Téli versíró verseny

  • Sziasztok!


    Ez a "Téli versíró verseny" kibeszélője! 8)

    Jó versírást, szórakozást, beszélgetést és végül versengést!:*


    NiNNalany [lv93 - S.S. - ötpé] ● Pár: Macskahusi

  • ninnalany

    Changed the title of the thread from “[KIBESZÉLŐ] Téli versíró verseny” to “Téli versíró verseny”.
  • Elolvastam az eddig beérkezett alkotásokat, és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon ügyesek vagytok mind!:) Nagyon sokféle verset olvashatunk, ami mind más-más oldalról közelíti meg a témát. Csak gratulálni tudok nektek!:)

  • Kecskéiket megetetik a keresett zsetonból.

    Ezt a hívóban is mindennapi (sokszor már-már a gusztustalan kategóriát elérő) kecskés sztorit mi a francnak kell egy fórumos versenybe belevinni?

    A többi részéről inkább meg nem is beszélek.


    Nekem személy szerint 2 vers tetszik, ami a "kedves" kategóriába fér bele.


    A többit inkább a "vicces" kategóriába sorolnám, bár ha belegondolunk egy cseppet sem vicces az, amiről írtok sajnos, inkább siralmas. Hiszen ez a kőkemény valóság :( .



    Sajnálom, hogy 2 embert már ki kellett zárni, az egyikük verse volt szerintem a legjobb, a másikuknak meg azt mondom, ne csüggedj, legközelebb a vers legyen vers, ne csak egymás után leírt, szinte már-már értelmetlen szavak halmaza, és akkor biztosan nem zárnak ki a versenyből.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍