Novemberi rendezvények (GF) kibeszélő

• Sziasztok!

Tárgypiacos ajánlatok a rendezvényhez

Mutassatok példát, és viseljetek maszkot online is – a Tárgypiacunkon ingyenes:

Tárgy | Tárgypiacos ajánlat | Holdlámpás (narancs) | játékosonként naponta 1x | Vezér könyve+ | fiókonként naponta 4x | Arcmaszk (f, n) | fiókonként 1x | Arcmaszk+ (f, n) | Ajánlat a Tárgypiacon

Tudom nem a Team szervezi az Exp-s tárgydroppos eventet, de mégis talán ide kapcsolódik a legjobban, ezért írtam ide.

Szóval én a linkelt szöveg alapján úgy értelmeztem hogy ezek az ajánlatok végig érvényesek lesznek az event alatt, tehát december 1.ig.

Viszont ahogy észrevettem szerdai nappal kikerültek ezek a tárgypiacról. Nem tudom ez egy hiba-e, vagy sem de semmiképp sem érzem korrektnek a játékosok felé.

Ha tudod, hogy ez nem olyan event, akkor nem abba a témába kellett volna megírd.

Mindenkinek lehetősége van témanyitásra...

Új témát megnyitottam, postot áthelyeztem.

Dreamy

• dreamy

Added the Label Játék
  • dreamy

Added the Label Kibeszélő
  • Discordon, a fő hírekben, a tegnapi nap folyamán közzé tettek egy hírt, miszerint elírás történt, és az ingyenes tárgyak csak 17-éig jártak.

Az exp és drop event, és az elsősegély doboz dobás a leírtak szerint folytatódik. És elnézést kértek a téves kommunikációért.

Eléggé szomorú dolog ez, hogy mégsem a kiírtak szerint lett lebonyolítva a rendezvény.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

🎃 🦇 🎃