Hackerek, spambotok jelentése

  • Üdv!Ch 2 sivatagban már lassan 2 órája harcolunk egy hacker ellen,aki távolból öli a mobokat,ütés nélkül,újraéledéskor feltűnik,eltűnik,átrepül egy másik helyre,és hiába öljük le,újraéled,valamint hiába próbálom felhívni bárki figyelmét,csúnya beszéddel,nem readál.Hol vannak ilyenkor a GM-ek,a team tagok,akik lezárják a postokat,ha bármi csúnya beszéd történik,de válaszolni akkor sem tudnak?

  • Szia!

    Az ilyen jelzéseknél nem árt ha:

    • szervert is írsz, ch-val, térképpel
    • karakternevet (esetleg teszel be róla egy képet)
    • koordinátát

    A GM-ek is emberek, nem 0-24-ben monitorizálják a hívót, vagy a fórumot és a jegyrendszert sem.


    Az ötleted jó, hogy a fórumra leírtad, a körítés már kevésbé.

    Hol vannak ilyenkor a GM-ek,a team tagok,akik lezárják a postokat,ha bármi csúnya beszéd történik,de válaszolni akkor sem tudnak?

    A játék csapat nem zár le semmiféle postot, ne keverd a fórumot a játékkal. Másrészről, ha olvasták is a hozzászólásod, nem biztos hogy a gm-ek reagálnak, hanem mennek és teszik a dolguk.


    Javaslom minden ilyen esetnél, a fórumos jelzéssel egyidőben a jegyrendszert is használni.

    A téma maradjon, mert az utóbbi napokban sokszor jeleztétek, hogy ilyen esetet láttatok, de mindenkit megkérek, kicsit több információval tegye meg a jelzését.


    Köszi

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Én kérek elnézést,azt hittem 1 gm legalább van,ha nem is 0-24-órában,de legalább váltásban,állandó részvétellel.Mellesleg megjegyezve,hívásban ch-ban,map névvel,kordinátával,írtam,kifejezetten a GM részére,hangoztatva,miről van szó.De inkább hagyjuk.



    Mod megjegyzés:

    ha ott tudtad, ide is úgy kellett volna :)

    A további postolást mellőzd kérlek, nem kibeszélő téma ez.

    A csapat listát megtekintheted itt: https://board.hu.metin2.gameforge.com/wcf/index.php?team/ , amiből az is kiderül, hogy gm csak 1 van. :)

    Dreamy

  • ch1-ch5 yongbi sivi 783;996 nevét nem tudom mert fura piros kari 2 is

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • dreamy

    Changed the title of the thread from “Hackerek” to “Hackerek, spambotok jelentése”.
  • Sziasztok!

    Magyar szerveren több CH-n Chunjo map1 -en cheatelget valaki. Teleportálgat a frekventált Húsvéti metin lelő helyek között és damaget spammel a mobokra, metinekre. Hajnali 2 és 3 között láttam. Lvl 23as A 20as Húsvéti metint kb 10-15 másodperc alatt kapja széjjel, lábról. Nem látni ahogy üt, vagy megy, csak furán rázkódik a karaktere.

    Karaktere neve: Outze

    Eltűnt a fél kommentem. Szóval Jó ez így? vagy meg kellene oldanom a képfeltöltést?

    Köszönöm!

  • Magyarország szerveren, Sárga birodalombeli, Kék birodalomban Ch1-en jött be a városba - ahogy közelebb értem hozzá, eltűnt. Előtte a mobok is meghaltak körülötte.
    Neve: Mopoi, lv20-as menta

  • Sziasztok!


    Magyarország Ch2 sárkány völgyben volt a karakter. Fut/sétál, köpenyezik és halnak meg a mobok ütés nélkül mellette. Valamikor "láthatatlan", vagy éppen elteleportál, majd visszajön.

    http://kepkezelo.com/images/d4dl7osrfay6oajsmkhk.png

    http://kepkezelo.com/images/d4dl7osrfay6oajsmkhk.png


    Képet linkké alakítottam. Dreamy

    Szint: 55 Kaszt: Harcos Skillek: Aura: P Mámor G1

    Szint: 95 Kaszt: Sura Skillek: Penge P, Elv. vért P, Félelem P

    Szint: 75 Kaszt: Sámi Skillek: Áldás P, S. segítség P, Visszaverés P

  • Sziasztok!

    Imádom, mikor ezek a mágnes hack-es karik feltűnnek. :') Magyarország, Jinno map1, CH1
    Újabb gyöngyszem: piros karakter szórakozik vele

  • Kedves Játékosok!


    Amennyiben a jegyrendszerben (vagy ide, vagy a discordra) ilyen témában tesztek képet, megkérünk benneteket, hogy az jól látható-olvasható legyen.


    A PrtScr gomb lenyomásával a játék ment képernyőképet (játék mappa/screenshots), ha lehetséges ne elmosódott telefonos és egyéb kiolvashatatlan képeket tegyetek közzé.


    Ebben az esetben ha a PrtScr gomb lenyomásával készítesz képet, és azt pl Paint programba beteszed, és kivágod belőle a lényeget az is jó, csak jól olvasható legyen.


    Más egyéb jelentésekben csak a hivatalos formát fogadják el:



    Megértéseteket köszönjük!

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍