Tárgykiosztási hiba tárgypiac raktárba

  • Ma tapasztaltam egy újjabb hibát.A tombolán nyertem 500db fényes erőszilánkot amiből gyat lehet készíteni. Kiosztaskor viszont nem adott a rendszer csak 225 darabot. Még 2 karimon van ilyen 500dbos nyeremény a következő kiosztását le fogom videózni és feltölteni ide. Ha nyerünk valmit tökéletesen elállított tombolán és az véletlen piros vagy kék poti, jó lenne a nyereményt hiánytalanúl megkapni.;)

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Szia, Fénylő kődarabnál rég ezt csinálja, valamiért csak 225-öt oszt le, függetlenül hogy van még helyed a tárgypiac rakiban. Nyisd meg újra akkor ott lesz 450 db, harmadik nyitásra pedig mind az 500.

  • Sperber leírta a megoldást, a nyeremény hiánytalanul megérkezik, csak 3x kell megnyitni a tp rakit.

    A kiosztási probléma ismert, témát zártam.

    Dreamy

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • dreamy

    Closed the thread.