🐺 🐯 Melyik szörnyre gondoltam? 🐍 🕷️

• A játék menete a következő:

A játékot elindítom egy képpel.

A következőnek le kell írnia melyik az a szörny, majd feltennie egy képet az általa választott szörnyről.

Keress egy képet egy játékbeli szörnyről, töltsd fel csatolmányként (attachments), illeszd be teljes képként a hozzászólásba (full image).

(Ha több szörny is ugyanúgy néz ki, írhatsz pici infót a biztosabb találathoz.)

Igazából nem biztos, hogy kiderül azonnal, hogy jó-e a válasz, a visszajelzésre akkor van lehetőséged, ha te találsz ki egy más által feltett képet.

Csak akkor tehetsz képet, ha az előtted levő feladvány megfejtését megírod.

Remélem jót szórakozunk!

Jó játékot!

1. kép:

Melyik szörnyre gondoltam?

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• szörny amire gondoltál szerintem a Charon.

Melyik szörnyre gondoltam én?

Csatolmányt a hozzászólásba beillesztettem. Dreamy

Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

Edited once, last by HopeGirl ().

• Legalább 3 szörny ugyanígy néz ki, így nehéz megtippelni :)

Szerintem Tartaros.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Igen, arra.

Te pedig a Zephyr harcosra gondolhattál.

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Sziasztok,

Valóban a Zephyrre gondoltam!

Szerintem az új térképről az Északszél búv. hadvezér (jég)-re gondoltál.

Következő feladvány:

• Ez egészen biztosan a sivatagi róka.:)

Vajon melyik szörnye gondoltam én?

ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʀᴜɴɴɪɴɢ ɪɴ ᴛʜᴇ ᴡʀᴏɴɢ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ᴛʜᴇʀᴇ ɪꜱ ɴᴏ ꜱᴇɴꜱᴇ ɪɴ ɪɴᴄʀᴇᴀꜱɪɴɢ ᴛʜᴇ ꜱᴘᴇᴇᴅ.