindig van valami uj ami jol all a samin 😍 nyalokat is veszunk, uj hatast, rucit is mindent IS

    Na viccet felreteve ovet mar en is problemasnak itelem meg, es az event nekem karcsu a korabbi evekhez kepest.

    I dont lose people, people lose me. U gotta understand this.

  • Az övekkel az a problĂ©ma, hogy vagy kohĂłzom Ă©s nem pakolok bele, leveszem amikor effektĂ­ve nincs szĂŒksĂ©gem rĂĄ Ă©s vigyĂĄzok rĂĄ mint a szemem fĂ©nyĂ©re mert nem pĂĄr millĂĄs tĂ©tel a kohĂł bele. Vagy nem kohĂłzom Ă©s pakolĂĄszok bele. Ha kohĂłs az öv szerintem senki nem pakolĂĄssza mindig ki-be a cuccokat, szimplĂĄn nem rak oda semmit. És ez szerintem most sem fog vĂĄltozni, hiĂĄba pakolhatunk bele szinte bĂĄrmit. SzĂłval ez a frissĂ­tĂ©s Ășgy Ă©rzem nem Ă©rint vagy legalĂĄbbis hidegen hagy.

    A felszerelĂ©s cserĂ©t jĂłnak gondolom, simĂĄn be lehet pakolni tĂŒzes/szeles/villĂĄmos szettet....nem kell feltĂ©tlenĂŒl pvp-re gondolni. Viszont ez viszonylag gyors felszerelĂ©s cserĂ©t jelentene ha jĂłl Ă©rtem Ă©s hĂĄt az ilyen "gyors" megmozdulĂĄsokba nem igazĂĄn jĂł a gf. Gondoljunk csak arra, hogy bannoltak mert gyorsan lĂ©ptem ki-be karikra Ă©s tĂĄrsai. SzĂłval ebbe az irĂĄnyba is elĂ©ggĂ© szkeptikus vagyok. SzĂłval Ă­gy erre az egĂ©szre az elsƑ reakciĂłm az az, hogy nyĂĄĂĄhhh megint kezdƑdik valami bughalmaz kialakulĂĄsa. ?(

    Edited once, last by Ayana ().

  • Itt vannak a videĂłk:

    (a teljessĂ©g igĂ©nye nĂ©lkĂŒl)






    persze van még jó pår, aki szeretné megtalålja a YT-on a többit is.

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€

  • nekem több szettem is van, nem pvp vs pve

    Igen, ez nem jutott eszembe hirtelen, hogy PVE Ă©s PVE is lehet. AbbĂłl indultam ki hirtelen, amit a hĂ­r is megfogalmaz:


    "Ehelyett Ă©lvezhetitek a szupergyors felszerelĂ©s cserĂ©t egy gombnyomĂĄssal. PĂ©ldĂĄul az egyik oldalon PvP felszerelĂ©sbe, mĂ­g a mĂĄsikon PvE felszerelĂ©sbe bĂșjhattok, Ă­gy tökĂ©letesen felkĂ©szĂŒlhettek bĂĄrmire!"


    de mivel huzni mindig van mit

    Ja, csak az a nem mindegy, hogy mennyibe fog kerĂŒlni az a bizonyos tĂ©tel, Ă©s mivel dreamy is mondta, nem tudhatjuk, hogy pontosan hĂĄny %-os sikeressĂ©gi esĂ©lye lesz. Lutri az egĂ©sz, mind mindig.


    Viszont ez viszonylag gyors felszerelés cserét jelente

    Figyeld meg, hogy lesz valami idƑkorlĂĄt. 10 mĂĄsodpercet majd vĂĄrnod kell a felszerelĂ©s cserĂ©k között. (CSAK TIPP!) De kb. olyannak kĂ©pzelem el, mint a raktĂĄros megnyitĂĄsĂĄt, vagy a kereskedĂ©st kĂ©t karakter között. Biztos vagyok benne, hogy ha nem is sokat, de egy minimĂĄlisat vĂĄrni kell, mert a vĂ©gĂ©n mĂ©g kitiltanak, hogy tĂșl gyorsan nyomogatod.


    /Itt tennĂ©m hozzĂĄ, hogy mĂ©g nem volt idƑm megnĂ©zni azokat a videĂłkat, amiket dreamy bekĂŒldött, de hogyha nem is kell vĂĄrni a felszerelĂ©s vĂĄltĂĄsok között, akkor is szĂĄmĂ­tok hirtelen valami hibĂĄra, hogy pl. mĂ©g az elƑzƑ felszerelĂ©s bĂłnuszait veszi figyelembe a jĂĄtĂ©k a sok gyors kattintgatĂĄs miatt./

    "Akår azt hiszed, képes vagy rå, akår azt, hogy nem, igazad lesz."


    HTLbUaQ.gif


    Image by Lesirg:thx:

  • VideĂłkat elnĂšzve szerintem Ă©rdemes rĂĄnĂ©zni, bevallom tök hĂŒlyĂ©n kĂ©pzeltem el ehhez kĂ©pest. ( most sikerĂŒlt megnĂ©zni Ƒket)

    I dont lose people, people lose me. U gotta understand this.

  • VĂĄltozĂĄsok jegyzĂ©ke a 22.1-es frissĂ­tĂ©shez


    Ă©s a vĂĄltozĂĄsok jegyzĂ©kĂ©t is kitettĂ©k, Ă©rdekes dolgokat bogarĂĄszhatok belƑle :)


    EDIT: közben a hĂ­rt visszavettĂ©k, gyanĂ­tom egy kĂ©sƑbbi idƑpontban fog ugyanezen a linken elĂ©rhetƑ lenni.

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€

  • Acces Denied,tĂ©nyleg Ă©rdekes

    Sajnos közben ahogy kikerĂŒlt, Ășgy el is tĂŒntettĂ©k. MĂĄsfĂ©l ĂłrĂĄn ĂĄt lĂĄthatĂł volt.

    Az okot ne kĂ©rdezzĂ©tek, gyanĂ­tom a megjelenĂ©s idƑpontja rosszul lett megvĂĄlasztva :)



    EDIT:

    mĂĄr Ășjra Ă©l a link, de akĂĄr a wikin is böngĂ©szhetitek a vĂĄltozĂĄsok jegyzĂ©kĂ©t:

    https://hu-wiki.metin2.gamefor
%A1sok_jegyz%C3%A9ke/2022

    (akár 2009-ig visszamenƑleg is!)

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€

  • A mĂĄsodik felszerelĂ©s oldalt nem adja meg minden csoporttagnak, talĂĄn vagy a legtöbb sebzĂ©st bevivƑ karinak vagy annak aki elkezdi ĂŒtni a nagymestert. Ami azĂ©rt megjegyzem nem egyszerƱ dolog. SzĂłval a 2. oldal a szerĂłn vĂ©lemĂ©nyem szerint kb 10 karinak lesz meg ingyĂ© :)

    De ezen már sztem senki nem lepƑdik meg :)

  • nem adja meg minden csoporttagnak

    igen, sajnos ez nem olyan kĂŒldi, amit csoportban is lehetne.


    Öv leltár változással kapcsolatban:

    nagyon negatĂ­v szĂĄmomra, hogy az ott tĂĄrolt tĂĄrgyakat mĂĄr nem lehet onnan hasznĂĄlni. Igaz helyette beletehetek olyant, ami "csak Ășgy" nĂĄlam van, mert hĂĄtha kell :D .... Én innen hasznĂĄltam a zöldet meg a lilĂĄt (igen, nem szĂĄmĂ­t ha fogy a tƱzvörös kƑ), Ă©s Ă­gy, hogy most onnan mĂĄr nem lehet az "italokat" Ă©s halakat stb aktivĂĄlni, Ă­gy elĂ©ggĂ© elszomorĂ­tott ez a dolog.


    Az elementåris sebzés megvåltozott:
    Bizonyos szörnyek elementĂĄris ellenĂĄllĂĄsa mĂłdosĂ­tĂĄsra kerĂŒlt. Bizonyos esetekben ez azt jelenti, hogy a jĂĄtĂ©kosok kisebb sebzĂ©st visznek be szörnyeknek, ugyanakkor könnyebb lesz felismerni a szörnyek elementĂĄris gyengesĂ©geit.

    Ki hol tapasztalta meg ezt a vĂĄltozĂĄst?

    Mennyire lett nehezebb?


    Nekem olyan, mintha nem csak az ellenĂĄllĂĄsuk vĂĄltozott volna meg, hanem az erejĂŒk is. (bĂĄr, Ă©n minden karbi utĂĄn ezt Ă©rzem :D , Ă©s utĂĄna helyreĂĄll a dolog)

    De mostanåban, mintha nagyobbat sebeznének is.

    Ti hogy lĂĄtjĂĄtok?

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€

  • Ti hogy lĂĄtjĂĄtok?

    Pontosan ugyanĂ­gy, ahogy leĂ­rtad. Én a kis csapatommal most a razadort prĂłbĂĄltam leverni, Ă©s azĂ©rt nem ment olyan egyszerƱen, mint azelƑtt. Én is szoktam nĂ©ha Ă©rezni azt, hogy karbantartĂĄs utĂĄn a szörnyek ereje megnƑ, de most kĂŒlönösen erƑs lett. Ugyanezt tapasztaltam Thrymen Ă©s NemerĂ©n is. Figyeltem, mennyit csap rĂĄm a Nemere pl. Ă©s volt olyan eset, hogy kĂ©tszer annyit ĂŒtött, mint azelƑtt. Most vagy valami nem stimmel, vagy nem sikerĂŒlt felismernem a szörny elementĂĄris gyengesĂ©gĂ©t.:P

    "Akår azt hiszed, képes vagy rå, akår azt, hogy nem, igazad lesz."


    HTLbUaQ.gif


    Image by Lesirg:thx:

  • Char deletion adjustmetn


    Úgy vĂ©lem ez a hĂ­r belefĂ©r a verziĂł kibeszĂ©lƑbe.

    Megemelik a karaktertörlés szinthatåråt 119-re.

    Vélemények?

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€

  • nem jĂĄtszok de jĂł dolog, mindig idegesĂ­tett mikor karit hĂșztam Ă©s nem engedett mĂĄr 70es karikat törölni, bĂĄr sokakat nem Ă©rint magyaron mert nem jĂĄtszik kb senki mĂĄr, aki azt mondja hogy sokan vannak az hazudik, nĂ©ha felnezek piacra Ă©s chatra is Ă©s rĂ©mes amit lĂĄtok, talĂĄn nyĂĄron lesz összevonĂĄs Ă©s akkor visszatĂ©rek, de amĂ­g ilyen siralmas a helyzet addig off de lehet jobb is hogy megszabadultam mĂĄr 2 Ă©ve a metintƑl

  • Ă©s nem engedett mĂĄr 70es karikat törölni

    igen, eddig 69-es volt a legnagyobb, amit törölhettél.

    Håt nem tudom.... 119-es karit azért mår bƱn törölni, ha mår ekkoråt kitöröl valaki, akkor az akår az egész accountjåt törölhetné.


    KĂ­vĂĄncsi lennĂ©k egy statisztikĂĄra, hogy vajon hanyan Ă©lnek ezzel a lehetƑsĂ©ggel, szĂłval, hogy pl hĂĄny 110+-os kari kerĂŒl törlĂ©sre, mondjuk 1 hĂłnap alatt.

    (BĂĄr sosem fogunk ilyen adatokat lĂĄtni :) )

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€

  • HasonlĂł a vĂ©lemĂ©nyem, mint Dreamynek. Szerintem is aki mĂĄr egy 110+-os karit töröl, az bƱn - plĂĄne, ha abba pĂ©nzt, idƑt, energiĂĄt fektetett, Ă©s nem csak szintelt ezerrel. Szerintem itt inkĂĄbb a lĂ©nyeg az, hogy most mĂĄr lehet törölni akĂĄr egy 75-80-as karit is - bĂĄr Ă©n tĂ©nyleg Ășgy vagyok vele, hogy nekem minden karakter kicsit "szent", amibe 5 percnĂ©l több idƑt fektettem. Az ötlet jĂł, tetszik is valahol, Ă©s megĂ©rtem, hogy miĂ©rt pont 119-re emeltĂ©k meg a szinthatĂĄrt. StatisztikĂĄt sajna nem fogunk lĂĄtni, igen, pedig engem is Ă©rdekelne.:)

    "Akår azt hiszed, képes vagy rå, akår azt, hogy nem, igazad lesz."


    HTLbUaQ.gif


    Image by Lesirg:thx:

  • Ha a mĂĄsik, Ă©s hozzĂĄjutni ugyanĂșgy lehetetlen, mint egy rituĂĄlishoz, akkor szintĂ©n... :D

    No hĂĄt akkor kb 200 perc Ă©s megtudjuk mennyire ĂĄrazza fel a GF ezt az Ășj tĂĄrgyat.

    A leĂ­rĂĄsĂĄbĂłl mĂĄr kiderĂŒl:

    "A fejlesztett tĂĄrgy nem semmisĂŒlhet meg, Ă©s a szintje sem csökkenhet.",

    hogy egy mĂĄgikus-ritu fĂ©le fejlesztƑ lett.


    Majd Ă­rjĂĄtok meg mennyi volt az aukciĂłn :)


    A tĂĄrgy wiki linkje:

    https://hu-wiki.metin2.gamefor
tle=Istenek_pecs%C3%A9tje



    Ui:

    a mai aukciĂłn 2 Ășj szörnykĂĄrtya dobozt is bemutattak:

    https://hu-wiki.metin2.gamefor
C3%B6rnyk%C3%A1rtya_doboz

    https://hu-wiki.metin2.gamefor
C3%B6rnyk%C3%A1rtya_doboz



    Edit: 4000 sĂ©tƑl indult :)

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€