Még köd fedi: Egy új kazamata? - Enigma templom kibeszélő

• Már német fórumon olvastam erről

https://board.de.metin2.gamefo…geheim-ein-neuer-dungeon/

, de hiába néztem az emailem én nem kaptam promóciót a Valentin napi cukiságokról, ám egy másik emailembe belépve megláttam miről is kérdezgettek a németek.

Vajon ez már megint mi lesz?

(Megkérek mindenkit a témával kapcsolatban írjon, ha ötlete van, mellőzzük a "rosszat" és "negatívoskodást". Köszike)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Abban a témában elég jól elkalandoznak, de van benne pár érdekes dolog.

Én már reménykedem azért valami jóban is.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Hát ha tippelnem kellene akkor Teriel barlangja a következő nagyobb run és elégg valószínű hogy Yohara térképhez lesz köze és erősebbnek kell lennie az Alastornál ugyanis ki költene annál gyengébb runra jelenleg nem érné meg új felszereléseket csinálni sem ha gyengébb run mint Alastor. A jutalmak terén én lomokkal teli ládát gondolok esetleg zsoldosokkal kapcsolatos fejlesztőket vagy abrakot a lovaknak. A belépő pedig vagy fizetős lesz vagy bele teszik olyan bossba amit nehéz leütni vagy nagyon ritkán spawnol viszont ezen megoldás a CH-k számának csökkenése után kicsit gondot fog okozni ha ezt az utat válassza a gameforge. Egy új barlang csak abban az esetben lenne pozitív ha nem csak Yoharára és a bajnokokra gondolnak hanem a játékos bázis maradék 90%-ra is :gamer:

• Amennyit megtudtam ebből a kis leírásból, az alapján fogok most véleményt nyilvánítani. Szerintem ez végre egy olyan frissítés lesz, amihez nem szükséges a bajnok szint. És ezt abból gondolom, hogy "a legyőzött főszörnyektől szerzett kincses térképek" kellenek majd ahhoz, hogy ezen az új térképen tevékenykedjenek a játékosok. Főszörny lehet akár a razador vagy a nemere is, legalább is szerintem. Izgalmasnak tűnik, bár mint mindig, gondolom majd most is meg lehet venni SÉ-ért ezeket a térkép darabokat (vagy az egész térképet rögtön), és akkor nem szükséges előtte megölni 3-4 bosst, hogy megkapd a darabokat. Amit még hozzátennék, hogy ez biztos a szerverösszevonások után fog majd bekerülni nem sokkal, úgyhogy izgatottan várom, hogy mi lesz.

Már nem fedi köd: Az Enigma templom

Viszont már is jeleznék egy hibát a kiírással kapcsolatban.

A szinthatárok a következőek:

• 75 és 90 szint között
    • 91 és 120 szint között
    • 1-es Bajnokszint felett

All: örülök, hogy végre gondoltak a 75-120 közötti rétegre is, nem csak a bajnokszintűekre, az viszont megint más kérdés, hogy a pályát kik fogják majd bírni, illetve, hogy mire lesz szükség. Ugyanis az nemigen derült ki ebből a leírásból. Viszont beigazolódott, amit már többen is beszéltek: főként az új lovaglási rendszerhez, illetve a zsoldosrendszerhez lesznek majd jutalmak. Ami még szemet szúrt, az a Tigrisérme. Végre elérhetővé teszik normál szervereken is ezt a fizetőeszközt, kérdés, hogy mekkora esély lesz majd a jutalom bezsebelésére.

Postokat összevontam. Dreamy

ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʀᴜɴɴɪɴɢ ɪɴ ᴛʜᴇ ᴡʀᴏɴɢ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ᴛʜᴇʀᴇ ɪꜱ ɴᴏ ꜱᴇɴꜱᴇ ɪɴ ɪɴᴄʀᴇᴀꜱɪɴɢ ᴛʜᴇ ꜱᴘᴇᴇᴅ.

• dreamy

Changed the title of the thread from “Még köd fedi: Egy új kazamata?” to “Még köd fedi: Egy új kazamata? - Enigma templom kibeszélő”.
  • „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Sosem gondoltam volna, hogy olyan hangulatú MAP-ot tud készíteni a GF, mintha PVP-znék, pedig az ellenfeleim mobok. Első ránézésre tetszik, a virágok pedig nagyon kreatívak a pálya elején. Egy kérdés azonban felmerült bennem. A surára, harcosra, ... hat mondjuk a sura, harcos, ... elleni erő? Ez nagyon érdekelne, mert ha igen, akkor végképp szimpatikus ez a pálya.:D

ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʀᴜɴɴɪɴɢ ɪɴ ᴛʜᴇ ᴡʀᴏɴɢ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ᴛʜᴇʀᴇ ɪꜱ ɴᴏ ꜱᴇɴꜱᴇ ɪɴ ɪɴᴄʀᴇᴀꜱɪɴɢ ᴛʜᴇ ꜱᴘᴇᴇᴅ.

• Sikerült kapnom egy tekercset, de sajna nem jutottunk be a titkos terembe :)

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Tapasztalatok:

A belépő térképet, tekercset elég gyehennán dobják a bossok de ez nem meglepő.

Az alap run jatalmai jellemzően petkaja :)

A titkos terem jutalmai : zsoldos jegy, sötétjadit, füstjadit, gyémánt és petkaja. ( Eddig ezek jöttek )

De ez legalább bulinak jó a jutalom felejthető.

Egy tanács ha a Yoharás mapokra szól a belépőd természetesen a statoknam meg kell lenniük.

Mondjuk azt nem értem hogy a metinkövek leütésekor miért kell a karinak meghalni még szerencse hogy expet nem veszit mert az elég bosszantó lenne bár igy sem értem miért kell egy run alatt 30 szor lehalnom a köveknél :)

• Az A osztályos templomról nagyon sok videó van fenn a YT-on.

De egyet kell értsek veled, egy kis kikapcsolódás, közös program, és annyira nem megerőltető.

Nyilvánvaló az is, hogy itt inkább maga a titkos terem ami "megérős". A sok videóból már az összes drop látható, amit az "A láda" ad, ezt a wikin is láthatjátok már.

A Kincsesláda csak egy plusz. - és ezt mindenképpen nyitni kell, mert se nem eladható, se nem kidobható stb.

Mondjuk azt nem értem hogy a metinkövek leütésekor

Szégyen a futás, de hasznos ;)

Nekünk nem a metinest adta, hanem a sura-harcos-nindzsa-sámán-vérfarkasost.

Itt meg az a bosszantó, hogy egy picit monoton, mikor már 6-odjára is "Nem találtad meg a megfelelő szörnyet" felirat jelenik meg.

Ami még zavaró, a postaláda mindennapos zárása, mert a jutalom nem jön azonnal, hisz a posta le van zárva.

És persze tudjuk, hogy elővigyázatosságból van ebben az időben a zárlat, de azért lehet ezzel is kezdhetnének valamit.

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Szégyen a futás, de hasznos ;)

Nem tudsz kifutni mindenképp lehalsz :)

Ja igen és a beetetés megvolt a térképekkel már várom a SÉ.ért vásárolható belépőt

( Nálam semmi nem változott viszont most már 50 Argoszból se jött belépő :) )

És a mai napon köszöntem el az Enigma runtól :

2 nap alatt nem esett egy belépő se, kár elvenni a játékosok kedvét vagy akkor irják le hogy mely bossok dobhatnak és melyek nem. Sztem nem elvárható hogy 0-24-ben Argoszt üssünk azért hogy menjünk egy 10 perces runt petkajáért. Szóval ennyi a részemről. Jól indult de ez is befulladt szokás szerint. Gondolom lesz külön vélemény :) Valami ritka és kirivó esetről :)

Edited 2 times, last by krisi09 ().

• Nem tudsz kifutni mindenképp lehalsz :)

Ma 2-n is voltunk, mindkettő metines volt.

Kis koncentrálással sikeresen kifutottunk a halálkörből. Persze nem mindig sikerült :)

Dehát nem időre megy szerencsére.

Holnapra is eltettünk 2 tekercset :)

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍