A játék jelenleg nem elérhető számodra

  • A képen látható hibaüzenet fogad kliens indítás közben. Ismerőseim szerint már éjjel is jelen volt a probléma, én magam csak most reggel kezdtem tapasztalni.


    Amiket eddig megpróbáltam;


    - Gép újraindítás

    - Feladatkezelővel kliens bezárás

    - GameForge kliens újratelepítése

    - Internet , - hálózat frissítése


    egyik sem vált be, valakinek esetleg megoldás?

  • Én is találkoztam ezzel a "jelenséggel" pár hónapja. Tulajdonképpen mindent kipróbáltam ami az eszembe jutott, végül írtam a supportra és 4-5 nap múlva feloldották az összes azonosítómat. Az elején 1-2 volt aminél ezt írta ki, pár nap múlva már szinte az összes ami azon az e-mail címen volt tiltva volt. Arra választ nem kaptam hogy miért, de szerintem vagy azért mert több ip címről léptem be vagy mert hirtelen csináltam több azonosítót, és azért lettem blokkolva. Mindenesetre szerintem írj te is a supportra az felgyorsítja a folyamatot és készülj fel pár napos kényszerpihenőre. :wacko:

  • Ismerősnek ugyanez a problémája volt a mai nap folyamán javasoltam neki hogy törölje a vírus írtót, s a játékot is tegye újra, ha visszarakta a játékot utána vírusírtó ,majd csendes üzemmódba a vírusírtót megoldódott a baja 1 órán belül remélem tudtam segíteni.

  • Sziasztok!


    A problémát a CheatBlocker túlterhelése okozza jelenleg. Sok GF kliensről nem volt lehetséges elérni a játékot. Néhány órán belül magától megszűnik a jelenség. Akinek mégsem, az estig nyisson jegyet, hogy holnap (munkanapon) el tudjuk küldeni a GF-hez.

    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

  • Azt irja a jatek jelenleg nem elerheto a szamomra vegyem fel a kapcsolatot a tamogatassal. Fel vettem veluk a kapcsolatot. Le toroltem es telepitettem megint de nem mukodik sehogy sem. 2 napja meg mukodott szoval nem ertem mi a problema. Kicsit huzos mikor tobb tiz ezer forintot bele oltem es sehogy sem tudok jatszani vele. Valaki tudna segiteni akinek akar volt ugyan ilyen problemaja? Elore is koszonom.


    LokiXx


    Témákat összevontam. Dreamy

  • Nekem se megy. 1 órával ezelőtt még működött. Szerintem várjál türelemmel, nem kell telepítgetni. Csak a GF normál játékmenete van. A tájékoztatásban is.


    Áthelyeztem.

    A tájékoztatás megvolt (karbantartás, hétfő 9 óra) !

    Figyelmeztetés! Dreamy

    Next maintenance will already happen on Monday, Dec 14, 09:00.

  • Sziasztok.


    Érdeklődni szeretnék, hogy nektek ez a probléma hogyan oldódott meg?


    Nem tudtam belépni a felhasználómmal és csináltam egy új felhasználót, de annál is egyből ezt írja.


    Felvettem a kapcsolatot a supporttal és az általuk felvetett lehetőségeket már megcsináltam. ( VPN/proxy kikapcsolás, tűzfal, vírusirtó kikapcsolás ) A gépet is újratettem hátha megoldja a problémát, de a jelenség még mindig fenn áll.


    Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

  • Sziasztok.


    Érdeklődni szeretnék, hogy nektek ez a probléma hogyan oldódott meg?

    Nálam az oldotta meg feladatkezelővel bezártam vagy rámentem játék javításra ez a 2vel lett nálam jó.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Sziasztok !


    Ma reggel ez a hibaüzenet fogadott :

    "A játék jelenleg nem elérhető számodra. Kérjük, vedd fel a kapcsolatot a támogatással!


    Erre van valami megoldás már ?

  • Sziasztok!


    Nálam ma reggel merült fel ez a probléma, egyik accomat sem engedi be, sőt újat csinálni sem enged. Többszöri újratelepítés, javítás, ki és belépegetés, hálózat frissítés sem oldotta meg a problémát.

    Valakinek valami javaslat esetleg, amíg a kedves Támogatás válaszára várok?

  • Általában a gyors ki-be lépkedés és/vagy a egyszerre több account létrehozása okozhatja.

    Magától pár óra alatt is helyre szokott állni.


    Amik megoldások lehetnek:

    - pár óra várakozás

    - VPN/proxy kikapcsolása

    - net restart

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • dreamy

    Added the Label Játék
  • Sajna nem nyert :/ Közben Dalvin is válaszolt a jegyemre hasonló javaslatokkal, persze azok sem használtak.

    A helyzet egyébként az, hogy nem csináltam semmit konkrétan. Nem hoztam létre új felhasználót, nem lépegettem ki-be. Remélem sikerül a Támogatásnak valami ésszerű magyarázatot/megoldást találnia hamarosan, mert ez így hosszú távon nem lesz oké.

  • Sziasztok.

    Kérlek segítsetek, a mai napon próbáltam belépni a játékba, ám nem engedett, a kliens azt írja ki, hogy a játék számomra nem elérhető, vegyem fel a kapcsolatot a támogatással.

    Én ezt több órája megtettem, írtam nekik és mellékeltem képernyőképet is róla, ám senki nem válaszolt rá.

    Már mindent megpróbáltam, de semmi sem segített.

    Előre is megköszönöm.


    Hello everyone.

    Please help someone because the client is not allowed to play, the game is not available for me. I tried a lot but couldn't fix the error. I also wrote a support ticket and sent the screenshot, but no one responds.

    Thanks in advance.



    Témákat összevontam.
    A választ 2 hozászólással feljebb megtalálod.

    Legközelebb, ha lehet ne nyiss olyan témát, amiről már van nyitva.

    Angol fordításra sincs szükség.

    Dreamy

  • Ezzel Én is találkoztam tegnap.
    Biztos, hogy nem bann volt, hanem valami technikai probléma.
    Gondolokoztam én is a jegy nyitáson, de fölöslegesnek tartottam. Ma már minden tökéletesen működött. Reggel be tudtam lépni.

  • )

    Ezzel Én is találkoztam tegnap.
    Biztos, hogy nem bann volt, hanem valami technikai probléma.
    Gondolokoztam én is a jegy nyitáson, de fölöslegesnek tartottam. Ma már minden tökéletesen működött. Reggel be tudtam lépni.

    Akkor neked valóban nem ban volt, ám engem azóta se enged be, minden úgy van ahogy tegnap... Még a jegyemre se válaszoltak, ez így tök szuper.

  • Próbáld meg frissíteni, vagy ujra indítani a GF indítót. Hátha segít.
    Amúgy most heti karbantartás van, azért se enged be. De a kliensnek attól még futnia kéne!

  • Próbáld meg frissíteni, vagy ujra indítani a GF indítót. Hátha segít.
    Amúgy most heti karbantartás van, azért se enged be. De a kliensnek attól még futnia kéne!

    Már mindent megpróbáltam, töröltem és újra is raktam... Na de... Onnan tudom hogy bannoltak, kíváncsiságból egy másik email címmel regisztráltam azonosítót és érdekes mód azonnal tudok vele játszani.. De minek kezdjek újat ha van egy amire költöttem és sok időt, energiát fektettem bele....

  • Érdekelne viszont az, hogy mennyi az az idő, amíg a problémámmal kapcsolatosan írt jegyemre válaszolniuk kell a támogatásnál..??


    Kérem zárni ezt a szálat, időközben megoldódott a probléma.

    Köszönöm mindenkinek a segítséget.



    Postokat összevontam.

    A jegyrendszerben több nap is lehet a várakozási idő.

    Legközelebb böngészd a fórumot, mert a válasz le volt írva.

    Dreamy