vegyeskereskedőnőnél kapható pár dolog újra gondolása mennyiségben

• Én is támogatnám az ötletet, bár jelen pillanatban én már annak is örülnék, ha egyes potiknak fix helyük lenne és nem változna pl hétről hétre az 5-20 és 200as potik sorrendje. Eléggé zavaró, hogy egyik héten még a 3. helyen van a 200as pakk majd ezt követő héten meg a 20as van ugyan ott.

• A tény: hely az nincs, ahová ezek az új csomagok bekerülhetnének.

Jelenleg 2 szabad hely van.

Az említett tárgyak nem az "olcsó" kategória, ha lenne is nagyobb kiszerelés, az 1, illetve az üveg esetében a 10-est mindenképpen meg kellene tartani (kisebb pénztárcával rendelkező játékosok, kezdőkre gondolok itt elsősorban).

Azt se felejtsük el, hogy a milliós tételeknél, figyelmeztető ablakot tettek be (alkimistánál tapasztalhatjátok), tehát maga a vásárlás menete, mindenképpen lassított.

Talán a kis italok kivétele jó dolog lenne (szerintem azt szinte senki nem vásárolja), hogy az ilyen igényekre is legyen megfelelő hely a vegyesnél .

Támogatom, de csak úgy, hogy a jelenlegi lehetőség megmaradjon 1db-os ill. 10 db-os vásárlási lehetőség.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• dreamy

Added the Label Játék
  • A JAVASLATOT TÁMOGATOM. A szabadhely megoldható ha lapozhatova teszik a vegyeskereskedőnőt . Nincs akadály a több oldalas megoldásnak .

„Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

• Én azt nem írtam, hogy vegyék ki az 1 db-os vásárlási lehetőséget, hanem hogy bővítsék. Mindazonáltal igen, megoldható lehetne a 2 oldalas bővítés is, ha minden bent kell hogy maradjon. Vagy mint egy prémium boltnál nagyon ablak lehetőséget biztosítani a vegyeskernél, hogy minden elférjen 1 oldalon. Ez már csak részlet kérdés szerintem.

• Én azt nem írtam, hogy

Nem is írta senki, hogy te írtad :P

Mindazonáltal igen, megoldható lehetne a 2 oldalas bővítés is, ha minden bent kell hogy maradjon. Vagy mint egy prémium boltnál nagyon ablak lehetőséget biztosítani

Ez már csak részlet kérdés szerintem.

Az ilyen részletkérdések szokták teljesen elrontani, ami jól működik.

Ha már méretet vagy lapozhatóságot kell beleprogramozni, akkor ott már hibalehetőség van :) .

Ha átgondolják mire lenne valóban szükség, talán az ötlet is sokkal könnyebben megvalósítható, mint egy komplett programozási dolog.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• A nagy potikból az 5 db-os kiszerelést is kilehetne venni, a hely miatt, szerintem azt legyen akármilyen "szegény" egy kari úgy sem azt veszi ha veszi hanem már a 10db-st, ugyan így esetleg a közepesekkel.

• Támogatom. Hely kérdésben pedig a kis italokat áldoznám fel mert teljesen feleslegesnek tartom. Ha törölni nem is akarják őket esetleg átrakni másik npc-hez hogy a játékban is maradjon de a vegyesnél se foglaljon helyet.

• Támogatom. Hely kérdésben pedig a kis italokat áldoznám fel mert teljesen feleslegesnek tartom. Ha törölni nem is akarják őket esetleg átrakni másik npc-hez hogy a játékban is maradjon de a vegyesnél se foglaljon helyet.

Ezt viszont nem támogatom, hiszen ha egy kezdő játékos nem teheti meg a 200 darabosat, akkor az lehet megoldás számára. Plusz egy npc meg ne legyen már, így is annyi van, hogy nehéz fejben tartani mi hol van.

• támogatom az meg hogy egy kezdő olyanról nincs szó 2021 van magyar szeron nincs már kezdő ez felejtsük el de az is megoldás lehet hogy ctr+kattintás az adott tárgyra és mi kiválaszthatjuk mennyit akarunk venni belőle ez jobb megoldás lenne és akkor a kezdők is akik persze nincsenek, tudnak venni

• Véleményem szerint egy kezdő játékosnak sincs szüksége a kis potikra. Olyan gyors a szintelés az elején hogy azzal a pár potival amit közbe kapsz/ütsz simán el lehet lenni addig, hogy már a közepes kelljen. A 20 szint még egy kezdőnek is nagyon hamar elérhető. Npc alatt pedig nem feltétlen új npc-re gondoltam hanem olyan funkciójukat vesztett map1 karakterekre mint a fegyver vagy a fegyverzet kereskedő. náluk elférne a kis piros illetve a kis kék ital. A kezdők is megtalálják hiszen küldetések vezetnek hozzájuk, egyik hátránya, hogy hülyén néz ki. De ezzel lehet legkényelmesebben felszabadítani helyet a vegyeskereskedőnőnél.

• Ha mindegyik potinál legyen az kicsi, közepes vagy nagy, ha az 5 db-osakat vesszük ki, már egy rakat üres hely lenne, ami jó volna az új dolgokhoz, plusz maradna a "kezdő" játékosoknak is poti vételi lehetőség, egy 10dbs poti csomag ára már csak nem annyira egetverő, hogy problémát okozzon.

• dreamy

Closed the thread.