2FA azonosítás

  • A hír adott:

    2FA for some accounts


    Ha van kedvetek, osszátok meg a tapasztalataitokat, véleményeteket ezzel a hírrel kapcsolatban, természetesen nem baj, ha mindezt kultúrált formában, a fórum szabályainak megfelelően teszitek :) .

    Természetesen magáról a 2FA azonosításról is leírhatjátok a véleményeteket.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Köszönjük. Még egy nehezítés, hogy játszani lehessen, állandó fiókomat blokkoltátok. Nem óhajtok ennyi biztonsági óvintézkedést. Határozottan rossz újításnak tartom.

  • Jo ez csak szeretnem en eldonteni akarom e vagy sem. Random egyik regisztraciora beadta igy kenytelen voltam aktivalni.

    Addig nincs baj, amig nincs baj.

  • Nos...

    Itt az ideje, hogy elővegyem a morgós formámat...


    Mai napon elért a 2fa hullám engem is. 8 metin id-n egy gf accounton.


    Ami jellemzőt tudok mondani, az összes id és a rajta levő karakterek egy céhben vannak, adományozós karik, nem kicsik, 30-asok, orkfogas biosszal készen.

    A céhnek céhtelke is van, az utolsó bástya Daeyamiban, de akkor 2 nap múlva azt is hagyom a francba.

    Természetesen a tombolára is "használva" voltak, rakijukban az őrzögetett cuccokkal, csak h ne foglalja a főkarikon a helyet....

    (nem kevés won lett beleölve ezekbe a karikba, a céh az elsők közt volt sokáig 21-esként, majd egész 26-os szintig lett feltornászva.... persze ez sem számít, biztos bot vagyok)


    És mi a VICC????????????????????????????????????

    A TÁRGYPIAC tökéletesen működik nekik a honlapról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    (tehát költhetsz paraszt, de játszani azt nem fogsz)


    Szánalmas és undorító húzás, hogy többéves accountok, nem 1-es karikkal (de ha 1-es is lenne, lehetne épp raktár kari), és MI SZÍVUNK az úgynevezett botok elleni küzdelem miatt.


    KÖSZÖNÖM Gameforge ! Örülök, hogy botnak tekintesz és veszélyesnek a magad számára....


    És nem vagyok hajlandó 2fa azonosítást végrehajtani, mert amikor többéve beregisztráltam, nem volt FELTÉTELE a játéknak az, hogy rendelkeznem kell mobiltelefonnal meg egyéb marhaságokkal!!!



    :thumbdown::cursing:<X

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • SjfuO2


    És még ez is.... Nekem is egy elég értékes cuccokkal teli karakteremhez nem engedi a hozzáférést, csak a kétlépcsős azonosítás aktiválásával, ráadásul olyanon, ami egy kliensben van a főkarakteremmel. Nem vagyok hajlandó erre, Főleg a link szerinti üzenet után komolyan elgondolkozok érdemes-e még bármilyen bizalmat éreznem .

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"


  • Azért ez is sokat elárul...

    Tényleg NC, az ilyen appokat alapból szkippeli az ember...

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • SjfuO2


    És még ez is.... Nekem is egy elég értékes cuccokkal teli karakteremhez nem engedi a hozzáférést, csak a kétlépcsős azonosítás aktiválásával, ráadásul olyanon, ami egy kliensben van a főkarakteremmel. Nem vagyok hajlandó erre, Főleg a link szerinti üzenet után komolyan elgondolkozok érdemes-e még bármilyen bizalmat éreznem .

    De akkor most mit lehet tenni? Hasonló cipőben járok én is.

    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

  • A hír adott:

    2FA for some accounts


    Ha van kedvetek, osszátok meg a tapasztalataitokat, véleményeteket ezzel a hírrel kapcsolatban, természetesen nem baj, ha mindezt kultúrált formában, a fórum szabályainak megfelelően teszitek :) .

    Természetesen magáról a 2FA azonosításról is leírhatjátok a véleményeteket.

    Bankszámlához kell ilyen biztonsági intézkedés.Pár hónapja majdnem elveszitettem egy nagyszintű karimat pont a 2 lépcsős azonositó miatt. 1 hónapig leveleztem mire sikerült deaktiválni a megsemmisült telefonomhoz csatolt azonositómat.közbe lement minden kosztüm,előfizetés... kb 800 sé bukás.Soha többet nem rakom kétlépcsős azonositóhoz egy accomat sem ezek után

  • Szeretném a véleményeteket megkérdezni:

    van-e köztetek olyan, aki deaktiválta-e már önmaga a 2FA-t?


    Gond nélkül működött-e a dolog?

    Mennyi idő után lehetséges ez?

    Lehetséges-e egyáltalán?

    Volt-e utána bármiféle gondja a belépéseknél?


    Másik kérdésem:

    adott-e már bárki is sikeresen több GF azonosítót az apphoz?

    Mik a tapasztalataitok erről?



    Még mindig azon az állásponton vagyok , hogy tiltakozok a 2FA ellen, viszont a 8 id-mre rengeteg játékidőt és annál több wont fordítottam, így nem szeretném elveszteni a rajtuk felgyűlt Bátorság medáljaimat, és cuccaimat.

    Ha a deaktiválás működő dolog, akkor lehet megpróbálnám (bár irtózom a gondolattól is, főleg az 1,3-as besorolású app miatt is, meg amúgy is....).


    Bár ugye ki tudja, hogyha deaktiválom, utána ugyanezen id-kre mit fog makogni a rendszer.

    Esetleg valaki ezt már próbálta?

    Tehát megkapta h 2FA kell, de utána deaktiválta, és vajon újra kérte-e a rendszer?


    Megköszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Nekem a fő karakteremre sikerült rárakniuk az egyik hullámban, nem túlságosan örültem neki. Kipróbáltam, hogy aktiválás majd deaktiválás után lehet-e használni, de nem. A többi accountot viszont lehet használni deaktiválás után is, egyedül azokat nem amik eredetileg igényelték a 2fa-t. Ha csak lepakolós karikról van szó akkor szerencséd van, mert elég addig beállítani míg átrakod a dolgaid egy másik accra, sajna én nem úsztam meg ennyivel


    Ha a telójára nem akarja valaki rárakni, akkor ott a Bluestacks nevű emulátor progi gépre, egyszerű és nem sokkal több idő megnyitni azt, mintha a telefont vennéd elő.

  • Friss hír a Gameforge authenticator appról
    Gameforge Authenticator App hírek


    Vajon mi lesz a 2FA-ra kötelezett accountokkal?

    Vagy csak szimplán most akkor más auth appal fogom tudni csak feléleszteni esetleg az enyémeket, amire kötelezően kérik?

    Vagy ha most "külső" appal aktiválom, vajon be tudok majd lépni?

    Még mindig nem tetszik ez a dolog...

    És még mindig felháborít, hogy 8 accountomra kötelezi a GF, mert ő küzdött a botok ellen...

    Hja ... küzdött, és normál játékosokkal megy a huza-vona. A botok, csalók meg vígan farmolják a szervereket....

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Vajon mi lesz a 2FA-ra kötelezett accountokkal?

    Ez a kérdés engem is érdekelne. Remélem, hogyha most kivonják ezt a forgalomból, azoknál is megoldódik. Esetleg megosztanád, hogy nálad mi a helyzet? Továbbra is kérik a 2FA-t, vagy már nem?

    Hja ... küzdött, és normál játékosokkal megy a huza-vona. A botok, csalók meg vígan farmolják a szervereket....

    :thumbup::thumbup:

    Igen, nekem is egy fiókom bánja ezt a 2FA-t, de nem tudok mit tenni...

    "Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz."


    HTLbUaQ.gif


    Image by Lesirg:thx:

  • Továbbra is kérik a 2FA-t, vagy már nem?

    igen, sajnos továbbra is ugyanúgy 2fa kötelezett a 8 accountom

    Mármint konkrétan a GameForge-nak kéne írni...

    én próbáltam, nem tudnak semmit tenni

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Sziasztok! Olyan problémába ütköztem, hogy én effektíve egyáltalán nem tudok belépni az accountomba emiatt a kétfaktoros azonossítás miatt... Ilyenkor mi a teendő?

  • Ilyenkor mi a teendő?

    https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=hu

    Nyiss jegyet a fenti linkre kattintva a supporton, ott tudnak ebben segíteni.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍