Le fogják e tiltani a videómat?

  • Sziasztok. Nem tudom van e kompetens ember az ügyben köztetek. Az érdekelne,hogy a GF letiltja e a sima GF metin2-es videókat youtuberól vagy azok maradhatnak? Azt tudom,hogy nagyon szeretik tiltani a privát szerós videósokat,viszont az,hogy a saját játékukról készült videókat is tiltják elég logikátlannak tűnik. Köszi ha van valaki aki tud biztosat mondani. :)

  • Szia!

    Belenéztem 1-2 videódba....hát nem keveset beszélsz bennük a privát szerverekről, miközben a GF metinen tevékenykedsz. Olyan dolgokról, hogy most ez meg az ami GF-en igy van megoldva, az priváton jobban van megoldva, ez meg az ami nincs GF-en az ezen meg azon a privát szerveren bentvan, stb...
    Hogy lehet havas textúrával, hóesésbe játszani? Nem folyik ki tőle a szemed? Kapcsold már ki ;(

    Volt valami podcasted 2 sráccal, ahol arról beszélgettetek, hogy 10 dolog ami priváton bentvan de GF-en nincs és dejó lenne. Erre csak annyit mondok, hogy vak vezet világtalant. Kb. a fele a "tizes listádból" bentvan a GF metinen, csak nem olyan verzióban, ahogy Te azt elképzeled.
    Még sorolhatnám a gondokat, de semmi közöm hozzá, Te vagy a tartalomgyártó, Te döntésed minden ami a videókban előfordul.