A játék jelenleg nem elérhető számodra

  • Nekem, hetente 2 napra leáll ezzel a hibával. Komolyan mondom , vicc. A fórumban leírtak nem segítenek semmit. Páran írták, hogy a sok ki-belépés miatt is lehet. Ok. Akkor, hogy teljesítsem az olyan küldetéseket, ahol alig dobja a cuccot? Kétszer le kell járjam az összes ch-t, hogy egy tigrisbundát kapjak pl. de kell(ene) belőle 20 db.


    Tegnap vettem exp gyűrűt. Miért is ne zárt volna ki ez a katyvasz még aznap este. Megint a tigris prémnél...



    A hozzászólásokat összevontam. Dreamy

  • Sé feltöltés, tolvaj, gyűrű, magánbolt. Megint kizárás. Bravó....

    Én megértem a bosszúságodat, a jegyrendszerben vedd fel a kapcsolatot a támogatással ahogyan írja.

    Esetleg egy teljesen másik netet is megpróbálhatsz.


    És sokszor mikor megjelenik a felirat, tényleg egy 2-3 órás várakozás után helyreáll, persze, ha nem próbálkozol közben belépni.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Ugy kezdődött, hogy nem engedett belépni (csatolom a képet).


    Írtam jegyet, kikapcsoltam tűzfalat virusirtót, vártem, közben jelszót változtattam..... és azóta nem enged bejelentkezni sem.... hiába kérek uj jelszót és hagyom jóvá.... nem enged belépni!


    Mi lehet a probláma.... p magánboltról is lemaradtam, zokni, hópehely, főnix madárnak ketyeg az ideje... plusz 2 db tolvajkesztyű.... ez igy elég kelemetlen...


    Témákat összevontam. Dreamy

  • közben jelszót változtattam

    Ilyen esetben felesleges a jelszó csere, hiszen:

    "sokszor egy kis várakozás segít a játék nem elérhető és/vagy érvénytelen adatok és/vagy nem tudsz új azonosítót csinálni problémába.
    Ha nem, akkor

    - vpn/proxy kikapcsolása
    - net újraindítás
    - játék javítás
    - esetleg másik netet használni.


    Érdemes újraindítani a GF klienst, kikapcsolni a tűzfalat valamint a vírusírtót is, amég elindítod a klienseket valamint frissítés után, amikor frissíted a klienst.
    Esetleg a router frimeware-ének ellenőrzése.
    Gyakran okoz ilyen jelenséget az is, ha rövid időn belül több különböző fiókba jelentkezel be. Ez esetben a probléma legfeljebb néhány óra múlva magától megszűnik.
    Ha egyik se segít, akkor amit ír vedd fel a kapcsolatot a támogatással."

    (idézet a Metin2 DC kitűzött üzeneteiből)


    Mindenképpen várj minimum 24-48 órát úgy, hogy nem próbálsz belépni, nem kérsz új jelszót.

    Mert minél többet próbálsz belépni a "piros csík alatt", annál tovább nem fog beengedni.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Köszönöm a segítséget!


    Irták azt is jelentkezek ki és be .... ez a nagyobb probléma mostmár. Konkrétan a Gameforge Client-be nem enged belépni a jelszavammal.... egyszer csak a játékban, de a weboldalon igen..... és hiába változtattam meg a jelszót.... Mostmár sehol nem enged belépni. Érvénytelen azonosító adatok.... ezt írja ki .... pedig már töbször megváltoztattam jelszót .... és nem fogadja el .

  • Igen.... de nem fogadja el a jelszavamat mostmár..... szerintem vagy összezavarodott a rendszer, vagy tiltottak (de azt nem hiszem ) , vagy feltörtek, de ezt se hinném.