Pár ötlet

• Sziasztok, lehet már volt szó róla máshol, így előre is bocsánat az újbóli felbukkanás miatt, de nem láttam a javaslatok között. Ezért írok le most párat, és később még ami eszembe jut. Remélem mások is hasonlóan hasznosnak tűnő véleménnyel lesznek erről (vagy nem).

- elvarázsolt erdőben is működhessen a teleport gyűrű a házasok között illetve ochao templomban,

- vegyeskereskedőnőnél nagyobb csomagokban is kapható legyen az üres üveg, az öltözék optoló, forgató

- szellemkövek, készségkönyvek stackelhetősége

Köszi a türelmet.

• elvarázsolt erdőben is működhessen a teleport gyűrű a házasok között illetve ochao templomban,

Run mapok, nem fog.

szellemkövek, készségkönyvek stackelhetősége

Többször felmerült, több közösségben is az évek alatt.

Én úgy vélem ez az ötlet már eljutott oda ahova kell.

A többi már nem rajtunk múlik.

vegyeskereskedőnőnél nagyobb csomagokban is kapható legyen az üres üveg, az öltözék optoló, forgató

Erről az ötletedről, nyiss légy szíves egy külön témát, lássuk ki, mit gondol erről.

Legközelebb, ha több ötleted is van, mind külön-külön témába írd meg.

Témát zártam:

Ha egy témán belül többféle javaslat kerül megfogalmazásra, a téma zárásra kerül; egy javaslat - egy téma.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• dreamy

Closed the thread.